Hirdetés

2019. március 25., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#78751) Ultimatecc válasza Cadal (#78749) üzenetére

Ultimatecc
(kvázi-tag)

Ebben a videóban : https://www.youtube.com/watch?v=xpYaT-6ojn8 ( world rank1 4p gr 74 ) ha a bossfightot megnézed arra gondolok én mint permastunn crusader. A lényege hogy a crusader egymaga megfogja a bosst (és persze addig is minden elitet) hogy azok mozdulni ne tudjanak, mert ha megmozdulnak akkor eltolják az affixot és wipe. És nem, nemtudok így lineklni neked buildet de megnézheted a 3-4p leaderboardot hátha az a geajük van bennt.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#78752) Gorneck válasza Ultimatecc (#78751) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Már párszor megnéztem ezt és nem sikerült rájönnöm, hogy stunnol az a nyavalyás... :D Mert skill nincs hozzá bent... :)

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78753) Elims

Elims
(PH! kedvence)

Ha lehetne àtnevezném a topikot. Diablo 3 privàt topik.

Köszi mindent.

(#78754) Ultimatecc válasza Gorneck (#78752) üzenetére

Ultimatecc
(kvázi-tag)

Még egy jó manald healt vadászok én is meg Kenpachi is a crusánkra és ha meglesz majd gyakoroljuk de a lényeg annyi hogy nagyon le kell vinni a shield glare cd-jét és fennt kell tudnod tartani a wrathod. Különben ez a build elvileg nagyon nehéz mert nagyon ki van centizve a cc, szal 1 misclick és ment az affix.

(#78755) Edge válasza Gorneck (#78750) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

ofc kerestem de nem leltem olyat amiben lettek is volna sokan, vagy ha igen full noob volt, mi az amit te találtál?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#78756) nagat0r válasza Edge (#78736) üzenetére

nagat0r
(kvázi-tag)

Kösz. :)
Igaz, koránt sem csak az én érdemem, kellet hozzá a csapat. :R
Szerencsére nálunk még van néhány aktív tag, de azért azon sem csodálkozom hogy sokan hanyagolják a játékot.
Én is egyre gyakrabban vagyok úgy vele hogy rohadtul elegem van a vég nélküli gear farmolásból, jóformán már csak high gr-hez meg némi hc-hoz van kedvem.
Szerintem már egy patch is csak ideiglenes változást hozna, személy szerint inkább egy kiegnek örülnék, valami új kaszttal.

(#78753) Elims: Ha valaki tudná a választ a kérdéseidre, szerintem felelne rájuk. Mivel én is pc-ről vagyok (lehet rosszul gondolom, de innen a többség inkább pc-s lehet), halvány lila gőzöm nincs hogy mi lehet a válasz.
Szvsz. ha egy fórumon nem kapsz egyből visszajelzést, az még nem jelenti azt hogy mindenki levegőnek néz.
Ha pedig én értettem félre az utolsó hozzászólásodat, akkor vedd úgy hogy nem szóltam.

(#78757) jookomak válasza Elims (#78753) üzenetére

jookomak
(PH! addikt)

Itt töbnnyire pc-n játszunk. Lehet, hogy nem tudjuk a választ a kérdésedre?

(#78758) #92888064 válasza Elims (#78753) üzenetére

(törölt tag)

ha te vagy xSzabikax, akkor az a te ajándékod. bontsd ki, és kiderül.

(#78759) Gorneck válasza Ultimatecc (#78754) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Oké, de kell hozzá sezlony gyűrű és inkább vakít...mivel nem a stunos vakítás van bent...mellé tolja a shieldbasht....abból is a fizik...
Ezé nem értem mivel stunnol... :D Ha stunol...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78760) Gorneck válasza Edge (#78755) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

60+ osba...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78761) Ultimatecc válasza Gorneck (#78759) üzenetére

Ultimatecc
(kvázi-tag)

Nemértem, hogy min akadsz fenn. Akkor nem stunnol hanem vakít. Teljesen mind1 mert a mind2 crow-control effekt és ugyanúgy hat.

(#78762) Mirman válasza Gorneck (#78759) üzenetére

Mirman
(őstag)

Nem ezt a buildet használja véletlen ? Sweep attackal grouppol és csökkenti a shield glare cdr-t mert van rajta roland set is . Shield glare meg stunol. Vagy rosszul értelmezem a dolgokat ? :F

(#78763) Ultimatecc válasza Mirman (#78762) üzenetére

Ultimatecc
(kvázi-tag)

A mechanika nagyon hasonló de nem ez az mert nem használnak sweep attackot a permaCC* crushoz.

(#78764) Gorneck válasza Mirman (#78762) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Nem. ShieldBasht tol (hozzá való bracerrel)...tisztán látni a BOSSnál. :)

(#78761) Ultimatecc: Nem akadok fent, csak többnyire leszarják a BOSSok a vakítást...ahogy a shieldbasht se nagyon értem...hogy nem fogy el neki...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78765) Ultimatecc válasza Gorneck (#78764) üzenetére

Ultimatecc
(kvázi-tag)

Nem szarják le, ha megnézed egy speedgr-en a monk vagy crusader vakítás ugyanúgy stunnolja mint a sacrifice stunn, de persze nem annyi időre hat a stunn amennyi időre írják mert a bossoknak vagy cc redujuk.

(#78766) Ultimatecc válasza Gorneck (#78764) üzenetére

Ultimatecc
(kvázi-tag)

van*

(#78767) ReFleXx válasza Ultimatecc (#78765) üzenetére

ReFleXx
(PH! addikt)

mármint blind-olja. A crusader itt blind-al tartja cc alatt a bosst, de a lényegen nem változtat, ha ugyes a crusi akkor a rift guardian meg van fogva.

Itt elég jól le van írva a mechanika, bár itt is stun-t ir, valojában blind :)

(#78764) Gorneck23 Probaltad mar channeling pylonnal mellett a shield glare-t spammelni a bossra? Meg sem mozdul a boss :)

[ Szerkesztve ]

(#78768) Elims válasza nagat0r (#78756) üzenetére

Elims
(PH! kedvence)

Először erre gondoltam,mert ez szokott lenni,ha nincs válasz,de olyan "szakszavakat" írtok,hogy mégiscsak tudjátok mi lehet ez..
Ezek szerint nem.
Így viszont bocsánat és köszi! ;-)

Jookomak: Mostmár tudom. :-)

Ad-m: Nem én vagyok Szabika,ő a barátlistámon van és ha rányomok küldök neki egy legendary tárgyat.
De nem tudom,hogy miért pont Szabikának (a kb.80barátom közül) és miért pont legendary tárgyat.
Én senkinek semmit nem akartam küldeni,nem is jelöltem be sehol Szabikát. :-/

Na mindegy,idővel majd rájövök.

Köszi!

(#78769) Mirman válasza Ultimatecc (#78763) üzenetére

Mirman
(őstag)

Na akkor benéztem. A Reflexx által linkelt build nagyon informatív , most már értem a működését. Ebben rengeteg meló lehet összerakni de a héten rápróbálok szerintem.

(#78770) Gorneck válasza ReFleXx (#78767) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Nem, ritkán látok értelmes pylont BOSShoz... :D Ez hasznos volt... :)

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78771) Jazz

Jazz
(PH! kedvence)

Shield Bash-el GR50-en vagy felette hogy mentek solo-ban, vagy partyban de "perma freez"-es support nélkül persze.

Az a problémám, hogy olyan nagy az incoming dps, ezzel nem lehet csinálni semmit. Blind, stun, stb. itt ugye nem játszik. Mész, zúzol, bele a közepébe, kite-olni sem tudsz, de értelmes cc sincs a kezedben.

Lehet felstackelve 100m ehp, vagy 50% dmg reduce, sokszor az is annyi mint halottnak a csók.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78772) Jazz

Jazz
(PH! kedvence)

A Parthan bracer mint köztudott működik freez-re is, nem csak stun-ra (ahogy a leírásában van). De működik blind-re is?

free your mind

(#78773) ReFleXx válasza Jazz (#78772) üzenetére

ReFleXx
(PH! addikt)

Arra nem

(#78774) Thrawn

Thrawn
(PH! félisten)

(Majdnem) permafreeze follower: [link]

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#78775) Edge válasza Thrawn (#78774) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

Én mióta patch 2.2 van használom, nagyon hasznos cucc. Ha lightning damra tekered az eungjangdo alap cold damját akor procolja a wyrdward stunját is. + bul kathos ring aurája proccolja eungot.

[ Szerkesztve ]

(#78776) Edge válasza Sárpac (#78702) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

Bocs hogy felmelegítem a témát de most futottam ebbe bele:
Ancient AW - Life per Hit Worth Considering?
...the LPH is quite useless...
...Calamity's 16.7% proc coefficient...
sz'al aw-n kb a legrosszabb roll a loh...

(#78777) tibee77

tibee77
(senior tag)

A shieldbashnak van egy lightingos runäja ami stunnol, nem lehet hogy azt nyomatja a sräc?Ha mindenen van rcr akkor meg simän lehet folyamat nyomatni a shieldbasht, en is addig nyomtam bossnäl amig meg nem haltam. :D Bär ez nagyon beteg, ezen a szinten, ha nem perma stun-ban van a boss akkor nem lett volna eleg ez a dps se, szoval itt mär nem eleg a full maxos gear, meg a 80as szintü gemek se....

b.net-tag:slicchabib#2475 - steam:slicchabib - poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#78778) Edge válasza tibee77 (#78777) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

a knockback miatt sztem nem. Lehet hogy rg-n jó lenne de a rift többi részén állandóan kiszedné a fearből a knockbackel a mobokat.

(#78779) veseree

veseree
(újonc)

Hali!

Friss játékos vagyok, kérhetek tanácsot, hogy mit csináljak ha épp most lettem lvl70?

(#78780) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

Konzolon, vagy PC-n?

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#78781) shotika

shotika
(fanatikus tag)

Kadala néha értelmeset is dob:)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629

(#78782) Edge válasza shotika (#78781) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

igen ez így van, addig kell nyomatni neki a lompossal amíg ki nem köhögi ami kell.
szép gz

(#78783) Gorneck válasza tibee77 (#78777) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Nem nem...a fizikest tolják...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78784) ReFleXx válasza tibee77 (#78777) üzenetére

ReFleXx
(PH! addikt)

Ha elolvasod a kicsivel fentebb linkelt crusi buildet, akkor ott le van irva hogy kell a 15-s gogok stack ehez a buildhez. Mivel nincs olyan skilled benn aminek a 100% a procc rateje,
azzal mesz a bosson aminek a legmagasabb, az pedig a shield bash-bol a physicalos runa.

(#78785) Vistaboy

Vistaboy
(PH! nagyúr)

Másnál is megkergült a játék? Kidob menet közben és beköpi ezt:

Azóta pedig nem tudok belépni, mert folyton várakozási listára dob, majd az "Authenticating credentials..."-nál megfagy az egész...

Mi a f@sz van vele? :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78786) Thrawn válasza Vistaboy (#78785) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Minket GR-ből vágott ki, azóta kétszer álltam sorban, most meg a "Retrieving Hero List..." feliratot bámulom :U

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#78787) Vistaboy válasza Thrawn (#78786) üzenetére

Vistaboy
(PH! nagyúr)

Az szép. Akkor úgy néz ki, egyelőre pihi... :)

Időközben előjött egy szervízközlemény is, de nem tudom elolvasni, mert csak összevissza karakterekből áll. Gondolom az van benne, hogy autentikációs és login problémákkal kell számolni, de már dolgoznak rajta... blablabla...

Akkor mára ennyi volt, remélem, holnapra megjavítják.

(#78788) Thrawn: Érdekes, én mindenféle krixkraxot látok csak ott... Köszi.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78788) Thrawn válasza Vistaboy (#78787) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

We're investigating the connection issues with #D3 and #Hearthstone. Sorry for the inconvenience #BlizzCS

(#78789) Szancsó válasza Thrawn (#78788) üzenetére

Szancsó
(fanatikus tag)

Érdekes, hogy megint csak EU: legalábbis US szerverre egyből beengedett...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#78790) pruzsi

pruzsi
(senior tag)

Pont amikor lenne egy kis időm gamelni

(#78791) _ocsisajt válasza Thrawn (#78786) üzenetére

_ocsisajt
(őstag)

engem is... remelem nem halt meg a karim :(((

[ Szerkesztve ]

MBTI: Ambivert ENFP-T, https://imgur.com/BJj2TfH ^_^ | Epic music forever! :) | Hellrider#2918

(#78792) Thrawn válasza _ocsisajt (#78791) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Csak nem :)

Elindultunk közben (kopp-kopp) :U

(#78793) _ocsisajt válasza Thrawn (#78792) üzenetére

_ocsisajt
(őstag)

jaja, megvan a porgos maca :)

MBTI: Ambivert ENFP-T, https://imgur.com/BJj2TfH ^_^ | Epic music forever! :) | Hellrider#2918

(#78794) _ocsisajt

_ocsisajt
(őstag)

es meg en kuldtem neki SMS-t, hogy jo a szerver... az az eye amu az enyem lett volna, tuti :U :P

(#78795) oxox válasza _ocsisajt (#78793) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

aminek i hateWW a neve??? :)

btw

még ma sikerült belépnem a 700-asok kluibbjába :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

meg is ajándékozott a blizz dropfaktor....kinek esik anci nataya griftben...hát persze, hogy a barbárnak :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78796) _ocsisajt válasza oxox (#78795) üzenetére

_ocsisajt
(őstag)

munkat is utalom(juk) meg is dolgozom(unk) ;)

azzal a SZARRAL lehet SAJNOS a legjobban haladni (shardot farmolni, leget gyujteni, hogy FS legyen)...

(#78797) Thrawn válasza oxox (#78795) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

DH-mnak mi esett tegnap este? Na? Hát na... :U

(#78798) Blizz

Blizz
(senior tag)

Ennél jobb amut már nem fogok találni. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#78799) CsonkaImo

CsonkaImo
(PH! addikt)

Szaisztok!

Már rég játszottam. Ha nem tudok belépni a authenticator-ral és az sms protector a régi telefonszámomra van regisztrálva (ami már nincs meg) akkor csak a support segítségével tudok belépni?

(#78800) czpitti válasza CsonkaImo (#78799) üzenetére

czpitti
(őstag)

ha mobilra szedtél le auth-ot és azzal nem tudsz belépni nyomj egy sync-et rajta.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.