Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YxVs

    senior tag

    válasz cxm #114459 üzenetére

    Szia,

    Nekem Cubot X16 van.
    Múlt héten csütörtökön érkezett tinydeal német raktárból.

    Anyagminőség, design nagyon rendben van, egy dolgot leszámítva: kicsit lötyög benne a SIM tálca, és ezt hallani is.
    Kijelző nagyon jó, remek fényerővel.
    Értesítő LED-et imádom, 3 színben konfigurálható, és megbízhatóan működik.
    Van dupla koppos ébresztés és lezárás is, előbbi kicsit bizonytalanul működik ha töltőn van a teló.
    Rendszersebesség nagyon jó. Akadások menüben, görgetéskor, alkalmazásokban egyáltalán nincsenek.
    Szinte stock droid, nincs telepakolva mindenféle szeméttel.
    Beszélgetési hangminőség rendben van, bár szerintem az iPhone 4S jobb volt ebben.
    Játék engem egyáltalán nem érdekel, így ezt a részét nem teszteltem. De erre nyilván kevés lenne az MT6735. Antutu-ban egyébként nekem 33 921-et lőtt, nem tudom hogy jött össze, a tesztekben 25 000 körül teljesít.
    Kamera: nappal, jó fényviszonyok közben rendben van. Este és gyenge fényviszonyok között viszont nagyon zajos képeket készít a gyári kamera szoftver. Camera FV-5-öt telepítve azonban sokkal jobb a helyzet gyenge fényviszonyok között. Sokkal kevésbé lesznek zajosak a képek. Vagyis az esti gyengébb teljesítmény egyértelműen szoftveres hiba, tehát lehet bízni a javításában. OTA frissítés van, kicsomagolás és újraindítás után jött is egyből egy frissítés.
    Akksi 2500 mAh, jobban bírja, mint amire számítottam. Nekem egész napos céges és privát levelek szinkronizálása mellett, 2 SIM kártyával, bluetooth, 4G bekapcsolva, este egy kis böngészés, videózás wifin, kb. napi 1 óra beszélgetés, simán kihúzom vele a napot.

    Ami engem legjobban zavar, az a kissé lötyögő SIM tálca, és a bugos kameraszoftver, ami gyenge fényviszonyok között nagyon zajos képeket csinál.

    Összességében szerintem 43 ezret nagyon megér.

    üdv,
    YxVs

Új hozzászólás Aktív témák