Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibi8

    csendes tag

    Sziasztok!

    Először is: remek ez a fórum, mindenkinek köszi a sok infót, hozzászólást! ;)

    Az elmúlt pár évben "fanatikus" Lumiás voltam, pár hónapja használok csak androidot, de nagyon örülök, hogy a 4x-et választottam! :)

    Nem akarok a rendszer mélyebb bugyraiban elmerülni, de egy ideje már foglalkoztat a gondolat, hogy átváltok stabilról fejlesztőire (Windows Phone után motiváló dolog tud lenni egy rendszer, amit frissítenek.. :D ).

    De ami miatt írok, az a kamera. Sajnos a korábbi Lumiám elkényeztetett a remek fényképeivel. Éppen ezért szeretném a Redmi-ből is kihozni azt, amit lehet. Láttam korábbi hozzászólásokban, hogy ez mást is foglalkoztatott már, voltak összehasonlítható képet, és az eredmény nagyon meggyőző.

    Miután tegnap felszaladt a 7-es android, gondoltam nincs már akadálya kipróbálni a Google Camerát. Ti biztos tudjátok, hogy rosszul gondoltam.. :D (Nem indul.) Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni? Mi hiányzik még neki (talán camera2 api)? Dev alatt futna? Vagy esetleg tudtok ajánlani más tuti app-ot?

    Előre is köszönöm a válaszokat! ;) :)

Új hozzászólás Aktív témák