Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attipapa

    aktív tag

    Abban megegyezhetünk szerintem,hogy a 4.4 romok óta a GPS pontossága rengetegett fejlődött. Ilyen gyors 3m-es (szoftver szerinti)pontosságot a JB. Rom nem tudott soha. Ugyanezt örökölte a Lolli,bármelyik verziója,a MIUI- val kezdve,és Ivan-al folytatva.(melyik is volt előbb?)Sajna az én telóm kijelzőjét viszont ez a nagy hővel rendelkező V6l tönkre tette az elmúlt hétvégén,és ezek után ,amig nem lesz megbíztható,stabil miui rom,én ki sem próbálom. Aki nem hiszi,olvasson utána a miui.com-on,hogy 8-10 fokkal "lázasabb" a miui rom és többen így jártak,ahogyan én.A melegedéstől sárga folt a kijelzőn. Mindössze 3 óra IGO használat miatt,majd felrobbant a telefon. Na ilyen hőséget még soha nem produkált az Ivan rom.Valami nagyon el lett b@va ezzel a v6l-el ,még akkor is,ha ezt többen tagadják!!! Olvassatok utána. Elszartam a telomat egy hülye probálgatás miatt!! A sárga folt egyértelműen a melegedéstől lett,amit csak a V6L produkál. Nincs több véleményem,mert qvára el vagyok keseredve,és megbántam,hogy nem hittem annak a fórumnak,ahol több tízezren használják ezt a telefont,pedig első perctől kezdve láttam,hogy ezzel a rommal nagyon melegszik ez a telefon! Bocsi mindenkinek,most egy kicsit eltűnök! Ez a bűnhődésem,hogy nem elégedtem meg egy jól működő Ivan rommal,(ami első perctől tökéletes volt) hanem próbálgattam a heti zagyvaságokat!
    Vigyázzatok!! Szerintem ez direkbe megy,hogy vegyünk újat!!! 100 dolcsi egy kijelző+ szállítás és áfa. Nem érdemes cserélni!!! 266 dolllár a MI4 okta 615 procival.

Új hozzászólás Aktív témák