- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Külföldi SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy A34 - plus size modell
- Garmin topik
- Yettel topik
- Hónap végén érkezik a Xiaomi Band 10, ára is van
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
vadkörte
addikt
Nekem pl. fontos a gyors és pontos GPS megléte, mivel esetenként navigálásra is használom. Nézegetve a T8 rewiev videóit egész szimpatikus, a netmodem nekem nem létkérdés.
Minden kívánalom nem teljesülhet, de örülnék neki, ha nem kellene kidobnom fél év múlva.
A Lenovo Tab3 7-em is pontosan ezek közé a "kínai hulladékok" közé tartozik. Amikor vettem 25E volt a legolcsóbb itthon kapható, én 16E-ért vettem HA-n - nyeremény volt - még én téptem le a dobozról a fóliát. Tettem bele egy régi Samsung 8GB kártyát, az kb. 7-8 éves. Így használtam 1,5 évig. Nemrég kellett fődarabot - alaplap(?) - cserélni benne mert egyszer csak nem kapcsolt be. Felújítva - fődarabcsere - kolléganőm megvette cakk-pakk 18E-ért. Szerintem nem adtam el rosszul.
40E-nél sokkal többet - + max. 5.000Ft - nem szánok tabletre, de jó lenne a lehetőségekhez képest kimaxolni a dolgot. Lehet, hogy a T8 mellett maradok. Tetszik, amire szánom - net, FB, YouTube és film NAS-ról, olvasás és navigálás - a teljesítményhátrány nem fog előjönni.(#78855) MCs88:
A kókányolt ROM-okból elegem van. Az LTE nélküli MiPad-ben meg nincs GPS, így kiesett, hiába vagyok Xiaomi függő. -
MCs88
aktív tag
Nincs official Global MiPad 4. Amit így reklámoznak ott az adott bolt hekkel rá valamit, ami úgy néz ki mintha az lenne. Ha van kedve az embernek mókolni, akkor vannak rá nagyon jó ROM-ok, de ezeknek az alapja a kínai MIUI, csak kiszedik belőle a kínai progikat, meg alapból telepítik rá a Play Services/Store-t
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- PlayStation 5
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fotók, videók mobillal
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Motoros topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G - 256GB - új, garis (SM-X926B)
- Microsoft Surface Pro 7 - Újszerű, dobozban, gyári töltővel, billentyűzettel
- Új - Apple iPad mini 7.gen 2024 Wi-Fi 128GB Purple/Blue/Space Gray - Bontatlan
- XPLORE TECH IX104 C6 ipari tablet eladó 4. gen. I5 4 X2900 Mhz, 8GB DDR3,128GB SSD, WIN10, jó akku
- Apple iPad 9 2021 64 GB Wifi, akku: 99,8%, ciklus: 23
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8400 16GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB Rampage SHIVA TT 500W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged