Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jasy

    csendes tag

    Na elkészült a HTPC-m.
    Mik is vannak benne:

    Egy ilyen billentyűzet: [link]
    Ház egy Silverstone LC20MB: [link] (By Elrond :))
    Alaplap ASUS P5B Deluxe Wi-Fi : [link]
    Processzor Intel CORE 2 DUO E6600
    RAM: 2x A-DATA DDR2 512MB 667MHZ
    VGA: ATI RX1600 PRO 256MB [link]
    Még nagy a káosz [link]
    Már a helyén és mőködik rendesen. [link]
    Winyó: 2x Seagate SATAII 250G
    TVTuner: Pinneacle PCTV Pro (Ez volt a másik gépben)

    A Silverstone házhoz adtak egy iMON infrás távirányítót is. Ezt jelzi a névben a nagy M betű, hogy Multimedia.
    Egyelőre a saját szofware-val hajtom meg, mert a Meedio nem akar elindulni. (Group empty hibaüzenettel kilép, lehet én vagyok a hülye, de még olyan sok időm sem volt vele foglalkozni. :))
    Az LCD TV-vel egy DVI to HDMI kábellal kötöttem össze, de valamiért a kép túllóg minden irányban a tv-n. Ha sima VGA kábellal kötöm össze akkor nincs ilyen túllógás probléma.
    Már próbáltam a videokártya beállításaiban megoldani ezt a problémát, de hiába csináltam bármit is nem lett teljesen jó a kép.
    A TVTuner karival még nem volt időm foglalkozni, de holnap majd megpróbálom összehozni a dolgot. egyelőre még a drivere sincs fent. :D
    A RAM-okkal volt egy kis gondom, mert nem azokat kaptam amiket rendeltem. Újra is indult a gép tőle, volt úgy, hogy driver install közben. :W
    De megegyeztünk a boltban, hogy ha nem jó akkor visszavihetem és becserélik. Ami meg is történt ma illetve tegnap.
    Ezekkel a RAM-okkal már rendesen műxik a gép és nem indul újra.

    Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák