- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- 165 Hz-es panelt tesztel a OnePlus
- Szuperkijelzővel készül a Huawei Mate 80 RS
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
marquuard
veterán
válasz
edeleny #47390 üzenetére
Mantle-t csak a támogatott játékokban tudod használni. A fagyás nem a Mantle miatt van. Rendesen letörölted az előző drivert frissítés előtt? Ezt szokták ajánlani. Vagy nagyon beta a driver és ezért vannak gondok. Én 13.12-t használok pontosan ezért. De megeshet, hogy a Win8 miatt csinálja, az se a legstabilabb. Nálam gyakran az intéző újraindul magától pl.
-
-
válasz
edeleny #38702 üzenetére
3D Mark 11 alapon(975/1200)
3D Mark 11 húzva(1150/1350)3D Mark "legújabb" alapon(975/1200)
3D Mark "legújabb" húzva(1120/1350)Ezek még régebbi, június környéki driverekkel készültek, processzor: i5 2500K 4Ghz-en.
-
-
válasz
edeleny #38652 üzenetére
[link]
MSI Afterburnerrel tuningolom, egyébként 1120-at bír csak stabilan ha kell, ekkor 70 fok környékére kúszik a hőmérséklete és elég hangos a ventilátora(automatikus szabályzással). Egyébként alapórajelen, alapfeszültségen használom fix 30% ventilátorfordulaton, így halk és 60 fok fölé nem megy. -
-
R3laX
addikt
válasz
edeleny #38468 üzenetére
Heló!
Szvsz. fölösleges, ha jól működik egy VGA. Gyorsabb, jobb nem lesz tőle, kivéve ha magasabb órajel van a frissített biosban. Ezzel sem érdemes játszani, ha nem ért az illető a videókártyája képességeihez, mert könnyen tönkre lehet vágni. Egy-kettő újabb biosban esetleg Voltage lockot is be szoktak vezetni, ami után még kevésbé tudod húzni a VGA-dat, szóval ha jól működik, és nem értesz hozzá inkább ne piszkáld.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Home server / házi szerver építése
- Kuponkunyeráló
- Battlefield 3
- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Óra topik
- Autós kamerák
- További aktív témák...
- Bomba Ár! Dell Latitude 3190 - Intel N4120 I 4GB I 64GB SSD I 11,6" HD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF A620M R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RX 6700 XT 12GB ZALMAN I3 NEO A-Data 750W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Eladó karcmentes Huawei Nova 8i 6/128GB / 12 hó jótállással
- Samsung Galaxy A55 / 8 RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12hó Harancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest