Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti
    nagyúr

    Hát ezzel a tömbbös dologgal lehet hogy nem ugyanarra gondolunk, a kívánt végeredmény részemről végülis ahogy írtam a valós hangtárcsáz lenne. Ez egyelőre ha jól tudom csak JB alatt működik magyarul.
    Csak ugye az a kérdés, hogy ha azt mondom "hívás Furkó Ferkó", ami a %VOICE-on belül egy érték, akkor hogy csináltatom meg vele, hogy az első szünet előtti parancs-ra kezdjen tárcsázni, a második rész pedig a név legyen akit hívjon a telefonkönyvből?
    Mindezt esetleg megtuningolva azzal, hogy a "hívás" parancsot túrja végig az első tíz találaton mondjuk, ahogy most. Mert így már 100%-osan érti ezt a parancsot, csak általában a 2, 3. helyen hozza.

    Az egyszerűbb megoldás (lenne, lásd később), ha kétszer hívod meg a Google Voice-ot.
    De jelenleg (legjobb tudomásom szerint - korábban már felvetettem az ötletet a fejlesztőnek, azóta nem tudok róla, hogy megoldotta volna) Tasker nem tud olvasni a telefonkönyvben, úgy hogy ez bukta.

    Mi az a JB?

    szerk: bár talán Javascript-el képes lehet rá. Nem tudom, hogy azzal mire képes a Tasker - többre, vagy kevesebbre -, de elég sok mindenre alternatívát nyújt ez a modul. Talán hozzáférhet az Android funkcióihoz is. Ebben nem tudok segíteni, hülye vagyok hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák