Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz <Adamsky> #9089 üzenetére

    Üdv!
    Egy hajszálnyi alapzaj van, akkor ha 10% hangerőn van és közvetlen a fülled mellé rakod 5 cm-re én úgy hallottam. De Átlagos szituációkban nem jött elő.
    A Dockinnak van jóval hangosabb de csak akkor jön elé ha a hangszórón maximumon van a hangerő a telefonon meg 10-15%.
    Ez ki lehet küszöbölni azzal hogy a hangszórón szabályzod például.

    (#9091) bugizozi
    Hát nem tudom 9000 FT-ot biztos hogy nem ér a JBL Go, mikor nem sokkal drágábban ott az Earfun go lényegesebb nagyobb specifikációkkal. Go egy parányi 500 Mah akkumulátort kapott, Earfun go meg 2 cellás 18650-es akkut 4400 mah. Már csak az akkumulátor esetében is előjön a lényeges különbség.

    (#9091) bugizozi
    Szerintem az akkumulátor adta meg magát, cserével lehet orvosolni a próblémát. :))

    (#9097) Mr Chapel
    Erre már adtak korábban választ, amazon 1 hét alatt kiszállitja. Teljesen megbizható nincs mitől tartanod. Nem rég volt mértem össze az Earfun Go-t a JBL Charge 2+ ellen. És nagyon meglepett egy ilyen olcsó hangszóró hogy nyomja le ilyen főlényesen a sokkal drágább konkurens társátt. 1 Hete van meg az Earfun használtam ahol tudtam, szerintem a parányi méretéhez képest (430g) Remekül helytál.

    Egyik haveromnak van egy Tronsmart T6 Plus, nem egy ár-méret kategória. De minden esetre tervezem összehasonlitani vele. :)
    A Tronsmart Torz brummogos baszusát nem lesz nehéz überelni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák