Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bigyó

    tag

    Sziasztok!
    Ma keltette fel az érdeklődésemet, a dvb-t téma. Ne haragudjatok, hogy nem olvasom el az összes hozzászólást, most éppen nincs rá időm, és lehet, hogy nem is találnám meg a választ. A 18.Ker-ben lakom, nagyjából rálátok az adóra. Úgy tervezném, hogy valamilyen USB-s dvb-t mpeg4-es eszközt vennék, és a PC-n keresztül nézném a TV. A TV egy LCD ami a PC-vel HDMI-n van össze kötve. A filmeket is a PC-n keresztül nézem, régen volt DVD játékos is csak azt elajándékoztam, mert nem kellett.
    Szóval, milyen USB-s kütyüt ajánlotok, elég nekem egy 2 dBi-s bot antenna is (amit mondjuk a kütyühöz adnak), és mennyire bonyolult ennek az egésznek az installálása?
    Megéri ezt most megcsinálni, vagy várni kell még kicsit amíg kiforrja magát?
    Ha jól tudom akkor most MTV1-2 és Duna fogható. Hallottam, hogy a Tv2 és Rtlk is tervezi elindítani a dvb-t. Ez igaz? És tudja valaki mikor?
    Az MTV1-2 Duán az össze műsor 720p vagy 1080i full time, vagy csak 1-2 adás HD, az össze többi eredeti SD csak felskálázva küldik?
    THX!

    Piros a kék, plussz a minusz

Új hozzászólás Aktív témák