Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz DevKiller #7388 üzenetére

    Mivel úgy látom, hogy tényleg folyamatosan a már sokszor lerágott csontok jönnek elő, úgy döntöttem, hogy takarékosabb, ha az erre vonatkozó - már szintén elhangzott - válaszokat csak linkeljük! ;]

    "Mindenki elkezdett mocorogni, és én hiszem hogy a DIGI miatt."

    [link]

    "Az a Június 1 rettentő közel van."

    [link]

    Mert az nagyon. És tova is tűnik. Mint április 1., mint tavaly dec. 10., és a többi, fejből már nem emlékszem típusú tutiidőpont. Most június 1 az aktuális tutiság, a május 1. a közeliség miatt már nem volt bevállalható, július messze, logikus a június.

    Srácok, egyszer majd nagy valószínűséggel elindul, de... ja, ezt is leírtam már.

    Nem lehetne valahogy megszámozni ezeket a paneleket? Mintha csak ilyen táblákat kellene felmutatni. Pl valaki írná, hogy szerinte 52-es, ezt beszámoznánk tárgyhót követő hó 1 mint indulási időpontnak (lenne egy ilyen blogbejegyzés, vagy egy táblázat az összefoglalóban), lenne olyan tábla, hogy 53-as, ez lenne a frekvenciákra, sávszélességre vonatkozó egyik evidencia, 54-es hogy működő digi tornyot találtam (ennek lehetnének alkódjai tájegységre stb), és fel lehetne gyorsítani a topikot, elég lenne annyit írni hogy 192, erre válasz, hogy na de 94! Nem, mert 75. És így tovább. Mint a viccben, mikor a diliházban beszámozzák a vicceket, hogy ne kelljen mindig elmondani őket, csak a számát. Szerintem tök produktív lenne lassan. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák