Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Triathlete #67207 üzenetére

    De azért mert a segítőknek úgy több a málna, de itt most arról van szó, hogy teljesen egyedül vagy publicban.

    Sztem meg nem erről volt szó, hanem arról amikor igazán meg tudja nehezíteni az életedet. Tipikusan a fentebb leírt helyzetekben. Ha egyedül vagy, akkor is szar, hogy rádszáll úgy valaki, hogy nem tudod hatásosan kivédeni, csak nagy sokára, sok halál után, akkor is, ha csak nem túl ügyes. Semmi más nem volt ennyire védhetetlen.

    Tiéd a fair-play díj részemről, de csak akkor ha életedben nem csináltál üres sessiont még progival
    Akkor az enyém, mert nem csináltam. Nem fair play miatt, nem mert nem zavartatom ilyennel magam. Elég, ha simán sessiont váltok.

    Igen nem enyém volt az első kill, de ötből-hatból többnyire megoldottam.
    Vagyis durván imbalanced volt. Nem mindig van az embernek kedve minden hülye miatt fél órákat pvp-re pazarolni. Amikor van mondjuk egy órája az egész játékra egy nap. Semmi gond azzal, hogy kicsit egyenlítettek az erőviszonyokon.

    Az Oppressorokkal is az a baj, hogy azok lettek durván imbák most. A fél játékidőm abból áll, hogy Stromberget hívogatok le.

Új hozzászólás Aktív témák