- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- MIUI / HyperOS topik
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- iPhone topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Hirdetés
Aktív témák
-
C64
őstag
válasz
enginev3.0 #17046 üzenetére
köszi még egyszer
eddig nem szóltam, mert nem is gondoltam hogy lehet mit tenni ez ügyben.
csak azt szoktam furcsállani, hogy néha bekerül adat az oldalra, néha kimarad. csak ritkán használom az oldalt, viszont sokan erre alapoznak.sok sikert, jó munkát
-
C64
őstag
válasz
enginev3.0 #17041 üzenetére
Kösz, hogy kivetted, ez azért már mindjárt más.
Szerintem még az az egy is kimehetne, mert csak egy táp eladását mondtam le, amivel kellemetlenségbe kevertem valakit, de anyagi kárt nem okoztam. Másoknak sem já érte a fekete.
Van aki komolyan veszi ezt, van aki nem. Azért nem baj ha van
-
alfaman512
tag
válasz
enginev3.0 #17037 üzenetére
Azt azért hogy felesleges a fekete, nem mondanám, én azzal nem értek egyet, hogy a pirosat szinte kérdés nélkül vésitek, amivel ugye nincs is baj, viszont a feketét már nem olyan könnyű megszerezni. Úgy gondolom elég sok dolog bizonyította az igazam, jeleztem ugye, majd kérdeztem hogy miért nem kapott, jött a válasz hogy ő mást mond, jópár hétig tornázott hogy másik regeket hozott létre, és mindezek ellenére a feketét az utolsó pillanatig sem kapta meg! Gondolom az már mond valamit az igazamról, hogy elkezdett más néven regizgetni! Leírtam neked privátban a teljes történetet hogy bizonyítsam az igazam, válaszra nem méltattad, ennyire foglalkoztatott a dolog! A végén igaz nem mondta ki senki az igazam, mivel feketét nem kapott, biztos én hibáztam, jeleztem, leírtam részletesen a történetet, privátban bőven kifejtve is, majd az eladó már be se lépett, hanem más néven járt regizgetett! Végülis biztosan én nem mondtam igazat!? Tisztelem becsülöm hogy csináljátok, azt is megértem hogy ingyen, csak azt nem értem, hogy te is leírtad az imént hogy nem ugyan azt állítottuk az üzletet tekintve, és ez alapján nem tudtál döntést hozni, akkor kérdem én honnan lehet akkor a jelenlegi rendszerben tudni, hogy hány feketét tagadtál meg jogosan? Sajnos a tény az hogy sehonnan, mivel nem az teheti az értékelésre a pontot, aki megkötötte az üzletet! Én értékelem hogy csináljátok, csak a feketét nemigazán lehet ezzel a módival megbízhatóan adni, vagy nem adni, mivel kíváncsi lennék hány ember jön ide azzal, igen jogosan kapok feketét, mert át vertem xy fórumtársat! Tömören ha nem az előző mondatot válaszolja valaki egy feketére, onnantól halott ügy dönteni! Jó dolog amit csináltok, csak hagyni kéne hogy a negatív értékelés is meenjen, mert így jócskán pozitív irányba csal a rendszer, ha az "áldozatot" kártalanította a másik fél, vagy megegyeztek, akkor lehetne törölni a feketét, és akkor tényleg igyekezne mindenki korrekt lenni, mert nem lennének olyan kiskapuk, mint a "mást állít" dolog! Jelenleg az kapja meg a feketét, aki egyszeri alkalmi csaló, vagy nem veszi észre hogy kértek neki feketét! Ha észreveszi, és vitát indít, azzal már meg is úszta! Remélem sikerült rávilágítanom egy nagy hibára a pont osztással, kapcsolatban!
Nem azt kértem, vagy kérte senki hogy szüntessétek meg a rendszert, hanem hogy a pontok felett ne ítélkezzetek, mert nem biztos hogy minden esetben jogos lesz a végeredmény!
-
C64
őstag
válasz
enginev3.0 #17037 üzenetére
Akkor én ezért miért kaptam fekektét, amikor meg sem történ az eset: [link]
erről ennyit...
ezzel az erővel bárki bemocskolhatja valakinek a nevét. nem sok értelme van ennek az értékelősdinek.
-
Omega81
senior tag
válasz
enginev3.0 #16934 üzenetére
Privátban megbeszéltük a dolgot, a csalás ténye nem igazolható, nem történt meg, a kísérlet is kérdéses. Mivel az illető azt állítja, rendőr, kértem hogy az általam ismert neve mellé írja meg melyik kerületeben és milyen beosztásban dolgozik. Ezt holnap munkakezdés után könnyen le tudom ellenőrizni.
-
blaca83
őstag
válasz
enginev3.0 #16817 üzenetére
Már egyszer jeleztem, de erre nem kaptam még elégtételt:
"16356"-os hozzászólás!!! -
ZozzHUN
addikt
válasz
enginev3.0 #16568 üzenetére
Szerintem kovi.699 3 feketét kapott, nemde?
-
gyiku
nagyúr
válasz
enginev3.0 #16570 üzenetére
mintha ez is kimaradt volna
Ilyenért nem kap feketét.
[ Módosította: Oczu ]
-
wxppro
aktív tag
válasz
enginev3.0 #16568 üzenetére
Frissítve? És ez?
Kicsit uncsi, hogy senki nem kap se feketét, se semmit, aki átver...Nem kell a fekete, kirakva, mert másodregisztráció
[ Módosította: Oczu ]
-
Satrafuckar
tag
válasz
enginev3.0 #16358 üzenetére
a Danny750 helyzet végre ma, szűk 3 hónap után, rengeteg ígérgetés és időhúzás után nagynehezen rendeződött.
hogy ezért érdemel-e pontot, döntsétek el.
üdv -
Mr.Peter
aktív tag
válasz
enginev3.0 #16428 üzenetére
Igaz.
Nem volt érthető telljes mértékben a hozzászólás úgy, hogy leírom részletesen.Több mint 2 héttel az utalás után, amikor megjött az átalakító, egyből a külső hiba szúrt szemet, és tiszta ideg lettem, hogy nem csak megváratnak, de teljesen hülyének is néznek! Mivel ennyit vártam, jelezni szerettem volna a fórumon, hogy nem elég, hogy késett, de még esztétikai hibás is.(ami egyébként nem zavarna, ha működne, és jelezte volna a kis hibát) (De akkor még nem tudtam, hogy nem csak hibás, de működésképtelen is, mivel nem foglalkoztam vele többet, mert valójában egy héttel korábbra vártam , és akkor lett volna szükségem rá egy családi vetítésnél…..)
Később amikor megint kellett volna jöttem rá, hogy egyáltalán nem működik.
Jeleztem a kollegának, hogy nem működik, és készségesen küldött egy másikat, de az is működésképtelen....
A laptopomon van egy s-video csatlakozó és azzal szépen üzemel a TV, de ha az átalakítóval próbálom(ugyan ezt a laptopot, vagy asztali gépet, vagy másik laptopot) akkor a belinkelt képet adja. Kismillió beállítást próbáltam, de nem azzal van a probléma! -
barca4ever
tag
-
Sanyo
senior tag
válasz
enginev3.0 #16328 üzenetére
-
yohnsee
tag
válasz
enginev3.0 #16131 üzenetére
Helló!
Bocsánat, de ezt máshol nem tudom megkérdezni: geri0527 felhasználóval szeretnék üzletelni, de láttam itt, hogy kapott egy fekete pontot, de előzményt nem találtam hozzá (lehet, hogy én vagyok a béna) meg szabad tudnom, hogy miért kapott? Mert emellett van 6 pirosa, ezért vagyok bizonytalan.[ Módosította: Oczu ]
-
Oczu
senior tag
válasz
enginev3.0 #16256 üzenetére
Megtörtént
-
mishubi
tag
válasz
enginev3.0 #16256 üzenetére
Meg amit utoljára linkeltem azt is érdemes elolvasni.Amit minden hirdetéshez hozzászóló megkapott a nagyarcú körítéssel együtt.Írja azon a linken, hogy temetésre kell a pénz ami 300.000Ft a hirdetésbe meg beszámol ipadet vagy iphone 4et.Tegyük fel legyen max 20ezer amit kér rá.Az közel sem 300.000 Ft.
