Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cosmograph

    tag

    válasz mondomén #100 üzenetére

    Tök mindegy legyen 200 akkor is pár hónap az elavulási ideje...

    "Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Syl #89 üzenetére

    iPhone5: nem laggol, nem erzem lassunak, nem fagy..
    iPad3: nem laggol, kicsit lassult az iOS7 ota amin a 7.1 segitett sokat. Termeszetesen egy tobb mint 2 eves model nem lesz olyan gyors, mint az Air..

  • BlackSoft

    addikt

    válasz ben11 #88 üzenetére

    Hát ez attól is függ mit csinálunk rajta... Nekem az a gondom, hogy veszel 300ezerért (kicsit túloztam) egy Galaxy S8-at, és PH! olvasás közben jön egy hívás, de nem tudod felvenni, mert úgy összeszarja magát a telefon... iPhone-nál ez nincs így. Húgomnak 4S-je van, legújabb szoftver, sokat próbálgattam, napi használat mellett sosem futottam problémába.

    (#89) Syl: "De az iPad4 sem a stabilitásáról (rendszeres spontán reboot) és lagmentességéről híres." Van itthon. Azzal veszem fel a videókat youtube-on. Amióta megvan, napi használatban van, húgom, anyám nyúzza éjjel, nappal, játékokkal, minden szarral. Eddig csak frissítések alkalmával volt újraindítva. Szóval a hiba nem az iPad-ben keresendő, mert amit állítasz, olyat soha nem tapasztaltam... Volt amúgy iPad-em, iPad 2-m is, és ott se volt sosem gond, újraindítva csak rendszerfrissítés miatt volt, ami ugye automatikus...

    És kiemelném, mint Android user, hogy egyáltalán nem védem az Apple-t, főleg mióta Jobs - Isten nyugosztalja, nagyon sokra vitte az életben - elhagyott minket, szóval nem "fan"-ságból regélek.

    (#92) Syl: Ezt csak nálam láttam először, szerintem komoly gondok vannak valamivel ott :) Xperia sorozatról vélemény (tapasztalat alapján): A nemrég említett koncepció érzés, vagyis minden szar, de jól néz ki. Ezt később hallottam, olyan ismerőseimtől is, akik Sony fanatikusak, és megvoltak győződve, hogy amit vesznek, az a király. 3-ból kettőnek most iPhone-ja van (4S, és 5), a 3. pedig utánam vett egy Nexus 5-t a Z2 helyére :P

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #98 üzenetére

    Miert a 2008-ban bemutatott 3G-t hozod fel peldanak? Egy 6 eves peldat? Tudtommal javitva lett. Bar en eladtam meg elotte, hogy iPhone4-et vegyek...
    Azert ezen a teren jelenleg ott tartunk, hogy az iPhone4-en fut a jelenleg elerheto legujabb software... Mutass egy konkurens csucstermeket 2010-bol, amin a 2014-es software fut.. Jah es eleg nagy a felhasznaloi tabora.
    Meg a legjobb Android modellek (Nexus) sem supportol 4 eves telefont.. Hackelgetes nelkul mindezt..

  • Syl

    nagyúr

    válasz BlackSoft #103 üzenetére

    >Ezt csak nálam láttam először, szerintem komoly gondok vannak valamivel ott

    Jah, egyértelmű, hogy én vagyok farok, az apple-lel semmi gond nem lehet. Amiket másfél év alatt láttam a lányom iPhone4s-én, meg amit a saját iPad4-em mindennapi használatában tapasztaltam (amíg 10 hónap használat után el nem adtam) az csak álom lehet. Tudom-tudom. Rosszul tartom.

    Félreértés ne essék! Nem akarom szapulni az apple-t, de a gyomrom felfordul amikor a fanboyok mesébe illő történeteket regélnek a cuccaikról.

    (#106) Dany007

    A 3G az még 2-es iOS-sel jött ki és valóban, a 4.0 kb használhatatlanra lassította. Van itthon kettő darab iPhone 3G-m! (igaz egyiken a home gomb másfél év után megadta magát)

    [ Szerkesztve ]

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #104 üzenetére

    Teljesen mindegy melyik telefont hozom fel. A lényeg az OS verziója.
    A 3G 3. akárhányas OS-szel jött ki. Majd a 3GS-re jött a 4. akárhány... Na most hurrá mindenki örül a 3G is megkapta a 4. akárhányas szoftvert mert az Apple ilyen jófej... Eredmény? Széjjel akadós iphone...használhatatlan, gyári szoft vissza...

    Szóval nem az a lényeg, hogy mennyi ideig támogatja, hanem az, hogy abban az időben amíg támogatja mennyi ideig jön rá olyan OS ami nem lassítja be az adott készüléket, nem lagol és nem akasztja be?
    De egyébként ott van Sly videója, szerinted kamu? Nézd csak meg milyen szépen fagy az iOS is.
    Egyébként mindezek ellenére ha olvastál korábban tudod, hogy a következő telefonom - majd egyszer valamikor - újra Apple lesz az már biztos. Tehát nincs vele bajom összességében csak tudni kéne helyén kezelni a dolgokat.

    És igen, valóban rendkívül sokáig ad támogatást. De egyrészt itt figyelembe kell venni azt amit az előbb írtam, hogy okés, hogy évekig ad támogatást új OS-t, de az utolsó időszakban az már csak belassítja azt a régi telefont...
    Másrészt meg mivel éves szinten egy telefont ad ki (mostmár talán kettőt is, bár hardveresen továbbra is csak 1 új van ugye az i5C az i5 hardverét kapta meg) azt hiszem közel sem olyan nagy meló megcsinálni a támogatást éveken át. És mivel ezeket is kb prémium árkategóriában nyomja, ez el is várható.
    Más gyártótól is elvárható lenne persze, de ott azért jobban érthető, hogy a Samu, LG, stb csakúgy fossa magából a készülékeket tucatszámra... Így nemcsoda ha nem tudnak mindegyikkel éveken át foglalkozni. Nem szép dolog én sem pártolom, de megérthető.

