- Fotók, videók mobillal
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- One mobilszolgáltatások
- Yettel topik
- Magisk
- Telekom mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sirandrish
Topikgazda
Rengeteg mikrotranzakciós játék van ahol 1-2, meg 3-5 dolláronként észrevétlenül öl bele az ember 10 meg 100 ezreket. Mellesleg az olyan játékokba a "kis halak" is fizethetnek, de ebbe nem nagyon. Szóval nem feltétlenül éri meg csak ilyen drága pakkokkal dolgozni. Bár gondolom nem halnak éhen a fejlesztők
-
KaitouP
nagyúr
Nálunk lett végül egy darab PS5 (kettő kellene, 1 nekem 1 páromnak), végül páromnak adtam oda az első gépet, aki nagy örömmel nyomja a 60 fps-el futó, szinte akadásmentes játékot.
Ami ugyan még mindig a PS4-re is elérhető verzió, még nincs dedikáltan PS5-ös, plusz grafikai opciókkal bővített verzió. A játék ennek fényében egyelőre ugyan úgy néz ki mint PS4-en, csak a képkocka több, meg a stabilitás jobb.
Game changer dolog nem igazán jött, "Quality of Life" bővítés viszont annál inkább. Barátnőmmel összeszedtük, körülbelül ezekkel bővült a játék:
- Reputation-höz kötött dolgok: Treasure Compass, NRE kit (vagy bag), semi-auto heal kajával, hordozható cooking set, Wind Catcher item, stb.
- Stack-el az AR XP akkor is ha nem csinálod még meg a WL upgrade küldetéstLehet van amit kihagytunk, de a java része kb. ez.
-
Mike
veterán
na igen, de Amber helyett jobb Fischl, de ugyanakkor gyújtogatni is kell néha, illetve van amikor Barbara kell, pl. az elit növény ellen Barbara nagyon kényelmes
úgyhogy én igazából 6-ot húzok, a 3 fiút (Traveller, Chongyun, Razor) és 3 lányt (Amber, Fischl, Barbara), utóbbiből Ambert kevésbé, mert tűzet gyújtani gyengén is elég -
wierra
senior tag
Nincs túl nagy tapasztalatom ilyen jellegű játékokkal, az utolsó, amit végigtoltam, az a FF8 volt még PS2-n
.
Ezt viszont nagyon szerethetőre sikerült összeszögelniük Mihoyoéknak. Igazán változatos a környezet, nem steril, élettel teli, aranyos és dögös karakterek közül mindenki megtalálja a szívéhez közel állót.
Dragon Quest-ről mi a véleményed? Ni no kuni mellett ezt néztem ki magamnak. -
Steve1207
veterán
A dungenokba bármikor vissza lehet menni, az kb ad mindent a karakterfejlődéshez (level szinten is, csak az alacsonyabbat játsszuk újra, amivel még elbírunk), mellette pár láda meg egy két ellenfél és pikpak megvan szerintem. Ott van a bolt is, ahol egy csomó mindenből vásárolhatsz hozzájuk szintlépős cuccokat (vagy van ilyen craftoló srác is a városokban).
Szerintem ennyire nem lehet "túljátszani", hogy egy-két nap harcolgatással ne lehetne ugyanoda behozni.
Pedig én ennek a stílusnak a számkivetettje vagyok kb, annyira nem játszottam ilyesmivel eddigMás, WL3-on nekimentem egy lvl50-es lila kockának, hát nem éreztem, hogy nehezebb lett volna, pedig egy ideje még az artifactsokat se upgradeltem. A főkari 9500/6500-as élettel távozott, többiek meg max-szal a csatából.
-
Steve1207
veterán
Szerintem csak poén volt, de így én is félreértettem először, hogy külön szerepelt
PS4-en más is tapasztalja, hogy minél több mindent fedezünk fel és töltődik be annál "döcögősebb" lesz az egész? Valamint, ha a fákon mászkálás megy beszaggat elég szépen.
Nincs valaki, aki ssd-vel van, hogy ott is tapasztal-e ilyen apróságokat?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 16 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- Használt és ÚJ Gamer Monitor Felvásárlás Gyors és Korrekt Ügyintézés!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged