Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tibor92

    tag

    Üdv ! Nem hittem volna, hogy nekem is ide kell írnom egyszer, de látom mégis. Na akkor. Kezdjük a legelején. Nem lettem csalás áldozata. Nincs anyagi károm. DE ( !!)
    Azért ilyet ne műveljünk már az emberrel könyörgöm, mégha elfoglalt is, akkor is.
    SZTORI: Hírdet(ett) egy ATI HD 6850-es kartyát bontatlanul. Szó nélkül rá csaptam. Irtam neki PÜ-ket így meg úgy megy amúgy. Küdtem neki vh-t ( mert sajna nem volt a kártyámon jelenleg pénz ) mert azt irta ki telefonon keressük. Na föl is hívott, és akkor mondtam neki kellene a kártya, nem tudná e félretenni. Szinte semmit sem tudtam megkérdezni kiinformálni belőlle, mert szarrá lerázott. OKÉ !! Dolgozik. Már-már ott tartok küldtem neki 4 privátot (!!!) hogy mi voltozott, stb, de a NAGY lényeg nem változott semmit,a kártya kellene, dobjon meg egy számlaszámmal és utalom neki a kp-t. Mondom, délelőtt óta írogattam rá h. kellene a kártya.
    Láttam, hogy már a 4. levél óta simán fent volt, de nem válaszolt. Aztán kicsit később megint fent volt, de nem írt akkor sem. HM.... Két dolog: PH UPPER, vagy telón van fönt. OK ! Megint zaklatom a vh-kal, mondtam neki előre leszögeztem ( !!) Ne haragudjon, a zaklatásokért érdekelne a kártya, és KIFOGOM NEKI FIZETNI A HÍVÁS DÍJAT CSAK SZÁNJON RÁM néhány percet. De semmi ! Nem tudtam meg semmit kérdések mentek, de válaszok nem. ÉS A VÉGÉN: "Csak ne zaklasson már a vh-kal kérem "
    MI VAN ITT ? Ő mondta telefonon keressem !! Igaz nem én hívtam, épp ellenkezőleg, de KÖNYÖRGÖM !!! Ha mondom neki kifizetem a díjat ne sírjon már a szája ez miatt !! Dolgozik ?? OKÉ !!! Mondja meg majd ír nekem este. Meg is mondta, de azóta megint küldtem neki PÜ-t, hogy akkor most mivan, mert azóta is fent volt persze, és nem válaszolt a 4 levelemre. Majd rám írja 1-2 órával megelőztek...Miért nem kerestem telón. -_-"" ( DÉLELŐTT ÓTA ZAKLATOM AZÉRT A ROHADT SZÁMLASZÁMÉRT.
    Na ez az.....TÁMADJATOK le, nem érdekell tudom ezer, meg ezer pirosa van, nekem meg csak csupán 7, de KÖNYÖRGÖM !! Én vagyok a vevő, ő meg az eladó !!
    Nem is örül h. van vevő a cuccára, még folyton leráz engem ne zaklassam ??? Főleg úgy hogy felajánlottam neki azt, h. visszafizetem neki a pénzt, a telefonálásért ?? PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...Lehet nagy üzletember, de A "KICSIKET" NE SZARJUK MÁR le légyszives !!!!
    Nem kell fekete, de ha ezt elolvassa, azért remélem máskor ad egy számlaszámot hamarabb mint 1-2 órával beelőzzenek.

    ( emerico2004 , róla szól a sztori)

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz zamar #15943 üzenetére

    Na ugye ezt nem fogom szó nélkül hagyni !

    TISZTELT KÖZÖNSÉG, TISZTELT BÁMÉSZKODÓK !

    Elmesélem eme csodálatos történet cselekményét.
    Előre küldettem az úrral egy ATI 9250-videokártyát.

    Meg is érkezett- a kártya hibátlan.
    Összegben így állapodtunk meg:

    2 ezer a kártya, 500 ft, a posta díj.

    A fizetést időközben elhalasztottam, amit alázatosan, sajnálatosan írtam meg neki, amit tudomásul vett, majd mondta nincs pánik. Letudva.
    Aztán mikor elékezett a fizetés ideje, kiderült, hogy a dárga úrnak nincs ilyen bankja a városomban.

    Megbeszéltük, azt, hogy postán küldöm el neki a pénzt.
    Mivel tudomásomra jutott az, hogy postán az effajta "fizetés" pénzbe kerül nekem is, elmondtam a tisztel úrnak, hogy nem fogok 2500 ft ot fizetni neki csak 2 ezret, azaz a kártya árát. TISZTÁN: 2 zer a kártya. KIFIZETVE

    500 forint volt a posta neki.

    Irtam neki, tudod mit komám?
    Mivel nekem is pénzbe kerül a posta,(csak 2 ezret fogok utalni), és erről nem esett szó az üzletelés során, hogy majd nekem is fizetnem kell neki, (csak arról ugye hogy besétálok a bankba, és utalom neki ingyen.) és ugye ez őt nem érdekli csak a nyamvadt 500 ft-ja. Miért nem veszi tudomásul, AZT HOGY

    - A rohadt 2 ezer forintja kifizetve
    -Nekem is pénzbe került a posta, ami nyilván őt NEM ÉRDEKLI, hiszen nem akarja tudomásul venni amit írtam
    -Nem 1500 ft-ot fog kapni, hanem tisztán 2 ezer ft-ot.

    Kérdem én: Miért nem lehet úgy megalkudni, hogy ő fizette a maga postáját, és én is a magamét. Kvittek vagyunk, a kettőezer ft kifizetve, a postát mindketten álltuk magunknak. Ez nem volt tervben hogy postán kell fizetnem, ha tervben lett volna véve már az első leveleimben megírtam volna neki, hogy nézd komám, ez így lesz.
    Ezt ő nem képes tudomásul venni, akkor nagyon sajnálom. Ő csak a saját pénzéért aggódik nyugodtan meglehet kérdezni a következő embereket volt-e VALAMIKOR GONDJUK a részletfizetéssel velem:

    gaben82: Részletre vettem a chieftec tápot tőlle. Időben megjött a 2 részlet fizu

    Winner_hun részletre vettem tőlle a 555 black edition procit. megjött a lé időben

    Black Dragon BFBC2 játékot vettem tőlle részletre. időben megkapta.

    Na mármost, kérdezem én, 500 ft-on fogok meggazdagodni ? Van egy asszonyom, egy gyerekem, nem 500 ft-ból fogunk gazdagok lenni. csak a kolléga nem képes felfogni azt, hogy nem volt erről szó, hogy postán kell majd megfizetni a pénzt, és nem volt hajlandó egyetérteni/megbeszélni a fizetés tárgyát. Erről én nem tehetek. Kérem, a feketémet vonják le, mert nem volt tisztességes, ugyanis itt vagyok, megadom a lakás címét ha kell, akármit, akár rendőrséget is hívhatnak, nincs mit rejtegetnem.

    Mobilom nincs, ha elhiszi a kedves kolléga ha nem.
    Sajnálom.
    Nem szeretném a nevem rontani itt a ph-n szóval kérem ha kell személyesen beszéljük meg, akár adminnal, vagy nélküle.

    Tehát neki 500Ft-tal adós maradt. Az senkit sem érdekel, hogy mennyibe kerül az utalás. A lényeg a kialkudott vételár+posta, amit nem kapott meg. Jogos a fekete pont

    -

    [ Módosította: Oczu ]

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz Tibor92 #15945 üzenetére

    Jogos a fekete pont. Akkor ő ezt miért nem írta nekem priviben nézd öreg ez neked is külön pénzbe fog kerülni hogy elutald nekem a pénzt ?

    Erről miért nem tájékoztatott ? HM?? Vagy nekem mindegy az 500 ft ? kedves admin ?

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz Mercutio_ #15957 üzenetére

    Szeretnéd te hogy duplaregem legyen. Ő a barátom, és őt Tóth Tibornak hívják, engem meg Németh Tibornak.
    Kb 4 utcával feljebb lakom, ismerte a faterom együtt dolgoztak szóval eléggé régóta ismerjük egymást.

    [ Módosította: KrAt ]

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz enginev3.0 #15954 üzenetére

    Megmondtam neki, hogy nekem ez nem fair.
    Szerintem ő a hibás, ugyanis, nem mondta azt, ha postán kell utalnom neki, akkor nekem az plusz pénz lesz. A túrót. Miért fizessek 3 ezret, ha 2500 ft ba fájt nekem is.
    Nem vitázom nem is érdekel, akkor ő is fizesse ki nekem a +500 ft amiért elküldtem neki a lét, és majd én is utalok akkor neki 500 ft, ami nekem megint plusz 500 ft ba kerül(ne ha talnám)

    Mivel volt olyan nagy XXsz, és nem szólt hogy a postán nekem még pluszba fizetnem kell, és magamtól kelett rájönnöm, akkor sajnálom így járt, vessem magára. Nemfogok plusz pénzt fizetni neki azért, mert ő megkapja. A kártya árát megkapta, ő is 2500 ft ot bukott, és én is.
    Mellesleg a gyengeelméjűek érdekében leírom még1X:

    CSAK ADDIG KELLETT VOLNA UTALNI NEKI 2500 FT-OT HA BANKBAN UTALOM NEKI.
    Mivel postán utaltam neki igy jár 2000 ft tisztán.

    [ Módosította: KrAt ]

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz zamar #15960 üzenetére

    Ez nekem meg sem fordult a fejemben. De ezt te is tudtad volna mondani nem ?

    Ez van.

    De te szerintem meg ne játszd itt el a szegény bárányt te is 2500 ft-ot buktál, és én is.

    Azt meg ne mond hogy mindíg 2500 ft ot kellett volna utalnom, mert mikor megtudtam postán kell megmondtam nem fogok annyit utalni, ugyanis nekem is levonás jár.

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz zamar #15968 üzenetére

    És mi a bajod ezzel ?

    Nem értem a felháborodásodat.

    A sértegetéseidet privátban meg sűrgősen fejezd be, tudtommal én nem illettelek trágár szavakkal.

    2500 ft addig volt jogos míg bankban utaltam volna.
    Mivel TE MAGAD MONDTAD menjek, a postára utalni, de azt már nem mondod, hogy plusz pénz nekem, csak azt hogy a te sajnálatos 500 ft-od.
    De igen, tanultam az esetből, üzlet során a legelső kérdés:

    Milyen banknál vagy ? Oda tudok-e utalni helyben vagy nem.

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    válasz kaller1 #15965 üzenetére

    "Senki nem kötelezett arra, hogy a postán fizesd be az összeget, utalhattál volna bármilyen idegen bankból is"

    Ez mind szép és jó, de ő maga mondta menjek akkor be a postára.
    Azt persze nem mondja nekem megfelelő-e úgy, hogy plusz pénzt fizetek azért, hogy megkapja a dolgát.
    Persze hogy nem.

    Szóval valamilyen okból ő is hibás, nem csak én.

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

  • Tibor92

    tag

    Üdv. Feketét szeretnék adni

    thearc

    A dolog lényege a következő:

    Utaltam neki 23 ezret hétfőn.

    GTS 450 OC- kártyáról van szó.
    Elutaltam neki a pénzt, és 1000000X kiemeltem postán küldje el nekem még aznap.

    SZÁNDÉKOSAN délelőtt utaltam neki, hogy még aznap feladja DE ő erre A FENE tudja miért futárra adatta fel.
    :W :W :W :W :W :W :W :W Ezerszer elmondtam neki, NEKEM NAGYON fontos a kártya, de ő erre tojik magasról !

    Miért fontos a kártya, miért vagyok törelmetlen ?

    Mert holnapra megkellene csinálnom 3 powerpointot és nem tudok, mert nincs min !

    Elmondtam neki postázza, de ő futárral küldik, ami holnapra érne ide !

    Mi jogon dönti el ő,hogy azt hogy hogyan jusson el hozzám a csomag ? Fizettem neki érte egy ezrest, külön a postára??

    Fekete azért menjen, mert MIATTA nem tudom elkészíteni időben a Powerpointomat.

    Ez kapásból 3 elégtelen 3 tantárgyból.
    Mellesleg.Ne ő döntse el azt hogy mivel jöjjön nekem a cucc. :W :W

    Frissítve: A futáros dologgal azt ígértette velem nyugi, mert max szerára ott lesz. Vagyis 36 órán belül.

    Erre felhívom a futárt az a vaterás futár ami ott van hamar.

    Erre a futárt ferlhívtam

    [ Módosította: Oczu ]

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

Aktív témák