Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helltp

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni, mert tönkrement a gpad 8.3 -mam és egyszerűen nem találom az utódját.
    ■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
    7.9 - 8.5" 16:9 16:10 és 4:3 is megfelel
    ■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
    Mindegy.
    ■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
    Mindegy, de kintről csak eu warehouseból venném.
    ■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
    Netezés meg jegyzetek olvasása, néha filmezés, némi játék (Hearthstone, Heroes 3 stb.), doksik szerkesztése. Win10 esetén java fejlesztés ha nincs nálam a laptop.
    ■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
    Ilyen 70k körül lenne jó találni, de akár 90k -ig is elmehetek ha csak annyiért van.

    Kijelző legyen legalább FHD, szép színekkel és ne sárguljon. Ne akadjon, kicsit se, ne töltögessen újra legyen mSD slot, vagy min 64GB háttértár. Legyen normálisan összerakva, ne hulljon szét a kezemben, a fém nem létszükséglet de nagy pozitívum. 4g 3g nem kell, de az akku idő legalább átlagos legyen. Ezeken kívül igazából nagyon szemezek az új cherry trail es dualbootos tabokkal, de ott meg a többi kritérium nem stimmel. Eddig a legközelebb a célhoz a Xiaomi MiPad 2 került, de nincsen benne mSD hely, a tökéletes tab az lenne mSD-vel és dual os-sel, 3-4GB rammal a win10 miatt.

    Tudom tudom, a nem létezőt keresem, gondoltam hátha ti találkoztatok már ilyesmi tablettel. Bocs a hosszú postért.

    Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

Új hozzászólás Aktív témák