Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz f4lcon #30889 üzenetére

    Akkor nincs...
    A tus adapter eleve nem épp ideális mechanikus engine-el, mert a szolenoiddal viszonylag jól be tudod határolni a levegő mennyiséget amivel dolgozik a rendszer, mechanikusnál annyira nem, így jobban eszi a tankot. Ami nem gond, mert 0.8 literrel játszok elég sokat, tusba meg nem fér be csak 0,2. Az max ilyen dmrkedésre elég szerintem.

    A tus adapter eleve drága mert spec regulátor kell hozzá, ami nyilván a csomag része, de így sem úszod meg sokkal 300 eur alatt azt a kört sem, mert nem vehetsz rá egy mezitlábas balystik-ot olcsóba...

    Ak tusadapter meg kb nincs is, 3d nyomtatottat láttam egyet, de az elég viccesen nézett ki, m4 van -amikor épp van most szerintem nincs powairen- de az átvezetéshez szerintem elég rendesen faragni kell hátulról hogy bevidd a line-t, meg nyilván adapter...

    Összességében nyilván megoldható, de zsebbenyúlós ha ilyen igények vannak... Mondjuk így folyamatos cqb-n hpazással a hátam mögött igazából én észre se veszem a line-t, a vállamon át van húzva mint az ivózsák, a két kezem között van végig, így igazából pont nem akad el semmiben, nem akadályoz semmiben, én pl egy sima szíjtól kapok hülyét, nincs is semmin nálam :D

    Szerintem egyébként egy ilyen tusba szerelt szett soha nem lesz olcsó, legalábbis amíg ez a pár nagy van a piacon addig biztos nem

Új hozzászólás Aktív témák