Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz faki_ #36772 üzenetére

    Ezt már csak annyival kommentálnám, hogy az album ezen képének alapjául nagy valószínűséggel ez a képem szolgált.

    (#36773) *Ropi*: mondasz valamit. Ha nem kezdő (szerintem nem túl jó) képeimet használta volna fel, már ügyvéd ismerőssel konzultálnék ez ügyben. Egyelőre megkértem, hogy vagy vegye le a 2 képem alapján készült mázolmányait másolmányait vagy alkalmazzon forrásmegjelölést. A továbbiak rajta múlnak.

    (#36774) Retro11:etikai, anyagi és jogi kérdései is érdekesek egy ilyen ügynek.

    (#36775) hito: talán azért is reagálom le érzékenyebben a dolgot, mert 1: nem ez az első képlopásos esetem, 2: mivel műszaki területen (azon belül is kutatás-fejlesztés) dolgozom, így az ilyen plágiumgyanús ügyekre, esetekre kimondottan figyelek

    (#36777) Lassú Víz: nem szeretném itt a nagy szentet játszani, de legális PS-t használok, amiért havonta fizetek (plusz ugye a fotóscucc ára, benzinköltség stb). Ezek nekem nem elhanyagolható anyagi kiadások, amikért másoktól egy forintot nem kértem/kérek, felháborító, hogy egy vadidegen a tőlem ellenszolgáltatás nélkül lenyúlt dolgaimra alapozva keres pénzt.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák