Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Mr_no_Name #1415 üzenetére

    Abszolút egyetértek, amikor csak van egy kis időm már pörög is a lemez. :K Ez az igazi openworld, igen nem fogják a kezed de fedezd fel magadnak, számomra jól van ez így.
    Én egy buggal találkoztam, és ahogy látom a legtöbbeknek ezzel gyűlik meg a baja: az állat kocsisokkal. Száguldanak mint a barom sose lassítanak (max ha kilövöm őket az ülésből), így történhetett meg, hogy egy küldetés közben épp a vadon közepén camp-et kellett felállítanom (ez az ominózus medvés küldetés). Szóval a program szól üljek le azt craftoljak, nyomjam meg a... mittudomén, négyzetet? Na csinálom a dolgom, erre jön egy kocsis, elbasz miközben békésen ülök a székben és csinálom az oktató cuccot, pörgök hármat. Felkelek, alul a felirat, hogy nyomjam a négyzetet. Ok, de már nem ülök a székben a tűz mellett, nem csinál semmit. Leülni újra nem enged mert ugye azt hiszi ott vagyok... Load lett a vége mert ördögi körbe kerültem...
    Egyetértek, hogy mindig meglep, hogy mennyire valósághű. A fenti eset után eléggé megutáltam a lovaskocsikat, mondom keresek egyet azt kilövöm a kocsist meg ha ott ül mellette akkor a spanját is. Jön is egy állat, lovagolok mellette, kilövöm a srácokat sörétessel ahogy kell, pár méter után a lovak rájönnek, hogy béke van őket nem bántom, megállnak. Látom lifeg egy lámpa a kocsi oldalán, hát akkor ebben van valami éghető, vajon ha megküldöm tüzes nyíllal mi történik? Hát az történt, hogy szétpukkant a pilács, és a szekér oldala szépen lángolni kezdett, a lovak beparáztak és menekülni kezdtek. Az egyre jobban égő szekérrel a seggükben. És minden úgy égett ahogy kellett, a lángok lassan terjedtek de sokáig szenesedett az a tróger szekér, a lovak meg mikor elégett a zabla egyik jobbra másik balra el a prérin. A kocsi megállt és még egy jó ideig égett magában, ponyva eltűnt, fa fekete lett.

    Megpróbáltam egy bezárt ajtón szétlőni a zárat (ha már lakatot meg láncot el lehet lőni), na ezt viszont nem tervezték be a játékba mert nem nyílt az ajtó több lövés után sem.

    korte73: jó neked rajtam van 300 dolláros vérdíj, kicsit mókáztam a játék elején. :DDD Postamesternél (vasútállomáson) lehet befizetni a csekket.

    [ Szerkesztve ]

  • #20844032

    törölt tag

    válasz Mr_no_Name #1415 üzenetére

    >de ez még sem akadályoz a teljesen szabad irányításban.
    Hát persze. Sokszor a kalapot nem tudom felvenni a földről. Felveszi a környéken az összes hullát, de a kalapot nem. És ha már nincs semmi a környékén, akkor áll, és bámulja a kalapot földön mozdulatlanul, hiába adtam ki az utasítást :D

    >Nem bugos
    8 óra után ez minimum meredek kijelentés. Nem egy witcher3 megjelenéskori állapota, de azért vannak itt is bugok.

    Amúgy ja, a rockstar összes játéka a végtelen lehetőségek tárháza, éshát ez az első(és egyben az utolsó) currgen játékuk.

Új hozzászólás Aktív témák