Csak az a baj, hogy kitiltást követően megcsinálja a harmadik vagy negyedik regisztrációját, mert a acstomis is 5-6 napos reg, illetve ahogy láttam a keresőbe mackósajt23 is ugyan az a személy. -
ken26
tag
válasz
enginev3.0 #16221 üzenetére
vevő nem fogja igazolni mit tett,mivel nem kellett neki a cucc,és káromkodott! de ha nem is kap pontot,legalább figyelmeztettem a többieket.
-
DIESELPOWER
aktív tag
válasz
enginev3.0 #16131 üzenetére
-
flensburg
tag
válasz
enginev3.0 #15994 üzenetére
És még szemtelen modján ezt irta ezek után,,
(Idézem
Attyaaa ur isten most mi lesz xd csinálnom kell majd egy uj profilt mert kizárnak ezért?!?!?! xd) -
Laller75
csendes tag
válasz
enginev3.0 #15954 üzenetére
Hello!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a Cruel_Death nevű felhasználót. 2011. 06.01.-én vettem elméletileg egy RC helikoptert tőle melyet akkor (sajnos) átutalással ki is fizettem. Egy általa megadott LÉRÁNT FERENC néven szereplő bankszámlára. (11.000Ft). A Heli a mai napig (2011.11.09) sem érkezett meg. Az érdeklődő privát üzeneteimre vagy nem válaszol vagy különböző kifogásokkal elintézi a választ. Pl. éppen külföldön volt.
Eddig csak pozitív tapasztalatom van az itteni kereskedésről de ez eléggé megrendített. Sajnos bíztam benne, hogy a többihez hasonlóan rendes tag de csalódnom kellett. Úgy érzem sokat nem tehetek, de egy negatív értékelést tőlem tuti kap! Bármilyen segítséget szívesen veszek!
Előre is köszönöm! -
Tibor92
tag
válasz
enginev3.0 #15954 üzenetére
Megmondtam neki, hogy nekem ez nem fair.
Szerintem ő a hibás, ugyanis, nem mondta azt, ha postán kell utalnom neki, akkor nekem az plusz pénz lesz. A túrót. Miért fizessek 3 ezret, ha 2500 ft ba fájt nekem is.
Nem vitázom nem is érdekel, akkor ő is fizesse ki nekem a +500 ft amiért elküldtem neki a lét, és majd én is utalok akkor neki 500 ft, ami nekem megint plusz 500 ft ba kerül(ne ha talnám)Mivel volt olyan nagy XXsz, és nem szólt hogy a postán nekem még pluszba fizetnem kell, és magamtól kelett rájönnöm, akkor sajnálom így járt, vessem magára. Nemfogok plusz pénzt fizetni neki azért, mert ő megkapja. A kártya árát megkapta, ő is 2500 ft ot bukott, és én is.
Mellesleg a gyengeelméjűek érdekében leírom még1X:CSAK ADDIG KELLETT VOLNA UTALNI NEKI 2500 FT-OT HA BANKBAN UTALOM NEKI.
Mivel postán utaltam neki igy jár 2000 ft tisztán.[ Módosította: KrAt ]
-
tolts.hu
őstag
válasz
enginev3.0 #15944 üzenetére
-
k.geri19
tag
válasz
enginev3.0 #15912 üzenetére
-
Lasy
veterán
válasz
enginev3.0 #15850 üzenetére
a fekete törölhető, de a beírásom itt, hogy lássa mindenki az maradjon.
Bocsi ha rosszul fogalmaztam. -
Mhktszi
csendes tag
válasz
enginev3.0 #15509 üzenetére
Ne haragudj,de még mindig 2 pozitívat látok neki, ami szerintem nem úgy van
-
Park24
csendes tag
válasz
enginev3.0 #15511 üzenetére
Üdv!
Beidézem ide is a privát levelezésünkből azt a részt, ahol a garanciáról beszéltünk.
Ugyanis Sárkány Úr több ízben is kissé amnéziásnak bizonyult ezzel kapcsolatban.
A szörnyű az egészben, hogy emiatt a "kis feledékenysége" miatt, most engem függesztettek fel...Tehát lássuk:
""A monitorra meg tudom adni a 2-3 nap garit amit kértél, de az alaplapra igazából csak próbagarit tudok adni, mert ott akármi történhet, kicsit meghúzod a csavarokat lesz egy hajszál repedés és többet nem megy.Vagy például ami pont egy ismerősömmel történt két napja, átkapcsolta a feszültséget véletlen, és szétütötte az alaplapot. Működő gépből lett kivéve, szóval mennie kell. Annyit tudok benne segíteni, hogy ha tudsz kijössz Újpalotára, és ott be tudom neked tenni egy gépbe megmutatni, hogy működik.""Ez így zajlott le, teljes egészében.
És ha most jól belegondolok, akkor én kérek egy FEKETE PONTOT "Lord Dragon" -nak!
Ugyanis a rész információk idézgetésével (amit ebben az olvasatba én már inkább hazugságnak neveznék), szándékosan megtévesztette és félrevezette az oldal adminisztrátorait, aminek folyományaként ENGEM felfüggesztettek.Üdv
Park24 -
válasz
enginev3.0 #15511 üzenetére
Nem volt hirdetés. Az eredeti hirdetés csupán annyi volt, hogy VGA-t keresett Park24. Én meg ráírtam hogy van nekem egy eladó VGA-m. Végül úgy egyeztünk meg, hogy akkor tudja megvenni a kártyát, ha beszámítok néhány dolgot. Én megkérdeztem mik vannak neki amik eladók lennének és a lehetőségek közül kiválasztottam egy CRT monitort meg egy alaplapot.
A többi részét a dolgok menetének már leírtam. Park24 a címét a mai napig sem adta meg. Abból indultam ki ennyi szívatás után, ha segíteni akarna, akkor már a legelső hozzászólásban odaírta volna a címét is, bár tény és való, hogy attól tartok ha elküldeném neki a hibás lapot előre, akkor sem látnék cserelapot helyette és a lap árán felül a posta árát is buknám és tovább telne az idő. Ezt a következtetés abból vontam le, hogy már az üzlet lebonyolítása előtt is inkorreknek találtam a hozzáállását, mert a cuccai rossz és hiányos állapotáról nem tájékoztatott előre csak kész tények elé állított az üzlet helyszínén, pedig én konkrétan rákérdeztem az üzlet előtt, hogy működik e hibátlanul minden! De mint mondtam mindezt elnéztem volna, ha működik a lap amikor betesztelem.
A garanciáról privát üzenetben esett szó. Rákérdeztem konkrétan, hogy vállal e rájuk pár nap garanciát és azt válaszolta, ami már pár hozzászólással lejjebb ki is másoltam a priviből:"A monitorra meg tudom adni a 2-3 nap garit amit kértél, de az alaplapra igazából csak próbagarit tudok adni"
Miután átvettem a lapot BP-en késő délután tőle hazautaztam Szegedre. Aztán aludtam egyet és másnap azzal nyitottam, hogy kipróbáltam a lapot. Erre jó pár óra ráment, egyrészt a hiányos állapota miatt, másrészt mert egyetlen percre se adott semmilyen életjelet akármivel is próbálkoztam. 2 féle proci, 4 féle RAM mindegyik RAM slotba próbáltam mindegyiket, közben BIOS reseteket nyomtam folyamatosan stb. A lapoba nem tudtam egy pillanatra sem életet lehelni és az átvételtől számítva 1etlen nap se telt el amikor én ezt már jeleztem Park24 felé. Azóta semmi változás, szóval se lapom nincs se pénz nincs másik lapra részemről. Tehát a próbagaranciát amit vállalt nem tudom érvényesíteni. Nem heteket hónapokat kérek egy használt cuccra, de azt azért elvártam volna ha 1 napon belül miután kipróbáltam jelzem felé a hibát, akkor cseréli, mert ha nem akkor az azt jelenti, hogy ő minden további nélkül eladhat nekem egy hibás alaplapot és később simán takarózhat azzal, hogy biztos én rontottam el. Ha ez simán belefér, akkor végül is nem erőlködök tovább....
