Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mr_no_Name
tag
Sziasztok!
A munka miatt pár napja már nem játszottam, de amikor leültem akkor is csak 1-2 órát tettem bele, mivel kicsit elment egy olyan irányba a játék vége, ami már nekem nem igazán tetszik.
Lesz a játék vége felé még valami, ami ad esetleg pár új ruhát, vagy feloldódnak az eddigi küldetésekben megcsinálható "mellék" bizniszek, vagy házvásárlás? Van értelme egyáltalán tovább vinnem? Ez a küldetésenként 80 embert lelőni dolog már nagyon unalmas részemre :/
-
Mr_no_Name
tag
Azt hiszem teljesen tele lett a faszom a játékkal. Továbbra is adom, hogy 10 éve nem csináltak ilyen jó játékot, és pont ezért szorzódnak fel ennyire ezek az "apró", könnyen kijavítható hibák: (Cpt. 4 közepe)
Cpt 4-ben mikor megtámadják a nagy házat, és ki kell futni a házból, majd be kell futni a házba, ott egyszer azért buktam el a küldetést, mert miután lelőttem 40 embert nem mentem vissza a házba. Elbasztam. Gondoltam megölöm az összeset. Nem. A forgatókönyv az, hogy azt csináld amit a játék mond. Oké. Csinálom amit a játék mond, visszavonulok, majd meg kell menteni a cowboysapkás csajt a ház mögött, na ennél a jelenetnél ha nem kellett további 38 embert lelőni, akkor egyet sem. A végén kb 150 hulla feküdt mindenhol, na mondom juhé, lesz itt pénz mert ez kb 1500 dollár a földön. AHA. Persze.. főleg, hogy a küldetés végén egy fasza kis animációval időmúlást "szimuláltak" és természetesen az összes hulla eltűnt. Kérdem én: mi a fasznak volt training küldetésben megtanítva, hogy a harcok után lootolhatunk, ha itt közben megfoszt minden önállóságtól a játék? Nem az történik amit nyomok, kilök a buzi kolléga a fedezék mögül, csak a forgatókönyv szerint lehet 1-2 dolgot megcsinálni ésatöbbi. Olyan ideges vagyok, hogy agyvérzést tudnék kapni ezektől. -
Mr_no_Name
tag
válasz
Pepeninho #2597 üzenetére
Lassan 30 órám van a játékban és most behoztam lassan az összes mellékküldit is a főküldik mellé cpt 4-re. Mindenhová lovagolok és nem fast travelezek, még sem találtam még egy új fegyvert sem magamtól :/ Azért vagyok elkesredve mert a google se dob fel többet az alap 3 db revolvernél...
Valaki írta, hogy a játék cpt 4 vége felé és cpt 5 elején indul be igazán... na kíváncsi leszek. Annyira részletes és elaprózott a játék, hogy nem hiszel el, hogy pont ezt ne "aprózták" volna el.
-
Mr_no_Name
tag
Sziasztok!
Most eszmélek csak rá így Chapter 4 felénél, hogy valóban csak annyi fegyver van a játékban amiket a katalógusban láttam már a játék leges legelején? 3 revolver, 2 pisztoly meg az a 3-4 darab puska? Ennyi? Akár hogy nézem, semmi több infót nem találok több fegyverről, vagy több módosításról. A fegyvereim felét ráadásul még átalakítani sem tudom a fegyverkovácsnál...
a játék nagyon jó, de én azt hittem azért lesz benne vagy 20-30 fegyver kismillió módosítási lehetőséggel :/
-
Mr_no_Name
tag
válasz
Major Lion #2381 üzenetére
Pontosan. Ez egy játék és nem politikai reklámblokk.
-
Mr_no_Name
tag
Hát srácok, engem most kicsit felbaszott a játék... The iniquities of history 2 quest:
Nem sokkal vagyunk az észak vs dél háború után, még is úgy van ábrázolva a rabszolgatartás, és a feketékhez való viszony mintha mai időket írnánk. Egy nagyon szimpatikus, megfáradt öreg úr elküld egy házba, hogy hozzunk el tőle három dolgot, majd a háznak a rejtett pincéjében bilincses láncokat találunk majd egy naplót amiből kiderül, hogy az öreg úr egy jól menő rabszolgahajcsár és kereskedő volt. Az baszott fel, hogy esélyem nem volt úgy visszaadni a dolgait az öregnek ahogy én szerettem volna, mert egy kurva videóban Arthur a tűzbe dobja a fickó könyvét, és majdnem le is köpi. Miért is? Miért kell így viselkedni? Miért állítjuk be úgy ezt a jelenetet, mintha ez valóban meghatna egy kőkemény bűnözőt? Biztos gyakran előfordult az ilyen eset, főleg úgy, hogy a világ legtermészetesebb dolga volt azokban az időkben egy néger szolga.. Értem én, hogy kell a pozitív néger karakter a játékba és a filmekbe, máskülönben rasszista leszel, de azért ennyire nem kéne erőltetni ezt a dolgot. Ha már a történelmi időket idézzük, legalább legyen a történelemhez hűen megcsinálva ez a dolog. Akkor ezek a dolgok baromira senkit nem érdekeltek... na most ezt ki kellett írnom magamból. Természetesen megbocsájtok mindent a készítőknek, mert még mindig a hatása alatt vagyok. Lassan 25-30 óránál járhatok de még mindig csak 40%-n vagyok a játékban.
-
Mr_no_Name
tag
válasz
#80123904 #2293 üzenetére
Ő azt mondta, hogy a "történet szálat" vigyem, hogy unlockoljam a dolgokat... ezért vagyok most összezavarodva, mert a sárgákat vittem eddig abban reménykedve, hogy majd unlockolódnak a fegyverek, ruhák stb. Eddig összesen van három fajta pisztolyom és három fajta puskám és kifújt. Elvileg ötven valahány fegyver van a játékban, ezért nem értem, hogy most mit baszok el
-
Mr_no_Name
tag
válasz
Major Lion #2214 üzenetére
Melyik az a "történet szál"? A sárga küldetéseket csinálom, és jelenleg Cpt 4-ben vagyok.
-
Mr_no_Name
tag
válasz
Major Lion #2194 üzenetére
Azért kérdezem mert még mindig nincs unlockolva az összes ruha, most találkoztam először tailorral és a fegyverek is ugyan azok még a boltban, mint a játék elején. Gondolom ezek azért majd bővülnek idővel, csak ki akarom várni amíg "unlockolódnak"
-
Mr_no_Name
tag
Srácok Chapter 3 végén járok éppen. Szeretnék majd belekezdeni egy kicsit a szabad szaladgálásba, de várni szeretnék még amíg az összes lehetőség megnyílik. Aki esetleg már végigvitte, vagy a végén jár leírná burkoltan,hogy hol érdemes elkezdeni csak a mellékküldiket csinálni? Egyelőre még csak főküldiket csináltam.
most tartok ott, hogy kiszabadultam a csapdából amit a másik banda csinált, a következő küldetésben pedig megöltük a seriffet aki - mint kiderült - átbaszott minket -
Mr_no_Name
tag
Sziasztok!
Chapter 3 vége felé járok, és úgy érzem fel kell tennem a kérdést:
Annyi dolog összegyűlt, annyi mellékküldetés és egyéb, hogy már komolyan nem tudom mikor kezdjek bele. Várjak esetleg Cpt 4-5ig, vagy érdemes ezeket megcsinálni mert eltűnnek?
Az a célom, hogy a játék háromnegyedéig elviszem, és majd akkor egy kis free roam (mikor már nagyjából az összes lehetőség feloldódott), de olyan mennyiségű tartalom van már most is, hogy komolyan napirendet kéne írni, hogy mikor mit csináljak. Semmire nincs idő basszus
Pedig úgy "vonatoznak" egyet, és horgásznék
-
Mr_no_Name
tag
Hát, azért vannak életszerűtlenségek a játékban
Egy random world eventet fogok leírni, direkt nem teszem spoiler tagbe, mert végül is nem nagy cucc.
Lovagolok éppen valahol, amikor hallom, hogy sikoltozik egy nő. Elkezdek menni a hang irányába, és látom, hogy egy pali egy összekötözött nőt visz a lován. A csávót instant lelövöm mert miért ne, a nőt meg hirtelen azonnal "cut freeztem" mert véletlenül megnyomtam a gombot. Akkor nézem, hogy nő amúgy egy néger nő, és ahogy elengedtem szidalmakat vágott a fejemhez és elkezdett menekülni... na oké... lasszó elő, nő visszahúz, megint összekötöz. Igazából akkor esett le, hogy a csávó akit lelőttem lehet csak egyik helyről vitte a rabszolgát a másik helyre.. na mondom mind1, beviszem a seriffnek, leteszem, aztán jön érte aki akar.
Lovagolok a nővel, erre bejelentik, hogy emberrablás!! Mondom mi a fasz? A munkaeszköz szállítás mióta emberrablás? Na mondom ezt biztos nincs leprogramozva, hát elviszem az egyik tanyára, leteszem aztán intézzék a sorsát. Elmegyek a tanyára, le is tettem a nőt, erre odajön a tulaj kivont puskával, hogy azonnal takarodjak el innen mert nekem itt semmi dolgom (a nőt le se szarta
). Itt már eléggé morcos voltam, persze mondtam neki, hogy ne szegezze rám a szarját mert ideges leszek tőle. Csak tovább fenyeget a puskával, hát mit volt mit tenni, kés elő, kés a nyakba, angolos távozás. Egy csúnya félreértésből tehát kerekedett egy súlyos logisztikai veszteség, 10 dollár bounty a kontómra, és -1 farmer a vidéken.
Azért pörög az élet
-
Mr_no_Name
tag
válasz
6absbulldog #1714 üzenetére
Én ezt csak azért nem írtam le mert valszeg már annyi a pozitivum a játékkal kapcsolatban, hogy nem hiszik el az emberek. Amiket leírtál az 100% igaz, én ugyan ezt éltem meg. Hihetetlen az a tartalom és részletesség amit ebbe a játákba beletettek. Sírni tudnék a meghatódottságtól, hogy még van cég, aki ilyen minőséget képes csinálni.
-
Mr_no_Name
tag
válasz
FIREBLADE78 #1446 üzenetére
"Kicsit unalmas a single."
Az ilyen miért nem fortnájtozik, vagy codozik? Az ilyen ember minek vesz meg egy ilyen játékot? Atttttyaúristen...
-
Mr_no_Name
tag
Kb 8 óra játék után:
Újra gyereknek érzem magam. 15 éve nem éreztem ezt az érzést, amikor úgy becsavart egy játék, hogy enni-inni-szarni is elfelejtettem egész nap. Minden pillanatán meglepődtem, és amikor legyintettem, hogy ez ennyi volt ,akkor innentől már csak kombinál a játék, akkor még mindig mutatott valami újat.
Megcsináltam pár küldetést és még mindig csak mutogatja a játék a repertoárt, mintha kifogyhatatlan lenne. Olyan eszméletlen részletes ebben MINDEN, hogy ilyen tényleg nem volt még a piacon.
Leszállsz a lóról a kocsma előtt, belebotlasz valakibe aki felemeli a hangját, te bocsánatot kérsz, fellépsz a lépcsőn, a gangon üdvözölnek, te rájuk nézel és biccentesz, benyitsz a kocsmába, és ha olyan az attitűdöd akkor megfagy a levegő, de ha mindenkivel leállsz csevegni akkor oldódik a hangulat, vagy épp hülyének fognak nézni. A pultnál ivás közben a pultra támaszkodva mond pár érdekes dolgot a csapos, és néha egy két odavetődött alak mondja a helyi sztorikat. Ha túl sok volt a whiskey, a csapos már megjegyzi, hogy elég lesz, de te összeakadt nyelvel még követelheted a nedűt. Ezt követően alig tudsz kitalálni a kocsmából, és kutyát simogatni is úgy hajolsz le, hogy majdnem lefejeled. Persze az emberek kiröhögnek, te pedig még mindig összeakadt nyelvvel elküldheted őket az anyjukba...ami után persze lehet, hogy összevernek, és valahol a vadonban fog találni a reggel nyakig sárosan, kalap és pénz nélkül
Konkrétan a játék MINDEN egyes mozzanata olyan részletes, hogy eszméletlen. Szinte mérleggel lettek mérve az animációk, mert olyan mintha mindenre külön animot vettek volna fel (tényleg mindenre), de ez még sem akadályoz a teljesen szabad irányításban.
Olyan ez a játék mint egy átalakított GTA5, az Assasin's Creed, Witcher 3, Spiderman, God of War elemeinek legjobbjaival és mellette ezer újdonsággal. Mintha a Skyrimmal játszanál amit 1500 moddal feltuningoltak. Nem bugos, és aki szereti a Westernt, az tuti hogy maga alá fog hugyozni ettől a programtól.
Amikor már röhögtem, és feltettem a kérdést, hogy "Na és most mi lesz, most akkor meg fogja keverni a kártyát?" és igen, ezután Arthur fogta, és megkeverte a kártyát az asztalnál
Ez a játék egy mestermunka. Olyan magasra tette a lécet a Rockstar, hogy ezt megugrani kibaszottul nehéz lesz akárminek. Talán ahhoz hasonlíthatnám amikor a GTA 2 után kijött a GTA3. Nem volt még olyan ez előtt, és szerintem nagyon hosszú ideig ilyen sem lesz még egy.
Szerk.: mondom ezt úgy, hogy felsorolt játékok nem tetszettek igazán, mert hiányoltam belőlük valamit. Ez a valami csurig van a RDR2-ben. Évek óta nem volt játék ami egyáltalán egy picit is tetszett volna. Ellenben a RDR2 teljesen maga alá gyűrt.
-
Mr_no_Name
tag
Srácok ti hol tudtátok kiválasztani a magyar nyelvet PS4-en?
-
Mr_no_Name
tag
Szana széjjel fagyasztom a paci tökeit
Srácok mennyit számoltak a fejlesztők netto gameplay időnek?
-
Mr_no_Name
tag
Gyerekek. Ma este megyek érte én is melo után. Ma nem sok alvás lesz ÚRISTEN a karácsonyt nem vártam ennyire
jó? Menő?? Csigázzatok
-
Mr_no_Name
tag
válasz
Kicsimix #880 üzenetére
Szerintem nincs igazad. Az, hogy valami szaggat az egy objektív dolog, a 20 fps kevés, és senkinek nem tetszik aki látott valamit 50-60 FPS-el futni. Ennyi
Más kérdés, hogy konzolra úgy írják a játékokat, hogy ne is nagyon kelljenek a gyors reflexek amit befolyásolhatna a low fps. Ebben az esetben kevésbé zavaró ez a dolog de én most ki is szálltam ebből a vitából -
Mr_no_Name
tag
válasz
Kicsimix #876 üzenetére
Kérlek ne nyomd a dezinformációt, ne ferdítsd és ne nyomd a hülyeséget A 20 fps az képregény, akadozó fos. Aki játszott pentium 2 gépeken még 2002-3-4 környékén az tudja milyen 18-20 fps-el játszani. Nem jó.
A játék meg nyilván az elmúlt évek legjobbika lesz, ez tagadhatatlan. Semmi másra nem mondanék ilyet ezen kívül. Hülye példával jövök, de az AC Origins is eléggé szaggatott, és voltak performance problémái.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● a spoiler formázás a topikban elérhető.
- Nintendo Switch Lite Grey
- Lenovo Legion Go eladó
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch Lite 32GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 Pro 1TB fekete játékkonzol extra játékkal garanciával hibátlan
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest