Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz inf3rno #31374 üzenetére

    Az eredeti kérdésben nem szerepelt az otthoni környezet, de később említette :)

    "Hogy a kérdésre is válaszoljak, akkor éri meg ezeknek a tesztelése, ha egy elgépelés miatt lecsukhatnak x évre vagy rádvernek egy több milliós bírságot,"
    Ehhez képest az ilyesminek gyak. egy cégnél sem látom a tesztelését. Ennyi erővel azt is felügyelhetnéd, hogy az admin mit gépel. Mondjuk van, ahol próbálták, pár év után elég lett, és felmondtam, mert 2:1 volt az adminisztráció a tényleges munkával.
    Mit beszélek, oktatás se szokott lenni, felvesznek, 2 nap múlva root jog :D Komplett környezetek úgy rárakása csapatokra, hogy sosem láttak olyan OS-t, middleware-t, semmit :D Jó esetben csak én jártam néhány ilyen helyen, és nem a túlnyomó többség ilyen :D

    Komolyabb helyeken össze szokták szedni - elméletben gondolom, bár remélem, hogy van, ahol tényleg :D Meg azt se hiszem, hogy az olyan szintű dolgokat szedik össze, amiket páran használnak, senkinek az orrára nem kötve. A komolyabban használt dolgokat persze össze kell, de az egy másik szint.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák