Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skroy

    senior tag

    válasz natë #31036 üzenetére

    Régi hsz. már, de sikerült valamit kideríteni? Szintén hasonló tüneteim vannak már 4 hónapja, voltak hetek, amikor járni is alig tudtam a fura szédüléstől, nyomástól a homlokban, szem környékén. Munkahelyemet is ott kellett hagynom. A szédülés már csak ritkán jelentkezik, a homloki, szemközti feszítés, nyomás viszont nagyon nem javul. Covidos nem voltam, bár tesztelve sem voltam soha, szóval akár lehettem is valamikor. Szemészeten többször voltam, minden negatív. Koponya ct, vérkép, stb. stb. minden rendben. Jártam 1 hétig infúziós kezelésre, a végén semmi javulás, amit a dokinak is mondtam. Zárójelentésbe beírja, hogy gyógyult... Volt, hogy mentőt kellett hívni, nem jöttek ki, oldjam meg. Ezek után elég ijesztő, hogy mire számíthatunk betegként...
    Ma beszéltem a házidokival, aki egy alapos ideggyógyászati vizsgálatot javasolt. A napokban mennék 3. oltásért (Pfizer), kérdeztem a dokit, hogy várjak-e vele a vizsgálatok utánig, de azt mondta, hogy nyugodtan oltassak, nem lesz hatással a problémámra.
    A 2. oltást kb. 5 hónapja kaptam, bő 4 hónapja vannak tüneteim... AstraZeneca. :U
    Ide annyi sztori befut, hátha tud valaki valami bíztatót mondani.

Új hozzászólás Aktív témák