Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borovi

    aktív tag

    Toltam még kicsit Zulu sztoriját. Összeakadtam Kalauzzal, aki egy beszélgetést követően (fogalmam se volt, miről csevegtünk :) ) elvitt Janovba. Ha tudtam volna, hogy ez lesz, nem jövök, mert így 3 küldetésem is függőben maradt az előző helyszínen, és most meg nem visz vissza. Valamit magyaráz, hogy miért nem, de nem értem. Így most Janovban bóklászok. A küldik eddig nagyjából azok, amiket Digtyarjev is megcsinált a CoP-ban: alkatrészek, szerszámok Nitronak (végre tudtam fejleszteni!), vérszívók, burerek megölése Vadásznak. Jar apó helyén Szultán ül más néven, de a zsoldosölő feladat Kopachiban megvan vele. Elmentem a Jupiterhez is, ha már a közelben jártam a burerek miatt. Ott egy érdekes bugba botlottam. A gyárudvaron 3 helyen is zombik álltak 25-ös - 30-as csoportokban exo páncélban PKM-mekkel, RPK-kal, shotgunokkal, de ahogy az egyikre rálőttem, a körülötte állók is kifeküdtek. :Y A tudósok bunkerében még nem voltam. Voltam viszont Zulu tornyában, és tudtam aludni azon az asztalon, ahol a CoP-ban Zulu üldögél és iszik. :)

Új hozzászólás Aktív témák