Üdv! L.D.
-
válasz
enginev3.0 #15509 üzenetére
Tisztelettel érdeklődnék, hogy az általam leírt ügyben várható e bárminemű lépés?
Üdv! L.D.
-
aram01
nagyúr
válasz
enginev3.0 #15505 üzenetére
nyitott vagyok a dologra
-
maxrad1580
aktív tag
válasz
enginev3.0 #15441 üzenetére
Köszönöm,de nem látom ha rákeresek a nevére. 0 pozitív és 0 negatív.
-
--Rawlings--
tag
válasz
enginev3.0 #15460 üzenetére
koszonom szepen!
-
Oczu
senior tag
válasz
enginev3.0 #15384 üzenetére
A Moderátor cselekedett
-
leo01
csendes tag
válasz
enginev3.0 #15348 üzenetére
19.30 volt fent és előtte is . és nem ír vissza.
-
Speedhs
őstag
válasz
enginev3.0 #15286 üzenetére
Ok, értem, remélem aki vele akar üzletelni, az elolvassa majd.
-
Speedhs
őstag
válasz
enginev3.0 #15283 üzenetére
És az, aki cseszik válaszolni nekem, pedig minden nap fent van több órát itt ph-n, + megkárosított, azt mi a francért nem lehet kitiltani az oldalról ??? Az eszem megáll ! Most aztán jöhet a szöveg, hogy pedig ez a legmegbízhatóbb oldal..
[J4N!]
-
Baloghjanos
tag
válasz
enginev3.0 #15143 üzenetére
nem szeretnék itt meg nem is szabad privát üzeneteket bemásolni. én csak anyira kérek mindenkit hogy ne foglalkozon illes14 el mert egy megbizhatatlan hülye gyerek
sokszori hivás és privátokra se válaszolt ahogy megirtam a fekete pontot neki érdekes rá 2-3 ora mulva megirta privibe hogy őő holnap jőne a kártyáért vicc ez a gyerek.
-
DJ WOKKY
addikt
válasz
enginev3.0 #15084 üzenetére
köszönöm.
Továbbá a többiek vigyázzanak vele, mert utolsó feltűnés: 2011-08-10 20:25.
Szóval folyamatosan itt van köztünk, csak nem mer visszaírni nekem -
netseft
aktív tag
válasz
enginev3.0 #14875 üzenetére
Jelentkezem. Az alábbi hozzászólásban szereplő felhasználók közül senki nem kapott fekete pontot: #14824.
mokujin2: végül az üzlet létrejött, miután kilátásba került a fekete pont, sikerült lebonyolítani, így neki nem kérnék feketét.
vigyu és filucci esetén viszont továbbra is fenntartom amit írtam, főleg az utóbbi felhasználó esetén, bővebben a linkelt hozzászólásban. Az ilyen hozzáállásnak jó lenne, ha nyoma maradna.
-
sonaj0203
aktív tag
válasz
enginev3.0 #14875 üzenetére
Mindenképpen szeretnék neki feketét, most így áll:
"feryboy84 felhasználónak 0 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"
Pedig itt és itt részletesen kitárgyaltam az ügyet. Sőt szerintem ki is lehetne tiltani, mert privátba még ő fenyeget[moderálva]
Kérem kacsója ki
Ha nem akkor saját akcióba kezdek, kommandó csoportommal.
Privát üzeneteket tilos nyilvánosságra hozni, a vulgáris tartalomról nem is beszélve!
[ Módosította: ollie ]
-
Oczu
senior tag
válasz
enginev3.0 #14738 üzenetére
Már rég kitiltotta magát, hiába a fekete
-
huskyboy02
csendes tag
válasz
enginev3.0 #14730 üzenetére
Köszönöm!
Ma délután elmentem és beszéltem a megyei kapitányságon dolgozó,nyomozó nagybátyámmal,aki annyit mondott,hogy várjak még jövőhétig,elvégre a posta is késhet,de ha jövőhét elején sincs semmi,akkor szóljak neki,és megoldjuk szépen az ügyet,megvan minden kapcsolata hozzá,úgy hogy nem fog jól járni,bárki is legyen az.
