Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz Habugi #3047 üzenetére

    A mantle egy bukás ahhoz képest ahogy beharangozták. Persze majd megint jön a magyarázat, hogy de majd majd... Te nagyon nem értetted meg daveoffot. Talán ha te is azért adtál volna 100+ ezreket vga-ra megjelenésnél mert megetted a rizsát, jelen esetben a mantlet, aztán semmi extra nem lett belőle, majd utána ha kezdeti árat nézzük, egy kicsit többért, egy jobb, gyorsabb kártyát kapsz, ami ráadásul az általad favorizált játékban dx11 alatt gyorsabb mint a másik mantle alatt, akkor kicsit másképpen tekintenél az egészre. Én rohadtul bíztam benne, első napos vétel volt vizezve a 290 aztán jöttek a csalódások...

    Annyira bírom, hogy amd szemüvegen át annak kárára lehet csak a bétáról beszélni, fordítva nem. Úgy állítjátok, be hogy mintha az amd "fényéveket" fog gyorsulni a konkurencia meg marad ott ahol most van a béta-béta tesztel. Az gondolom fel sem merülhet, hogy ugyanez a különbség megmarad. Hát mért is merülhetne, hiszen nincsenek ígérgetések, magyarázkodások a másik oldalról.

    Mikor fog végre az elő fordulni, hogyha valami nem kifejezetten amd-re van optimalizálva és béta-béta esetleg ott is teljesítenek valamit és nem kell mindig ugyanide vissza térni? Hogy majd driver, majd ilyen javítás, majd olyan jaívtás, aztán hoppá, csak odáig jutottunk mint a konkurencia. Sajnos évek óta ez megy. Ebből lett nekem is elegem és inkább oda kötöttem ki, amiről el lehet mondani, hogy szar, meg gyenge, meg eldobható, meg nem időtálló de mégis azt tapasztalom, hogy jobb, gyorsabb. Akkor miért foglalkozzak mással?

    Az ilyen hardver sebessége kis mértékben szól bele dolog meg álomnak jó többnek nem. 21 században kapitalizmusban eleve megbukott, hogy majd évente fizetjük az új hardverre az alacsony szintű programozókat, vagy nem változtatunk évekig.

    Nem akarok célozgatni, pár éve az is meg lett mondva vége a vga-k időszakának, jönnek az apu-k azok elegek lesznek mindenhez. Ma már poénként jó vissza emlékezni rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák