- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Szingapúri tanúsítvány utal a Xiaomi 17T széria nemzetközi érkezésére
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Nagy aksival és erős hardverrel megjött Magyarországra a Poco X8 Pro és Pro Max
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Yettel topik
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sanzi89
addikt
A mai nap csupán ez a kettő volt, amit itt is megkérdeztem. A többire guglizással meg nettel rájöttem.
Például írja, hogy ebből a kernel modul fájlból kel kimásolni valahonnan valamit. Jó, de hogyan? Tudom, nézzek utána mi ez a kiterjesztés, mivel lehet "kicsomagolni", szerkeszteni majd visszacsomagolni. Persze, megoldható, de basszus, ha már készítek egy tutorialt ezt nem kellene beleírni?
Másik. Módosítsam a futási szintet 4-ről 3-ra. Hogyan? Ez is persze, tök egyszerű, megnyitom szerkesztése és átírok egy számot, de ezt nem volna sokkal egyszerűbb megemlíteni abba a szerencsétlen tutorialba? Azért volna talán...Valamint a másik ami nagyon zavar, hogy van egy új témakör. Tök hülye vagyok hozzá, de Windows-on végiglapozom a füleket, menüket, beállításokat, stb. és már van egy képem a témáról. Linuxban pedig nézem a villogó promt-ot. A grafikus felületek - legalábbis az a kettő amit eddig láttam - katasztrófák. Fut egy Debian szerver itt próba képen, hogy dolgokat kipróbálgassak rajta, de grafikus felületet nem is tettem rá, mert még jobban elveszettnek érzem benne magam. Célirányos problémára a Debian-hoz találtam jó leírásokat alap funkciók telepítéséhez - dhcp, ftp, samba, stb. - de mihelyt kellene kicsit speckó dolog már megy a zavarosban halászás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- PC Game Pass előfizetés
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- iPhone 17 Pro Max Mélykék - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


