- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- iPhone topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zeki
nagyúr
válasz
Revoltek #112817 üzenetére
De az ájfón is mutatja a szerviz kód után, hogy melyik bandon nyomul.
Csak a béna snapdragonok nem tudják sehogy sem.Amúgy a 4G FELÉNK azért jó, mert itt van olyan hogy 3G sincs. Meg olyan is, hogy annyira terhelt a cella, hogy a voip nem megy, vagy csak nagyon rosszul. 4G-n meg baba. Ja, és felénk 800MHz-en nyomja a Telekom.
A szolgáltatók a 4G-t fejlesztik, a 3G-nek ennyi. -
válasz
Revoltek #112140 üzenetére
Muszáj megint belemenni ebbe?
Ha neked szükséged van a B20-ra, akkor ne vedd ezt meg.
Akinek nincs arra akkora szüksége (akár mert olyan helyen él és forgolódik, akár mert nem olyan fontos számára a 4G, akár nincs mobilnet csomagja, akár más okból), azt a B20 hiánya nem tántorítja el ettől, vagy más készüléktől. -
rosand86
csendes tag
válasz
Revoltek #84047 üzenetére
Hát kínai vonalon még kicsit visszább vannak a procik (MTK 6592), ami inkább a Snapi 600 szintjén van, de bőven elég, ha nem benchmark huszárkodni akarsz. Illetve a OnePlus One-t meg lehet nézni, de az szűkösen fér be a 100-ba, és nem is DualSim, de ott a szoftver támogatottság jobb, és a készülék anyaga is.
Ha elég az MTK 6592, akkor játszik még a Xiaomi Redmi Note (itthon is kapható kb 75-ért, magyar garanciával). Illetve kínából pl a THL 200, THL 200C (ez "csak" sima HD, nem fillHD, nekem ilyenem van, teljesen elégedett vagyok vele), és Zopo-nak is vannak termékei phablet vonalon(pl zopo 998), mobilamb-tól ez is megvan 93-ból, Jiayu-król is jókat olvastam (pl G6), kínából kicsit olcsóbban is, akár 60 körül is megszerezhető egy-kettő.
Ha ezekből nézelődsz nem igen fogsz csalódni. Esetleg még a Lenovo kínál hasonló készülékeket, a többi (elephone, kingzone, stb) minősége kérdéses, de ott is rá lehet futni jó darabokra.
Nézegesd meg őket, olvasd el mások mit írnak róla, youtube-on is vannak jó tesztvideók, hogy a te elvárásaidnak megfeleljen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Milyen monitort vegyek?
- AliExpress tapasztalatok
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Robogó, kismotor
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Építő/felújító topik
- Asztalos klub
- BMW topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 128GB Kártya-független,Fehér és Pink Színben 6 Hónap Garancia,Akku 100%
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Natúr Titán Színben ,2028.04.29-ig iStyle Garancia,Makulátlan állapot.
- AppleCare+ , biztosítás/kiterjesztett garancia - Apple hivatalos biztosítás!!!!
- Realme GT Neo 3T Dragon Ball Limited Edition
- Iphone 13 Midnight-128gb-90% akku-2026.10.05-ig gar
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- ÚJ Lenovo Yoga 7 2-in-1 - 14"WUXGA - Ryzen 7 8840HS - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
- ÚJ Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2K - 120Hz Érintő - Snapdragon X Elite - 16GB - 512GB-2 év gari
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest