Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Babajenks

    csendes tag

    válasz kokokka #18988 üzenetére

    hali

    Sajnos pont ez a lényege,hogy megvedd az újabb op-ot,

    véleményem szerint ha nincs megfelelő driver akkor megette a fene,
    onnantól nem teljes értékű, kisebb érvágás ha csak az usb3, és a wifi-t nem kezeli megfelelően
    (vga sanszosabb,kék-fekete képernyő, újraindul,, átváltás hiánya az "integrált chippel"=óra alatt lemerül az akku)
    de simán ha egykét funkció kimarad ,az is gáz,teljes mértékben értelek.

    valószínűleg hasonló cipőben járok majd,tervezek venni egy asus-t, én is kitartanék a win7 mellett de nagy valószínűséggel 8 lesz, itt is a driver hiánya......

    olvastam olyas félét más fórumon hogy:
    (más gyártó driver-e,megegyező hardwer mellett működhet,kezelheti) ott mondjuk a vga egyezett .esetedben a wifi kártyára gondolok,,,
    érdemes szétnézni hátha,,,

    valószínű hogy csak w8-al lesz kerek a gép,de! mivel szoktam naív lenni, elkérném Torrente nevű ismerősömtől a legális w8-át :) , lepróbálnám hardveresen a gépet a gyári hiba elkerülése végett
    (elég gyakori mostanában hogy nem hibátlanok), aztán jöhet a hetes kísérletezés w7 driver terén,,, én ezt tenném.

    Lehet hogy tényleg csak a 8-al lesz jó, :)) , emellett az is hogy használható lesz 7-el,,,,,,,,,,,

    de nálam sokkal tapasztaltabb felhasználók többet tudnak segíteni valszeg,,remélem.

    Babajenks

Új hozzászólás Aktív témák