Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz tibcsi0407 #131907 üzenetére

    Nincs tökéletes teló, valamiben mindíg alkut kell kötni. Nem csak ezt buktam, hanem a dedikált kamera gombot, és a kijelzőn kívüli navigombokat is. Pontosabban, még nem tudom, hogy bebuktam -e, mert cserébe kaptam egy olyan feature -t, amivel még csak most ismerkedem, de lehet, hogy kárpótolni tud mindenért. Ez a Modok lehetősége, és tulképp ettől lett nekem must have ez a teló. Persze, nem arra a jelenlegi négy, gyári, méregdrága minekre gondolok. Hanem arra, hogy a csatoló felület szoftveres lekezelése nyílt. API -k, fejlesztői környezet, dokumentáció, stb. Ezekkel bárki fejleszthet rá Modot és a Lenovo támogatja is az ilyen külsős fejlesztéseket. Jönnek is az ötletek. A billentyűzetes mod sztem meg fog valósulni. Én egy Storage Mod -ot szeretnék, de úgy tűnik, hogy ebből viszont nem lesz kész termék. Úgyhogy, a következő beruházás egy Moto Mod Developer Kit és indulhat a Lego. :) Mi legyen még benne? Infra? Plusz hardvergombok? Esetleg még 4 SIM? :) Szóval, úgy gondolom, hogy többet kaphatok, mint amennyit beáldoztam.

    beg:
    Sztem így is lesz mivel játszanom. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák