Hirdetés
-
Mobilarena
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.
Aktív témák
-
.mf
veterán
válasz
gzbotii
#31409
üzenetére
Miről beszélsz? Objektív tény, hogy jobb az ágyúja.
BDR 90 DCA 30, tier 7: 135/240, 0,4 acc, 6,32 rof, 2.5 aim
KV1 85 F-30, tier 6: 120/160, 0,42 acc, 12 rof, 2.9 aim.
Nagyobb átütés, nagyobb dmg, pontosabb, gyorsabban céloz. Fedezékből kibújósdihoz sokkal jobb.Saját statisztikám a két tankkal (wotlogger, de ez tartalmazza a régi KV-t is):
KV1 - 58.8% wr, 71.9% hr, 1.32 kr, 629 avg dmg, 1519 eff
BDR - 58.8% wr, 78.8% hr, 1.94 kr, 915 avg dmg, 1597 eff
Egyértelműen látszik a nagyobb dmg hatása.Churchillnél azért tartom jobbnak, mert ha a teste fedezékben van, a tornya jobban páncélozott és pattogósabb; míg a Churchill tornya csak 89mm és függőleges, könnyű átlőni. Az a nagyobb pontossága miatt szvsz távolról jobb.
Más
háháháhá
Mekkora volt ez az előbb. Hummellal Himmelsdorf, ami alapból artyval nem fun. A csapatkiosztás is elég szarul nézett ki, nálunk a top tier 45%-os, náluk pedig egy 5x%-os, valamint volt 60%-os + 57-8%-os platoonban, meg úgy áltagban is jobbak voltak a játékosaik statjai, gondoltam mekkora bukó lesz. Balra elment a többség, néztem is, hogy jobbra gyorsan lecappelnek minket és vége. De nem, a jobboldalt lévők kitartottak egy ideig, és akik jobbról támadtak jöttek, azok inkább a baloldaliakat próbálták bekeríteni, akik közben az ellen bázisnál harcoltak már. Ott elakadtak és kezdtek hullani, én meg másztam utánuk és lőttem, ahogy tudtam, már csak ketten maradtunk egy IS-sel, míg náluk a 60% wr-es T34 + egy E75 volt a két túlélő. Az IS szépen elterelte a figyelmüket, s a vége az lett, hogy kilőttem a T34-et, majd az E75-tel kergetőztem miután az kinyírta az IS-t, és én nyertem
A 60% wr-es T34 még utána küldött is egy üzenetet, hogy "ROT IN CANCER PARASITE SPG SHIT", természetesen magyar volt az illető
Aktív témák
- Vezetékes FÜLhallgatók
- TP-LINK routerek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Call of Duty: Black Ops 7
- OLED TV topic
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Robotporszívók
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3693
- Apple MacBook Air 13 M1 8GB 256GB magyar bill 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Touch I HDMI I W11 I CAM I Garancia
- Xiaomi Redmi 14C 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