-
sonaj0203
aktív tag
válasz
enginev3.0 #14689 üzenetére
Egyenlőre, igen illetve fogalmam sincs, mivel egyenlőre a processzorom nála van, de pénzt nem kaptam még.
Állítólag azt írta, hogy 06.29-én vette át, mai napig részemre nem jött semmi. Igaz közte volt egy hétvége.
És köszönöm az első reagálást
-
BRIKLY
veterán
válasz
enginev3.0 #14593 üzenetére
rendben. a másik 2 személy nevében is köszönöm!
-
BRIKLY
veterán
válasz
enginev3.0 #14591 üzenetére
3 embert vert át, és egy fekete ponttal megússza?
jó ez így?
-
BRIKLY
veterán
válasz
enginev3.0 #14588 üzenetére
-
BRIKLY
veterán
válasz
enginev3.0 #14576 üzenetére
Én személyesen cseréltem vele,akkor még gond nélkül ment a kártya, de tegnap mikor bekapcsoltam a gépet,színes foltok,kockák,csíkok,lettek a monitoron. újraindítás után helyreállt. de minden "hideg" bekapcsoláskor ezt csinálja. Egy videót is készítettem róla.
De az én ügyemet egyenlőre nem kell pontozni,mert tegnap előtt cseréltem,és 3 nap garanciát adott a kártyára. Ha a holnapi nap folyamán nem cseréli vissza,akkor azt itt jelezni fogom,és tőlem is mehet neki a pont. Természetesen a videót is linkelni fogom ebben az esetben.
-
k.geri19
tag
válasz
enginev3.0 #14573 üzenetére
hozzáértö vagyok.. nem ilyet. teis látod.. a vga hütöbe nincs ventilátor. van egy égés nyom az aluminimumba( megéget a venti leághetet) azért nincs benne ventilátor( ezt lajikus is észre veszi)
aztán nincs a videokártyákon hütök,
3. hibás kártyákat is illik kartonra minimum fektetszi. ilyen gány csomagolás mint aki lomtalanit. igy még aki szeretné javitani a kártyákat.. nemtudja mert letörhet a kondi pl.. ilyen szállitásal100%os csalásrol van szó
de örülök hogy nem kötötem üzletet vele 2hete és 1honapja is.. -
_Fefe_
tag
válasz
enginev3.0 #14565 üzenetére
Köszönöm a segítségeteket. Bár nem hiszem, hogy erre a dologra bármilyen hihető magyarázattal tud szolgálni. Én PÜ-ben csak annyit kérek tőle egyelőre - a becsülete megőrzése érdekében -, hogy utaljon vissza a pénzemből annyit, amennyit gondol, természetesen levonva a "csomagja" tartalmának értékét. Ha garaba15 fórumtársnak ennyit ér a becsülete, akkor nem hinném hogy helye lenne itt a fórumon.
Természetesen a teljes levelezésünket is eltudom küldeni, ha szükséges, és fényképeket is készíthetek a küldött termékeiről.
Aktív témák
Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Battlefield 6
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Milyen notebookot vegyek?
- Gaming notebook topik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Autós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- nVidia GeForce GTX 1070 / 1070 Ti / 1080 (GP104)
- Spórolós topik
- További aktív témák...
- Szép állapot!! Dell Latitude 5300 i5-8365U 8GB RAM 512 SSD Magyar vbill
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Mini PC! I5 10600KF / RTX 3060 12GB/ 16GB DDR4 / 1TB SSD
- Samsung Galaxy S25 / 25 Ultra 5G 256GB - 512GB / - Bontatlan - 3 év gari
- Megkímélt állapot!! Samsung Galaxy S10+ 128 GB SM-G975F/DS - fekete
- Nagyon szép állapot!! Xiaomi Redmi 10 2022 64 GB - fehér
- LG 34GS95UE - 34" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! MSI H110M i7 7700 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1660 6GB Zalman N4 Cooler Master 400W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 16 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3095, 100% Akkumulátor
- Utolsó darab - Sennheiser MOMENTUM 4 fejhallgatók
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest