Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz Upo #7816 üzenetére

    Tartok tőle, hogy mindbe ugyanaz az akku van, csak a sok kínai eladó próbálja túllicitálni egymást, egyre nagyobb számokat hazudnak és van aki már 5000-nél jár... Szedtem már szét a tabot, nem fér el benne nagyobb akku, elég rendesen kitölti a rendelkezésre álló teret, max akkor lehetne nagyobb ha vastagabb is lesz tőle...

    90$-ért ki akciózta a 3G-set? Még a simát se láttam 100$ alatt sehol. Gondolom nem valamelyik nagy raktáráruház mint a panda, banggood, dx stb hanem ali-s eladó. Na az olyanokat kerüld, mert tényleg gyanúsan olcsó! Gondolom max 90-95%-os minősítése volt, ami ali-n a legrosszabb eladó kategória, 1$-os terméket se vennék tőle, nemhogy ~100-ért! Ali-n ilyet csak 98.5-99%+ eladótól szabad venni!

    (#7817) Razzul

    Ha mégsem itthonról, akkor 1920x1200-as kijelzővel már egészen nagy a választék: [link]

    DE! Szerintem 8 colon 1280x800-al már így is olyan aprók a dolgok, hogy 1:1 scaling mellett alig lehet eltalálni a dolgokat. Felvettem 125%-ra, így már jobb de egyértelműen torzabb csúnyább minden mint natívban, ráadásul akkor minek a nagy felbontás? Az említett FullHD+ felbontással már 200%-ra kéne skálázni, abszolút semmi értelmét nem látnám win platformon

    igaz ami igaz, androiddal jobban nézne ki a nagyobb felbontás, mert itt ott hajlamosak pixelesedni a játékok, viszont erősen kérdéses hogy amíg HD-vel kifejezetten fickós gyors minden, addig FullHD-vel mennyit lassulna minden, játszható maradna e minden ugyanúgy...

Új hozzászólás Aktív témák