Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Erdő #27329 üzenetére

    Hát, ez A Halál Leple alatt elég felemás egy alkotás, olyan, mintha valaki unalmában össztákolt volna egy modot a régi pályákból, és hozza nem értő módon néhány feledatot is megpróbált volna beilleszteni több-kevesebb sikerrel. Csak nézzétek ezt a térképet:

    Ez egyáltalán nem vall egy profi munkára, és az, hogy a játék mégis szép és Kordon buja, akár egy tündérkert, az az Absolute Nature-nek köszönhető, amit ez a verzió tartalmaz. Hülyeség volt belenyúlni a kezdő felszerelésbe, vissza is csináltam mindent, és kezdtem egy új játékot. A harci, egy lövéses halál bejött, ahogy azt gondoltam, viszont csupán 4 ereklye és egy csomó mutánsalkatrészből vettem startból egy Exot Szidorovicsnál, majd a saját parancsnokom fullra fel is fejlesztette. Még csak egyszer keveredtem harcba a banditákkal, de már a legmagasabb szintű felszerelésben kószálok. Mint mondtam, akár egy pisztolylövéssel padlóra tudnak küldeni száz méterről is, de te is ugyanúgy bármilyen fegyverrel. Azonban az ellenség elég jól átlát a sűrű bozóton, ahová te szinte be se tudsz hatolni, ezért jó előnyre tudnak szert tenni. A hatalmas mutánsokat meg egy lövéssel küldöd a másvilágra, ezért egy adott pillanatban több, mint 60 drb vadkanpatám volt a zsákban, amiből vettem egy Exot :D . Szóval, hatalmas bajok vannak az egyensúllyal, de nem csak e téren. A feladatok bugyuták, a kiosztás katasztrofális. Startból elküldött a parancsnok Agroponba, hogy találkozzam valakivel, ez a fő feladat. Agropon meg néhány területtel odébb van. A pályák üresek, csak relikviákat találni helyenként. A mutánsok nem telepednek vissza, hanem ott marad minden hulla, nem tűnnek el, mint máshol. Az anomáliák akkorát vetnek ha közel mész hozzuk, hogy leesel a székről. A szökőáram a földön már méterekről megkóstol, de akkorán, hogy azt hiszed a villám vágott a hátad mögé, és az nem a játékban történik. A csavarokat meg hiába dobálod, mert azok békésen átgurulnak köztük. A gránátok valami atombombára hasonlítanak, beleremeg a ház, olyat szól. Én nem ajánlom ezt senkinek, csak annak, aki még egyet bolyongani szeretne a régi pályákon, mert ezt a szűkszavú, átgondolatlan sztorit látva nem sok kalandra lehet számítani így az elején. És még a fent jelzett technikai problémák mind hátra vannak...

Új hozzászólás Aktív témák