Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz gurabli #39509 üzenetére

    Írtam, hogy én a "másik vonalat" képviselem, azokét, akik kicsi, alacsony fogyasztású gépet akarnak, minimális hardverrel. Amit írtál komponenseket, azt én meg is csináltam. Teljesen elégedett is vagyok ezzel. :K :C

    Ezzel a lapal pont úgy vagyok, ahogy írtad, ha nagyon késztetést fogok érezni Broxtronra váltani, akkor fogok. ez a lap meg majd megy asztali Linux gépnek, vagy inkább NAS alaplapnak. :K

    A "nagy HTPC" vonalat viszont megértem, hogy miért költenek rá ennyit. Láttam az én gépem határait egy elég komoly high-end (tényleg az) rendszerben. Mondjuk a vetélytársa nem kicsit többe került, és szinte borítékolható volt az összevetés eredménye, de nekem nagyon hasznos tapasztalat volt. Többek között megerősített abban, hogy jó úton járok ezzel a géppel és van még benne számomra is fejlesztési potenciál.

    A házban van elég helyem pl. komolyabb, lineáris táp elhelyezésére + egy dedikált, audio célra szánt USB kártyát akarok majd belerakni, hogy ne csak filmre, hanem dual boot-tal zenére is alkalmas forrás legyen a meglévő USB-s DAC-ommal párosítva. :K

    Plazma vs. LCD TV:

    A 2009-es alap HD ready Samu plazmám képe ezzel a géppel nekem nagyon ott van. Nemrég az új kecóba vettünk egy LCD-t a hálószobánkba, (idei LG UHD modell :DDD ) ezen majd még kipróbálom a kis Braswell-t, hogy mit mutat és pl. mennyire tudja kezelni a 4K felbontást, ha a kimenetet arra állítom.

    Elméletben így a 4K teszt videókat még csak le sem kellene skáláznia, csak natívan kitolni a HDMI-n. Hétvégén kipróbálom. :DDD

    Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

Új hozzászólás Aktív témák