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Syl #105 üzenetére

    Először is, *nálad :DDD

    Másodszor pedig, én nem vagyok fanboy, csak azt mondom, hogy senkinél, és nálam sem tapasztaltam még, olyanokat, amikről beszélsz. Tehát igazából értetlenül állok a dolog előtt. Voltak már ilyen gondok az Apple-nél, de mindig kiderült, hogy az konkrétan az adott eszközzel voltak a problémák. - hiszen minden (pl) iPhone 4, iPhone 4. Nem lehet egy-egy között különbség, ha minden jó, technikailag. -

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #106 üzenetére

    "Teljesen mindegy melyik telefont hozom fel. A lényeg az OS verziója. A 3G 3. akárhányas OS-szel jött ki. Majd a 3GS-re jött a 4. akárhány... Na most hurrá mindenki örül a 3G is megkapta a 4. akárhányas szoftvert mert az Apple ilyen jófej... Eredmény? Széjjel akadós iphone...használhatatlan, gyári szoft vissza... "
    -Nalam a 3G a 2.0-as software-rel jelent meg. Sot mindenkinel. :) A 3.0-as pedig a 3GS megjelenesevel egyidoben. Az iOs4 pedig az iPhone4-el jott ki, nyaron. Kicsit elszurtak az optimalizaciot, de kesobb javitottak rajta. Mellesleg miert koteles a gyarto egy 2 eves keszulekre egy olyan OS-t kiadni, ami gyorsabb, mint a 2 evvel azelotti verzioja. Mellesleg az utolso mondatod nem ertem, milyen gyari software ment vissza??

    "Szóval nem az a lényeg, hogy mennyi ideig támogatja, hanem az, hogy abban az időben amíg támogatja mennyi ideig jön rá olyan OS ami nem lassítja be az adott készüléket, nem lagol és nem akasztja be?"
    -ugye ezt most nem gondolod komolyan? Ha az iPhone4-en ugyanolyan gyors lenne az iOs7.1 mint az iPhone 5S-en, akkorszerinted ki a franc venne 5S-t??? Es meg az Apple a ge.i, mert a 4 eve bemutatott telefonon nem olyan gyors az OS, mint a 64bites, legujabb iPhone-on... Aham, a k.rva anyjukat, mi?

    "De egyébként ott van Sly videója, szerinted kamu? Nézd csak meg milyen szépen fagy az iOS is."
    Most neztem meg. Az iPhone-ja egyszeruen nem mukodik. Nekem sosem produkalt ilyet egyetlen iPhone-om sem 2008 ota, pedig van 2G,3GS,4,5,5S... Van iPad1, iPad3, Retina Mini es bizony egyiken sem tapasztaltam fagyasokat, olyan lag-eket, amiket itt paran leirnak. Bar biztos en csinalok valamit rosszul...

    "Egyébként mindezek ellenére ha olvastál korábban tudod, hogy a következő telefonom - majd egyszer valamikor - újra Apple lesz az már biztos."
    -Heh? Itt fikazod, kritizalod az iPhone-t, az iOS-t, az Apple-t, de ezek utan iPhone-t akarsz? Lol.. Teged nyomonkovetni nem egyszeru.. Szerintem maradj androidos, ott nem fagy, nincs lag, a termektamogatas is hosszabb, mert az Apple termekeinek a termek tampgatasa teljesen egyertelmuen NEM ELEG SZAMODRA...

    "Tehát nincs vele bajom összességében csak tudni kéne helyén kezelni a dolgokat."
    Jah, tudni kellene kezelni, de par nap alatt eleg sok fika kommentet irtal ossze... Jah, tudod, "tudni kene helyen kezelni kellene a dolgokat"

    "És igen, valóban rendkívül sokáig ad támogatást. De egyrészt itt figyelembe kell venni azt amit az előbb írtam, hogy okés, hogy évekig ad támogatást új OS-t, de az utolsó időszakban az már csak belassítja azt a régi telefont..."
    Itt ismetelten ket dolgot nem nezel:
    1., ha az iPhone 4 meg mindig ugy futtatna az iOS7.1-et, mint anno a 4.0-at, akkor szerinted hany ember cserelne le?
    2., mivel a 7.1 tudtommal 64bitre van optimalizalva igy nincs sok eselye, hogy az iPhone4, 4 eves hardware-e teljesen jol es fyorsan mukodjon..

    "Másrészt meg mivel éves szinten egy telefont ad ki (mostmár talán kettőt is, bár hardveresen továbbra is csak 1 új van ugye az i5C az i5 hardverét kapta meg) azt hiszem közel sem olyan nagy meló megcsinálni a támogatást éveken át. És mivel ezeket is kb prémium árkategóriában nyomja, ez el is várható."
    -Az 5C az iPhone5 hardware-et kapta meg. Nalam az 5 nem lassu, pedig 2 eves model lesz alig tobb mint 5 het mulva. A sebessegevel nalam nincs gond. Tudtommal a 4S (2011) meg mindig jol futtatja az iOS7-et. Az iPad3-mam meg mindig hasznalhato iOS7 alatt.. Premium ar? Maximum Magyarorszagon. Egy normalisabb orszagban egy iPhone nem mas mint egy telefon. Semmi tobb. Arrol, hogy valahol arany arban adjak, arrol nem az Apple tehet. Akkor lenne az O hibaja, ha mindenhol szinte megfizethetetlen lenne. Nalunk egy atlag fizetesbol (ha lehet ilyet mondani ) tudsz venni 4-5 iPhone 5S-t az Apple Store-ban. Elofizetessel meg tobbet is.

    "Más gyártótól is elvárható lenne persze, de ott azért jobban érthető, hogy Samu, LG, stb csakúgy fossa magából a készülékeket tucatszámra... Így nemcsoda ha nem tudnak mindegyikkel éveken át foglalkozni. Nem szép dolog én sem pártolom, de megérthető."
    -erre a kijelentesedre a Sajat elso mondatod kommentjet hasznalnam fel:

    "Teljesen mindegy melyik telefont hozom fel. A lényeg az OS verziója."

    Szoval az androidos kacatoknal ez boven belefer, mert a felhasznalo nem szamit, de ez meg a csucskategoriaban is igy van. Jelenleg a google 1.5 ev term. Supportot ad a Nexus eszkozeire ha jol tudom..

    Am nem vagom miert kell ilyen negativ lenni, ha ennyire nem szereti valaki az Apple-t, hogy napokon keresztul Apple userekkel vitazzon, bizonygassa, hogy tevednek.

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #108 üzenetére

    "Mellesleg miert koteles a gyarto egy 2 eves keszulekre egy olyan OS-t kiadni, ami gyorsabb, mint a 2 evvel azelotti verzioja. Mellesleg az utolso mondatod nem ertem, milyen gyari software ment vissza??"

    Félreérted. Nem azt mondom, hogy legyen gyorsabb, mint az aktuális verzió, hanem, hogy maradjon meg legalább olyan gyorsnak mint eredetileg volt.

    Mondom a példát. i3G majd i3Gs. A 3G-t 3. akárhányas szofttal vettük. Mindegy, tökéletes volt. Aztán kijött a 4.0 akárhány, felfrissítettük és belassult az egész, laggolt fagyott stb... Érted? Tehát nem azt vártam, hogy az új OS után olyan gyors legyen egy 3G, mint egy 3Gs, csupán annyit, hogy ne lassuljon! De mégis lassult saját eredeti állapotához képest(!), ezért vissza kellett "hekkelni" rá a gyári( ez alatt azt értem, hogy az eredeti, amivel vettük) OS-t.

