Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Asbee #3043 üzenetére

    Senki sem vitatta eddig se, hogy gyorsabb a GTX 980! :N

    "Az egész úgy indult a buta maxwell mire képes. Olvass át mindent még egyszer. :W"

    Pontosan, de mivel nem egyszereplős teszt volt 980ra, ottvan a mihez képest kérdése is, szemlátomást üzembe is lépett.
    Én csak az alábbi kijelentésekre értettem a hordalék jelzőt:

    "Azt szerintem elkönyvelhetjük, hogy a Mantle 1000%, hogy elveszti a létjogosultságát, úgyhogy ennyit a AMD nagy jövő képéről. Nálam ez a Mantle térítés verte ki a biztosítékot, akkor kezdett egyre ellenszenvesebb lenni az AMD. Up to 45% Faster......LOL"

    Na látod itt például már működött a mihez képest, daveoff máris levonta a számára legkézenfekvőbb következtetést a Mantle kapcsán. :C Nem nézegetnénk most béta*béta DX12 teszteket, ha nem jött volna (még mindig nincs egy éve.. :N ) a Mantle, daveoffnak speciel egyenesen ellenszenves az AMD, mert a Mantléval "kikényszerített" DX12 alatt gyorsabb lesz a 980asa, ezúton is gratulálok! :C :R

    Itt a következő:

    "Ja DX12 alatt,de nem DX11 vagy mantle alatt... szóval ennél a dx12 csak jobb lehet... a másik kettő már aligha..."

    Aligha, ugyan már 280X-el is gyorsabb kiforrott driverrel/oprendszerrel, node na..
    Megvan a lehetősége annak hogy tévedek, de szerintem TTomax itt a 290X mantle eredményeit nézte, nem a 260X-ét.. :DDD

    Szintén a kolléga tollából:

    "És mindenki h@lyének nézett... nyugi,ez is meg lesz magyarázva hogy nem is optimalizálták a drivert erre a tesztre dxx11ben hiszen ott a mantle... igaz ott is kaptak egy fülest,de az már biztos azért mert bugos. :)"

    Ittis megvan a lehetősége annak, hogy tévedek és a fülest valójában egy jó tippre/ötletre értette!! ;)
    Megint csak a Mantle kapcsán.., szerintem itt sem a 260X eredménye kapta a figyelme fókuszát.. :N

    Ezért bátorkodtam mérni egyet Mantléval a 3éves Tahitin és kijött a béta extravaganza létjogosultsága.., esetlegesen megfűszerezve azzal amit Abu is megemlített a nekem szánt válaszában.

    Abban tökéletesen egyetértünk, hogy szemlátomást a Maxwell ebben a béta extravaganzában szépen teljesít DX12 alatt IS! :K

    Remélem most már érted amit mondani szeretnék/szerettem volna.. :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák