Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rambustibi

    őstag

    válasz Habugi #57323 üzenetére

    Még nem sikerült ;)
    Rákattantam a 3DMark tesztekre, bár most 1-2 hete nem próbáltam. Lusta vagyok kiszedni a 16GB Beast ramot. A 8GB xmp beast-ek jobban húzhatóak, csináltam velük már 3000Mhz-t is :DDD (valahova itt ph-n be is linkeltem, ha jól emlékszem Aida 64-el teszteltem)
    Szóval valamikor meghülyül a 3DMark és nem írja fel a score-t, nem látja a ramokat és a processzor órajelét.. :O
    Van még a rendszerben, csak ki kellene tudnom hozni belőle, viszont annyira mélyen még nem merek belenyúlkálni a tuningba. Amit tudok, azt innen szipkáztam és plusz még bevállalósan megérzéseimre hallgatva próbálgattam 1-2 dolgot.
    Ha megnézem a 3DMark ranglistáját nincs szégyenkezni valóm, mert kategóriámban általában 3. helyen vagyok és ha jól látom akkor ezzel az alaplappal nekem van a legjobb eredményem :R
    3DMark Vantage eredményem:
    [link]
    Ez pedig amit nem írt fel:
    [link]

    Kár hogy sok mindenre ez nem elég a ph ranglistákon, mert a sok Intel között egyedüli AMD-s vagyok az Nvidia kártyám végett :U Itt megnézheted a listákat: [link] :R
    Jó lenne LN2 hűtéssel nyomni pár tesztet....lehetséges, hogy az alaplapom azt már nem köszönné meg :DDD

    Ezt még nem írták fel ph listára: [link] Itt is egyedüli AMD-s lennék, ha felírják :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

Új hozzászólás Aktív témák