Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz randras #1155 üzenetére

    Ez a SugarSynce ez hogy segíthetne? Arra találtam én is megoldást, hogy Androidról mentsem el, de hogy a Windows Mobile-ról hogy mentsem el úgy, hogy Android alatt használhassam, arra nem tudtam rájönni.
    Illetve de, találtam több megoldást is, mindegyik szerint .xml fájlba kell kimentetni, majd egy programmal visszatöltetni. Ezzel csak az a baj, hogy 3 különböző backup programmal is csináltam mentést az sms-eimről, de nem találtam olyan androidos programot, ami tudná olvasni őket, pedig ezzel szórakozok már 2 órája. Egész egyszerűen nem találok semmi megoldást.
    Én meg nem vagyok programozó, bőven nincs elég tudásom ahhoz, hogy egy ilyen programot megírjak.
    Egyetlen programot találtam, ami elérhető mindkét platformra és elvileg csinál biztonsági mentést az sms-ekről is, de WM alatt ilyen opció mégse jelenik meg (lehet ezzel kényszerítik az embereket arra, hogy megvegyék), csak az e-mail meg egy halom rendszerbeállítás mentés.

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák