Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brave_86

    aktív tag

    Üdv újra!
    Tovább teszteltem a Kürbis-en a hangokat. Azóta szenvedek vele.
    Ugye említettem, hogy mind a 2 RCA bemenetet használom. Csatolok képet úgy egyszerűbb lesz elmagyaráznom a problémát.

    Először úgy volt összekötve, hogy a bal oldali rca-jack a géppel, a jobb oldali rca-jack pedig a tv(F6320) füles kimenetelére.
    Panaszkodtam, hogy rossz a hang, ha a tv-ről nézek filmet. Viszont ha a gépről hallgatok valamit, akkor nincs gond! Azt hittem a tv media playere okozza a problémát. Szétszedtem a kábeleket közelebb vittem a géphez a tv-t. Összekötöttem HDMI kábellel, hogy így is kipróbáljam milyen ha a fülesen jön ki a hang. Jó volt
    Ez után a tv medi player lejátszóval is elindítottam, hogy összehasonlítsam a hangot és ugyan úgy szólt -jobban, mint a teszt előtt- legnagyobb meglepetésemre. WTF??
    És csak azért, mert a gépből érkező jack-rca kábelt nem dugtam be a bal oldali csatlakozóba. Miután bedugtam a hang kb a fele lett!! ?? :F Majd kihúztam a bal oldalit(pc) és megint jó lett.
    Ez után megcseréltem az RCA csatlakozókat. A tv ment bal oldalra a pc jobb oldalra.
    A tv jól szól, ha be van dugva a pc, ha nincs. A pc csak akkor szól normálisan ha a tv-ből érkező jack ki van húzva!
    Nem jó az egyik RCA csatlakozó? (a jobb oldali?) Találkoztatok már ilyennel?

Új hozzászólás Aktív témák