    "Ha az iPhone4-en ugyanolyan gyors lenne az iOs7.1 mint az iPhone 5S-en, akkorszerinted ki a franc venne 5S-t??? "

    Az előbb mondtam. Egy új OS-től nem sebességnövekedést várok, hanem csupán azt, hogy új fícsörök mellett ne csökkenjen a sebessége. Nem egy új iPhone-hoz képest, hanem saját magához képest. Na ez a második, harmadik frissítésnél már nemigazán szokott összejönni.
    Igen az i4S-en elég jól fut az iOs7. De azt pl mi még valami 6. akárhányas OS-szel vettük és akkor ha picit is, de gyorsabb volt! Érted mit mondok? Nem i5-höz hasonlítom, hanem önmagához.
    Jön a példa, apámnak megvettük az i4S-t iOS 6-tal már. Minden fasza volt, tökéletesen futott, legyen ez 100%. Aztán jöttek frissítések és most nemrég jött az iOS7, amit persze apám azonnal telepített is. Na ekkor a telefon sebessége már csak olyan 90%-os volt önmagához képest. Egy i5 vagy i5S persze, hogy 200%-kal gyorsabb hiszen komolyabb hardver van alatta, szóval arról szó sincs amit írtál. :) Nem akarom én azt, hogy az i4S olyan gyors legyen, mint egy i5. lol. De ha frissítem az i4S-t akkor ne legyen már lassab frissítés után, mint előtte! Érted? Ez idegesített.

    Nekem nincs igazán bajom az Applel -bár tény, hogy ez a méretnövekedés nem lesz szimpatikus -. Engem inkább az Apple fanboyok idegesítenek, akiket elvakít a rózsaszín köd és nem képesek racionálisan látni a dolgot. Amellett, hogy én fikázom - annyira nem is egyébként - az Apple-t az érdemeit is elismerem! Na az Apple fanboyok viszont abszolút nem ismerik el az Apple esetleges hibáit. Sőt sokszor még azt is pozitívumként adják elő... Ennyi a különbség.
    Szóval nekem tényleg nem a gyártóval van gondom, elismerem, hogy igen jó készülékeket gyárt, jobbat, mint mások. Ezért is akarok majd a jövőben újra olyat venni. Btw kb előbb volt iPhone-om mint ahogy az itthoni átlag többség tudta volna mi is az...
    Csak aztán ebből itthon egy divat meg mánia nőtte ki magát. És sokan tényleg elvakultak. Ennyi az egész, őket nem lehet megérteni...

    "Premium ar? Maximum Magyarorszagon."

    És szerinted milyen fórumon beszélgetünk és vitázunk milyen emberekkel? Mert ez egy magyar fórum, többségében magyar és többségében Magyarországon élő emberekkel. Akkor egyértelmű, hogy igen, én is Magyarországra gondolok, mikor azt írom prémium ár.

  • Syl

    nagyúr

    válasz BlackSoft #107 üzenetére

    Hol írtam én, hogy te fanboy vagy? :F Minden apple topicban van pár ilyen egyén, ahogy Dany007 is fogalmazott: akiket elvakít a rózsaszín köd és nem képesek racionálisan látni a dolgot.

    Z2-ről meg csak annyit, hogy anyaghasználata kiváló (üveg és fém, mint a 4/4S-nél), összeszerelése hibátlan (vízálló ugye), a szoftvere pedig nagyon stabil. Május 28-án vettem, pár napra rá jött egy frissítés és azóta megy. Nem akad meg, nem fagy le, nem kell vele vacakolni - just works, ahogy a nagy ember mondta ;)
    Azt elismerem (nem vagyok elvakult fanboy, mint itt egyesek - elismerem a hibákat), hogy a Sony minőség ellenőrzése csapnivaló és hogy sok selejtes összeszerelésű Z2 került a piacra. Sokan hibás darabot kaptak és most megy a szívás meg a (jogos) sírás.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #109 üzenetére

    ."Nem azt mondom, hogy legyen gyorsabb, mint az aktuális verzió, hanem, hogy maradjon meg legalább olyan gyorsnak mint eredetileg volt."

    -mar ne is haragudj de hardweresen sem megoldhato. Ennyi erovel minden tech cuccnal igy reklamalsz, nem? Milyen szemet a PC ipar is, hogy a 386-os gepeken mar nem fut a Win8, nem?
    Tovabba a "legalabb" szo nalam azt jelenti, hogy maradjon olyan gyors, vagy legyen gyorsabb.

    "Mondom a példát. i3G majd i3Gs. A 3G-t 3. akárhányas szofttal vettük. Mindegy, tökéletes volt."
    Az iPhone 3G a 2.0-as software-rel jott ki. Az AppStore a 2.0-val egyutt jott. Az elso generacios iPhone az 1.0-as iPhone software-rel jott, igy a 3G a kov. Gen. OS-t hozta el.

    " Aztán kijött a 4.0 akárhány, felfrissítettük és belassult az egész, laggolt fagyott stb... Érted?"
    -Igen ertem. Viszont Te rosszul tudod, mert az iPhone4 2 evvel kesobb jelent meg mint az iPhone 3G. Ergo 2 evig tokeletes supportot kapott a 3G. Raadasul a leghosszabb ido amit elofizetesre kapsz az 2 ev. Tehat 2 evig fizeted mondjuk a 3G-t, majd upgradelsz, es semmi gondod sincs.. Tudom, hogy akkoriban reklamaltak es ha jol emlekszem akkor kesobb kiadtak egy javitast a 3G gyorsasagat novelve.

    "Tehát nem azt vártam, hogy az új OS után olyan gyors legyen egy 3G, mint egy 3Gs, csupán annyit, hogy ne lassuljon! "
    -Nem tudom, hogy egy fogyasztoi tarsadalomban hogyan varhato el, hogy egy 2 eves telefonon 2 evnyi folyamatos frissites utan meg + X evig legyen tokeletesen gyors. El kell fogadni, hogy ilyen vilagban elunk... Mellesleg nem fognak OS-t optimalizalni egy 2 eves telefonra, hanem egyertelmuen a legujabb keszulekre helyezik a hangsulyt. Igy fejlodik a technika.. Megkerdeznem, hogy szerinted hany evig kellett volna ugyanolyan gyorsnak lennie a 3G-nek, mint amikor megvetted?

    "De mégis lassult saját eredeti állapotához képest(!), ezért vissza kellett "hekkelni" rá a gyári( ez alatt azt értem, hogy az eredeti, amivel vettük) OS-t."

    -szamomra meg mindig vicces, hogy csodalkozol, hogy egy 2 eves telefonon a legujabb software nem olyan gyors mint annak idejen.. Amugy szerintem egyetlen olyan gyarto sincs akinek a 2 eves telefonjan a legujabb OS verzio ugyanolyan gyors lenne, mint 2 evvel ezelott..

    ""Ha az iPhone4-en ugyanolyan gyors lenne az iOs7.1 mint az iPhone 5S-en, akkorszerinted ki a franc venne 5S-t???
    - Egy új OS-től nem sebességnövekedést várok, hanem csupán azt, hogy új fícsörök mellett ne csökkenjen a sebessége."

    -nalam a NE CSOKKENNEN A SEBESSEGE es a "sebessegnovekedest nem varok, hanem csupan az uj featrue-ok mellett ne csokkenjen sebessege"
    Nalam ez a ket kifejezes ugyanazt jelenti:)
    Nem egy új iPhone-hoz képest, hanem saját magához képest. Na ez a második, harmadik frissítésnél már nemigazán szokott összejönni.

    "Igen az i4S-en elég jól fut az iOs7. De azt pl mi még valami 6. akárhányas OS-szel vettük és akkor ha picit is, de gyorsabb volt! Érted mit mondok? Nem i5-höz hasonlítom, hanem önmagához.
    Jön a példa, apámnak megvettük az i4S-t iOS 6-tal már."
    -gondolom feltunt, hogy a 4S-t 2011-ben mutattak be, lassan 3 eve.. Mibol indulsz ki amikor azt irod, hogy lehetne gyorsabb is. Milyen telefonod volt amin a 2.5 eves vason a legujabb OS is ugyanolyan gyorsan futott, mint amikor megvetted? :)

    "Egy i5 vagy i5S persze, hogy 200%-kal gyorsabb hiszen komolyabb hardver van alatta, szóval arról szó sincs amit írtál."
    -pontosan errol van szo. Komolyabb hardware-en gyorsabban fut barmi mint egy gyengebben (nem hiszem
    El, hogy ezt magyaraznom kell ezen az ildalon)

    De ha frissítem az i4S-t akkor ne legyen már lassab frissítés után, mint előtte! Érted? Ez idegesített.
    -ha ez idegesit, akkor szokj hozza, vagy egyszeruen ne vegyel semmi tech cuccot, mert (most lehet, hogy osszetorom kicsi lelki vilagod) evekkel kesobb minden technika elavul es lassu lesz..

    A fanboy-hater dologrol annyit, hogy altalaban fikazni jonnek tobben, mint fanboykodni.

    Ezért is akarok majd a jövőben újra olyat venni. Btw kb előbb volt iPhone-om mint ahogy az itthoni átlag többség tudta volna mi is az...
    Nekem is eleg regota van, volt. Amikor meg nem volt "meno"... Es amikor meg ugyanugy senki voltal, csak mert volt egy almas telefonod. (En most sem gondolom, hogy valaki tobb mert X markas telefonja van)

    "És szerinted milyen fórumon beszélgetünk és vitázunk milyen emberekkel? Mert ez egy magyar fórum, többségében magyar és többségében Magyarországon élő emberekkel. Akkor egyértelmű, hogy igen, én is Magyarországra gondolok, mikor azt írom prémium ár."

    Igen, viszont errol nem az Apple tehet. Ha premium az ara, akkor beszelj a fonokoddel.-igen, tudom, hogy a fizetesekhez merten aranyaron adjak az iPhone-t, de vilagviszonylatban nagyjabol azonos arak vannak. Otthoni arra meg ramegy az atlagosnal magasabb ado, a gyenge HUF-EUR (amirol politikusok tehetnek inkabb, mint az emberek).

    Ha iPhone-t akarsz venni akkor erdemes lesz az ujat megvenni, esetleg az 5S-t. Viszont ne vard majd el, hogy 3-4 ev mulva is ugyanolyan gyors legyen a kesobbi verzio mint az iOS7.

    Bocs a hosszu kommentert. Ha gondolod, inkabb folytassuk privat uzenetek formajaban.

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #111 üzenetére

    " Milyen szemet a PC ipar is, hogy a 386-os gepeken mar nem fut a Win8, nem?"

    De 386-osra nem is tudsz win 8-at telepíteni! :) Sőt, van egy ajánlott konfigurációja ami alatt szintén nem érdemes, sőt 4GB ram alatt sem igazán érdemes ha jó sebességet akar az ember.
    No de itt lehet választani. Lehet fejleszteni a hardvert.
    IPhone-nál meg ott van vagy felteszed vagy nem. Ha akarod az új fícsöröket akkor felteszed és kockáztatod, hogy belassul-e tőle vagy nem. Hivatalosan nem tudod visszatenni a régit ha esetleg az új nem tetszik.

    Nekem pl a 6-os design jobban bejön, mint az új váltás ami a 7-essel jött.

    Nekem mindegy hányas OS-szel jött ki a i3G, mi 3. valamivel vettük. Majd jött rá a négyes és belassult. Ennyi bajom van csak semmi több. Nem várom el, hogy az új OS-szel ugyanolyan gyors legyen, mint egy i5. Azt várom el és ezt értsd meg, hogy ha új OS-t telepítek akkor maradjon a sebessége olyan, mint amilyennek megvettem akármilyen OS-szel is vettem. Érted mit mondok? A lényeg, hogy az eredeti állapothoz képest az új OS ne legyen lassabb. Ennyi. Semmi több.

    Még nem fogok iPhone-t venni. Megfogadtam, hogy majd legközelebb az i7-et veszem meg. :)

  • Syl

    nagyúr

    válasz Touch-ko #111 üzenetére

    Banyek, téged a vérgőz úgy elvakít, hogy félreolvasod amit a másik ír ;]

    >Az iPhone 3G a 2.0-as software-rel jott ki.

    Ő nem azt írta, hogy hogy a 3G iOS3-mal jött ki, hanem hogy ő azzal vette. Nem kell másnak minden egyes mondatát kijavítani :P

    >Ergo 2 evig tokeletes supportot kapott a 3G

    Ez az hogy nem. Az iOS3 még jó volt, érdemi újításokat hozott, de a négyes már gyakorlatilag a használhatatlanságig lassította a telefont. Bármit indítasz el rajta - nem telepített szutykokról beszélek, hanem alapvető gyári telefonos dolgok, mint pl. a tárcsázó, telefonkönyv, naptár stb. - 4-5 másodperc mire bármelyik bejön.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #112 üzenetére

    Az egy dolog, hogy te melyik verzioval vetted. Az Apple a 2.0-val kezdte el arulni, majd jott a 3.0 (te ekkor vetted) aztan a 4.0. Aztan most panaszkodsz..

    Ez kb olyan mintha vennek egy iPhone4-et most, feltennem a 7-es iOS-t majd jovore jonne a pofara eses, hogy csak 1 evig supportalta a telefonom. Ugy erzem, hogy ez esetben nem az Apple a hibas, hogy mar egy kifuto modellt vettem.. Ez tortent a te peldadban is. Egy kifuto modellt vettel. Miert? Mert az iOS 3 az a 3GS-sel jott ergo te amikor megvetted a 3G-t akkor mar a 3GS is elerheto volt..

    Amikor frissitesz mar nem lesz olyan gyors mint anno a telefonod. Ezt mar 500 sorban reszleteztem (csak egy szamot mondtam ne szamolja meg senki- mielott valaki belekotne, hogy nem annyi:)..)

    Varom valaszod miszerint szerinted mennyi ideig kellett volna meg sebessegvesztes nelkul futni az iPhone3G-den a legujabb iOS verzio:)

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Syl #113 üzenetére

    "Banyek, téged a vérgőz úgy elvakít, hogy félreolvasod amit a másik ír
    >Az iPhone 3G a 2.0-as software-rel jott ki."
    Vergoz? En teljesen nyugodt vagyok.. Nemtudom milyen gozt latsz.. O probalja meg bemagyarazni nekem, hogy egy telefonra tobb mint 2 evnyi 100%-os supportot kellene biztositani a gyartonak, mindezt ugy hogy sebessege se csokkenjen..

    "Ő nem azt írta, hogy hogy a 3G iOS3-mal jött ki, hanem hogy ő azzal vette. Nem kell másnak minden egyes mondatát kijavítani "
    O ezt irta:
    "A 3G 3. akárhányas OS-szel jött ki. Majd a 3GS-re jött a 4. akárhány...." Ezt a #106. Kommentben olvashatod.
    Szoval rosszul olvastad.. Csak nem "elvakit a vergoz teged"?

    ">Ergo 2 evig tokeletes supportot kapott a 3G
    Ez az hogy nem. Az iOS3 még jó volt, érdemi újításokat hozott, de a négyes már gyakorlatilag a használhatatlanságig lassította a telefont. Bármit indítasz el rajta - nem telepített szutykokról beszélek, hanem alapvető gyári telefonos dolgok, mint pl. a tárcsázó, telefonkönyv, naptár stb. - 4-5 másodperc mire bármelyik bejön."

    Az iPhone 3G a 2.0-val jott ki. Tudom mert volt nekem... A 3.0 egeszen 2010 majusaig volt updatelve, mikor is megjelent 2010 nyaran a 4.0. Az iPhone 3G 2008 nyaran jott ki, igy megvan a 2 ev.
    (+- par het)
    Nemtudom miert kell ezen pattogni napok ota. A telefonja idovel elavult (mint barmi mas tech cucc idovel) es ezt nem birta feldolgozni. Ennyi a tortenet..

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #114 üzenetére

    Uh bakker... Engem nem a support ideje érdekel...

    Hanem az, hogy mindenki ömleng az élvezettől, hogy az Apple milyen sokáig támogatja a telefonjait.
    Na igen, de hogy? Úgy, ahogy fent Syl leírta!

    "Az Apple a 2.0-val kezdte el arulni, majd jott a 3.0 (te ekkor vetted) aztan a 4.0. Aztan most panaszkodsz.."

    Okés, akkor maradjunk ennél. Tegyük fel, hogy megvettem 2.0-val az elején. Eltelt 1 év és kiadtak hozzá 1 frissítést ami jó is volt. Hurrá. Aztán eltelt mégegy év és kiadták hozzá a 4.0 ami kb tönkretette a telefont. Na ennyi. Látod már? Okés, hogy adtak később javítást hozzá, de azzal is lassúbb volt, mint 2.0-val! Érted már lényeget?

    Engem nem érdekel hány évig támogatják a telefont de amíg támogatják addig az pöpec legyen! Érted már? Mert hiába veri magát az Apple a több éves támogatásra, ha a végén már úgy belassítja az adott telefont, hogy vehetsz másikat. Akkor annak úgy nincs sok értelme.

    "Varom valaszod miszerint szerinted mennyi ideig kellett volna meg sebessegvesztes nelkul futni az iPhone3G-den a legujabb iOS verzio"

    Annyi ideig, amíg meglehet oldani sebességveszteség nélkül! És pont! Ennyi nem több. Ha csak úgy kaphatom meg az új fícsöröket hogy belassul tőle a telefon, akkor köszönöm de nem kell!

    Ezért lett tele a f.om az androiddal is!
    Xperia P-hez is kiadtak még 2 frissítést 1,5 éven belül, de mindkettő szar volt. Több ponton is belassult tőle a telefon, így fogtam magam és visszaraktam a gyárit. Ezzel tökéletes. Úgyhogy itt számomra pont semmit nem ért a frissítés. Ezért se veszek többet androidot.

    Szóval jobb az iOS telefontámogatása, ezt sose mondtam hogy rosszabb. De a hosszú támogatási idő nem feltétlenül jó dolog ha a végén már belassul tőle a telefon.
    Tényleg szarok rá meddig támogatják a telefonok, mert én úgy veszek telefont, hogy az eredetileg hozzáadott szoftverrel is tökéletes legyen! Tehát nincs szükségem frissítésre, alapvetően az Xperia P-nél sincs, mert jó ez így nekem. De ha már adnak hozzá, akkor attól nehogymár belassuljon a telefonom! Nem kell, hogy gyorsabb legyen, mint volt, de maradjon meg olyan sebességűnek mint amikor vettem. Ennyi.

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Syl #110 üzenetére

    Fanboy-t csak tisztáztam, hogy én csak azt mondom mindig, amit tapasztalok stb, nem generálok hülyeségeket fejből, hogy védjek valamit :R

    Akkor lehet, hogy minden Z2-s ismerősömnél pont egy szar telefon volt? Akkor viszont az elég nagy probléma a Sony-nál :F

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • Syl

    nagyúr

    válasz Touch-ko #115 üzenetére

    Tipikus fanboy ferdítés. Ha megnézed én a #111-es hozzászólásodra reagáltam, amiben ezt írtad:
    "Mondom a példát. i3G majd i3Gs. A 3G-t 3. akárhányas szofttal vettük. Mindegy, tökéletes volt."
    Az iPhone 3G a 2.0-as software-rel jott ki. Az AppStore a 2.0-val egyutt jott. Az elso generacios iPhone az 1.0-as iPhone software-rel jott, igy a 3G a kov. Gen. OS-t hozta el.

    Az hogy előtte pár hsz-szel mit írt, az nem érdekel. Én erre a kommentedre reagáltam. :K

    Az iPhone 3G a 2.0-val jott ki. Tudom mert volt nekem...

    Nekem most is van (kettő is) :P Nem kell bizonygatni semmit.

    Nemtudom miert kell ezen pattogni napok ota.

    Te pattogsz rajta, mert képtelen vagy felfogni, ő miről beszél.
    Ez is olyan tipikus fanboy duma. "Jaj, az apple milyen sokáig ad supportot a telefonra" Aha. Az új OS hány százalékát is kapja meg a régi készülék? Szép táblázatok vannak erről. A világgá kiáltott négy éves telefon kb a verziószám-frissítést meg a gay szín/hangvilágot kapta meg, semmi mást :P

    (#117) BlackSoft

    Igen, komoly baj van a Sony minőség-ellenőrzésével. (Vagy csak sz*rnak rá és a selejtet iderittyentik keletre :U ) Nem véletlen hozza ki már most őszre a Z3-at. El akarják feledtetni a Z2 csúfos indulását.

    [ Szerkesztve ]

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • joey04

    titán

    egyértelmű, hogy a 3G nagyon beszart amikor kijött a 4.0 (még ha később javították is), de ettől függetlenül az apple támogatása fényévekkel jobb, és nem csak azért mert hosszabb ideig tart. Ezt lesöpörni annyival, hogy egyszer elbaszták, kicsit nevetséges. Az új rendszerrel meg soha nem lesz olyan gyors, mert az első iphone is már szinte azonnal reagált mindenre, tán még gyorsabban mint a mostani (!) csúcs droidok, de az újabb rendszerek nyilván kihasználják az újabb és erősebb vasakat, és a régi értelemszerűen nem tudja majd olyan gyorsan futtatni. ettől persze a 3g vs ios 4 valóban túlzás volt, de csak egyszeri alkalom.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Tibee86

    veterán

    válasz Touch-ko #115 üzenetére

    Rajtad kívül már senki nem áll le velük vitázni, mert tudja jól, hogy totálisan felesleges. Szerintem még direkt élvezik is, hogy egy-egy mondatukra regényeket válaszol. Egyszerűbb lenne rájuk hagyni, minden Apple hírnél ugyanazok, ugyanazokat a balgaságokat leírják. Egyszer majd ráunnak, ha nem reagál senki a trollkodásokra.
    Bár sokszor úgy érzem, te ezt kifejezetten élvezed. :D

    [ Szerkesztve ]

  • mondomén

    őstag

    válasz Tibee86 #120 üzenetére

    azt írtad, én nem ezt írtam, ilyet nem mondtam, kiforgatod a szavaim, ilyet nem tapasztaltam, user error, hittérít, nem térít, fanboy, nem vagyok, akad, nem akad, de akad. ezekbe a vitákba nehéz beleunni na.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Tibee86 #120 üzenetére

    Ja csodálom a kitartását. Néhányszor odaszólok azt ennyi a részemről. Mindig vannak megmondó emberkék, akik már azért is megmondomhogyszarazapple, és rendszeresen felbukkan ezt közölni minden ilyen hírnél. :DDD

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • szili.tamas1

    senior tag

    válasz Touch-ko #111 üzenetére

    De ha nem gyors akkor minek adjak ki ra a frissiteseket? Erdekes, az xperiak (ha mar peldanal maradunk) kozul se mind kapta meg meg az icst se, mert nyilvanvalo volt hogy egy kalap szar lesz a sebesseg ha lefrissited.

    [ Szerkesztve ]

    Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

  • Syl

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #122 üzenetére

    Igen, és van a másik oldal, akik a bemutatott videókra simán arcon köpnek, hogy az nem is úgy van :U

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz szili.tamas1 #123 üzenetére

    És eljutunk oda, hogy minek az a frissítés. :D :)) Egyre viccesebbek vagytok.

    Syl: rá kell hagyni. :) Sokaknál már ez a mobiltelefónia olyan, mint egy vallás. A fanboyokra meg a haterekre is igaz ez!

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • szili.tamas1

    senior tag

    válasz Cyberpunk #125 üzenetére

    Tehat akkor minden 3gsre ios7et. Nembaj hogy a boot fel ora, majd eladja az apple mint feature. Tenyleg, jolesz az :)
    Itt nem az updatek letjogosultsagarol van szo, akkor es amennyiben hibajavitast, plusz dolgokat tartalmaznak. De a hasznalhatosag rovasara baromsag teljes verziofrissitest kiadni egyegy regebbi keszulekre. Nincs ertelme.
    Btw pont ezert tartom ipari hulladeknak az osszes xperiat. Harommal befurodtem, tobb sony telefonom tuti nem lesz. Ha lepippant hivas kozben akkor sem.

    [ Szerkesztve ]

    Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz szili.tamas1 #126 üzenetére

    i4-re az volt a 7, de a 7.1-el sokat javult. 4S teljesen korrekt volt. i5 szintén. Ezzel szemben mi van más platformokon? Gyakran egy fél éves készülék nem kap többé frissítést, ott a sírás megy, itt meg az a baj, ha frissít egy gyártó. Érthetetlen. :D

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • Syl

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #125 üzenetére

    >Sokaknál már ez a mobiltelefónia olyan, mint egy vallás

    Sajnos nagyon igaz.
    Én telefonban iPhone -> Android, táblagépben Android -> iPad utat jártam be és valahogy nem érzem magam egyik elkötelezett hívének sem. Mind a jó, mind a rossz tulajdonságait beismerem, mindkét oldalnak. Ennyi.
    Mellesleg, ha valóban lesz 5,5"-es iPhone, "A következő mobilom" listára tuti felkerül :D Mondjuk egyszerűbb lenne, ha itthon nem Linuxot használnék, hanem Mac-et :U Mert így az iPad kezelése is rémálom volt.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Syl #128 üzenetére

    Ha kell egy jó MBP szólj, cserélném egy rMBP-re most már. ;] :DDD

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #116 üzenetére

    "Uh bakker... Engem nem a support ideje érdekel..."
    -nem azt irtad, hogy megvetted az iPhone3G-t es a kovetkezo frissitesnel hasznalhatatlan lett? Fel voltal haborodva, hogy alig birtad hasznalni, mert a 4.0 miatt lelassult? Ebbol indult ki a vita, mert kijavitottalak. Irtad, hogy illene tovabbra is normalis frissiteseket elerhetovel tenni es tovabb supportalni az eszkozt..

    "Na igen, de hogy? Úgy, ahogy fent Syl leírta!"
    Syl? O azt sem tudja mi folyik korulotte... Sajat maganak mondott ellent.
    El kell fogadni, hogy a hardware sem vegtelen.. Viszont vannak olyan funkciok amiket a regebbi telefon userek is szicesen hasznalnanak, ezeket kapjak meg. Cserebe lassabb lesz. Erdekes, hogy itt a mobilarenan sokkal jobban tud rengeteg fikazo mindent, mint az Apple userek, illetve az Apple alkalmazottai, mernokei ceg vezetok...
    Evek utan belassul, vagy mint most a 4 mar nem fogja megkapni a legujabb verziot. Ezeket a telefonokat akik megveszik, altalaban 2 evre veszik (amig az elofizetes tart) aztan ugy is upgrade-elik az elofizetesuket, igy kedvezo aron meg tudjak venni a kovetkezot. Az Apple ebbol indul ki..
    Az, ha Te 5-6 evig akarsz egy iPhone-t hasznalni ugyanolyan sebesseggel, mint mikor megvetted, es a legujabb software-t futtatva, haaat, nem tudom melyik bolygon elsz... Az Apple erdeme, hogy minnel tobbet adjon el, ugy, hogy azt te evekig tudd hasznalni normalisan. Ezt az Apple megadja, nem sokan tudjak nyujtani supportban azt, amit ok. Persze mas gyartonal sosem jon ki frissites, ez nem gond, ugye?

    "Xperia P-hez is kiadtak még 2 frissítést 1,5 éven belül, de mindkettő szar volt. Több ponton is belassult tőle a telefon, így fogtam magam és visszaraktam a gyárit. Ezzel tökéletes. "
    Nah, ugye mashol sokkal rosszabb a helyzet. Ennek inkabb orulnod kellene, mert az Apple is lesz.rhatna a usereket...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Syl #118 üzenetére

    "Tipikus fanboy ferdítés. "
    Fanboy ferdites? Te irtal baromsagot, most ahelyett, hogy belatnal, mar szemelyeskedsz... Te valamit leirtal, en megcafoltam, elismerni nem akarod, ehelyett tamadsz.. Fa.za kis mentalitasod van..

    Ha megnézed én a #111-es hozzászólásodra reagáltam, amiben ezt írtad:
    "Mondom a példát. i3G majd i3Gs. A 3G-t 3. akárhányas szofttal vettük. Mindegy, tökéletes volt."

    Elotte pont mast irt.. Pont azt amit fentebb irt. Csak nem elvette a haterkedes az agyadat?

    "Az hogy előtte pár hsz-szel mit írt, az nem érdekel. Én erre a kommentedre reagáltam. " jah, ertem.. A tenyekre nem reagalsz, csak probalsz kibuvot keresni, ahelyett, hogy befejezned a trollkodast..

    "Te pattogsz rajta, mert képtelen vagy felfogni, ő miről beszél"
    Lol, ember olvasol is? En beideztem, amit O irt, mi olyan baromi nehez ezen megerteni? Komolyan, miert kell atomfizikusnak lenni, hogy el tudd olvasni azt a 2 mondatot?

    "A világgá kiáltott négy éves telefon kb a verziószám-frissítést meg a gay szín/hangvilágot kapta meg, semmi mást "
    Gay szinu? Lol az milyen? Amugy ha neked annyira "gay" megis hasznalod, akkor talan el kellene gondolkodnod a szexualis beallitottsagodon... En azt tennem. Lehet, hogy itt lenne az ideje egy uj ferfit keresni magadnak ( ha esetleg no vagy akkor azt) mert ha valamit tul gay-nek tartassz, de ezek ellenere hasznalod, nos baratom, akkor van egy rossz hirem szamodra.... ;]
    En nem talalom "gay"-nek, szerintem jol nez ki.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Tibee86 #120 üzenetére

    Leallok vitazni, mert baromsagotkat irnak, halvany gozuk sincs sok mindenrol, es jonnek ide osztani az eszt..
    Mellesleg 1-2 HSZ-en baromira jokat szorakozom... Egy doboz Carlsberg mellett egesz jol tellik a delelottom:) a baromsagaikat olvasva.
    Ezert is reagalok jo hosszan, hatha felfogja valamelyik "nagytudasu", hogy teved.. Erdekes, hogy minden Apple hir valahogy ogy vegzodik.. Elfogy az erv, jon a "fanboyozas".. Ugyhogy en tok jol elvagyok ezekkel a peldanyokkal:) kicsit olyan, mintha egy csapat retardaltat probalnal tovabbkepezni, tobb kevesebb sikerrel:)

    Bar mondjuk a szellemileg visszamaradottakra ez serto lehet, mert ok nem direkt olyanok, amilyenek..itt pedig direkt nyomjak a marhasagaikat :)

  • Touch-ko

    őstag

    válasz szili.tamas1 #123 üzenetére

    Egy frissites nemcsak gyorsasagot ad. Javit az akksi idon (ami iPhone5-nel sokat segithetne mar) kulonbozo biztonsagi javotasokat, feature javotasokat, nyelveket adnak hozza, stabilabba teszik a rendszert, stb..

    Gondolj bele, van egy telefonod, talalnak egy biztonsagi rest, amit fontos lenne lefoltozni. Ha nem adjak ki, akkor lehet, hogy cseszheted a telefonodat... Vagy esetleg akksi idoben javitanak rajta.. Esetleg olyan nyelvet kapsz, amit mar regota varsz.. Nem eri meg, mert nem akarsz 1sec-cel tobbet varni a program megnyitasakor? Nekem megerne ennyit.

  • Syl

    nagyúr

    válasz Touch-ko #131 üzenetére

    Semmilyen haterkedés nincs bennem. Én szépen megmondtam, hogy melyik hsz-re reagáltam, te meg továbbra is másikon rugózol. És még nekem van f*sza mentalitásom. Hm.

    A gay színvilágot meg nem én találtam ki, több helyen olvastam. És szerintem is nagyon "más" :U
    Persze nincs azzal semmi baj, ha valakinek pont ez tetszik. Csak ne akarja másnak megmagyarázni hogy márpedig ez bizony az istenkirály dolog.
    Az iOS6 nekem nagyon tetszett, a hetes meg nagyon nem. Ennyi.
    Ugyanígy, bár androidot használok, nagyon nem szeretem az alap gugli szín/ikonvilágát. És ezt beismerem. Nem állok le vallás-háborúzni senkivel ;)

    Személyeskedés és haterkedés nélkül hagyom itt félbe dolgot. Nem azért mert elfogy az érv, hanem mert csak eldurvulna a helyzet. Azt meg nem szeressem :N

    (#129) Cyberpunk

    Köszi a felajánlást, de sajnos nem csak akarat kérdése :(

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Syl #134 üzenetére

    Na már megint a gay színvilágnál tartunk. :D Mondták már, hogy ízlésen nem illik vitázni? Szerintem a tökfőzelék olyan buzis ízű, és punktum! :P :))

    Színesebb a menü, és már is buzis, komoly problémák ezek bizony. A bétát elnézve a 8 meg maga lesz a melegfelvonulás, szóvak én a helyedben lehúznám a listáról azt az i6-ot. :DDD Netán még valaki annak gondol, ha meglát milyen harsány színesek azok az ikonok. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Syl #134 üzenetére

    "Én szépen megmondtam, hogy melyik hsz-re reagáltam, te meg továbbra is másikon rugózol."

    -Akkor essunk neki megegyszer. O azt allitotta, idezem:
    "A 3G 3. akárhányas OS-szel jött ki." ez baromsag, erre reagaltam.. Erre kijavitottam ot. Majd erre ezt reagaltad, szinten idezem:
    "Ő nem azt írta, hogy hogy a 3G iOS3-mal jött ki, hanem hogy ő azzal vette. Nem kell másnak minden egyes mondatát kijavítani "
    Most kerlek olvasd el a Te kommentedet, amit irtal.. Mert mostmar se nekem, se magadnak nem tiszta mire, mikor reagaltal.. Egyszer ezt mondod, egyszer azt... Te lehet, hogy a 111-es kommentemre reagaltal, de ha elolvasnad a tobbi kommentemet is, ahol szepen leirtam ezzel kapcsolatban is a velemenyem, akkor most irnal baromsagokat, es nekem nem kellene megmagyarazni neked, pont mint egy ovodasnak..

    "Csak ne akarja másnak megmagyarázni hogy márpedig ez bizony az istenkirály dolog."
    -nekem tetszik. Ennyi. Nem magyarazom be neked, ellenben te bizonygatod, hogy mennyire "gay"...
    Azert gay mert szines? Gondolom te mindent fekete-feherben latsz. Nem csak a szinekre gondolok, a mentalitasod is ilyen.. Aztan Te magad irtad, ha a kov. IPhone 5.5"-es lesz, akkor felkerul a listadra. (Nem pontosan ideztelek, mielott belem kotnel). Tehat itt megint ketto opcio van:
    1., "gay"-nek tartod, de azert megvenned. Most gondolkodj el ezen egy picit. Valamit gay-nek gondolsz, ezek utan megveszed.. Ez kicsit olyan mintha egy picit egetett, mazas cserep edenyke lennel..

    2., titokban tetszik neked, de gay-nek tartod, igy harcolsz magad ellen, hangsulyozva, hogy tul "meleg' :)
    Azt hiszem itt az ido atgondolnod az eletedet. Nyugi en nem vagyok meleg ellenes, engem nem erdekel, hogy az vagy..

    Nem hinnem, hogy vallas haboru lenne, bar sokszor betevednek az Andorid, Samsung es egyeb userek hitet teriteni, es bizonygatni, hogy mennyire rosszul valasztottunk, mennyire sz.r amit hasznalunk, valamint mennyire "gay".. Ezek utan dontsd el ki az aki vallassal haboruzik.. En Apple userkent olvasok Apple-el kapcsolatos hireket. Aztan vannak akik idejonnek bizonygatni, miert es mennyire sz.r az Apple... Evek ota.. Minden egyes Apple hirnel.. Szoval akkor ki is a vallasi fanatikus? Legkozelebb mar annyira bejihadoltok az Apple userekre, hogy fel is robbantjatok magatokat? :)

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #136 üzenetére

    "O azt allitotta, idezem:
    "A 3G 3. akárhányas OS-szel jött ki." ez baromsag, erre reagaltam.. "

    Kurvára nem ezt mondtam!

    #109-es hsz: "A 3G-t 3. akárhányas szofttal vettük. " -> Ezt írtam! Olvasd újra, mielőtt teljes hazugságokat adsz a számba! Aztán majd ha sikerült elolvasni, akkor folytathatjuk. Soha nem írtam azt, hogy 3-as OS-szel jött volna ki!

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #137 üzenetére

    `"O azt allitotta, idezem:
    "A 3G 3. akárhányas OS-szel jött ki." ez baromsag, erre reagaltam.. "
    Kurvára nem ezt mondtam!`

    -Biztos?

    `Ezt írtam! Olvasd újra, mielőtt teljes hazugságokat adsz a számba! Aztán majd ha sikerült elolvasni, akkor folytathatjuk. Soha nem írtam azt, hogy 3-as OS-szel jött volna ki!`

    -Nem szoktam hazudni. Viszont

    Olvasd el a masodik sort. Ha nem hiszed, akkor a 106-os kommentedben is olvashatod... A 106-os es a 109-es kommentjeidben teljesen mast irtal. Szoval nem en hazudtam, illetve adtam a szadba. Viszont megkerdeznem, hogy TE mikor hazdtal: A 106-os kommentedben, vagy a 109-es kommentedben?

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #138 üzenetére

    Ó b.meg! A #109-ben már javítottam ha olvasnád, és te még mindig 30 hsz-el később is ezen lovagolsz? :Y

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #139 üzenetére

    Csak azt ideztem, amit TE irtal. Szoval mikor hazudtal? A 106, vagy a 109-es kommentedben.. Engem pedig ne vadolgass olyannal, hogy hazugsagokat adok a szadba, mert nem szep dolog..

    Amugy egyetlen szoval sem irtad, hogy teves informaciot adtal meg, ergo itt meg mulasztottal...

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz szili.tamas1 #126 üzenetére

    tegyél különbséget aközött hogy lassabb mint a régi rendszer, vagy pedig egy használhatatlan fos. mert utóbbi kategóriába egyedül a 3G - iOS 4 páros tartozott, de ez sarkítás kicsit. A hibajavítások és új funkciók megérik a lassulást, ha az ésszerű mértékű csupán.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Syl

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #135 üzenetére

    Majd vigyázok, nehogy meglássák :D

    (#136) Touch-ko

    En Apple userkent olvasok Apple-el kapcsolatos hireket. Aztan vannak akik idejonnek bizonygatni, miert es mennyire sz.r az Apple...

    Én Apple júzerként (most per pillanatban valóban nincs ilyen divájszom, de volt és lesz még) olvasom az Apple-el kapcsolatos híreket és nem azért jöttem ide, hogy bizonygassam mennyire sz*r. Csak reagáltam egy felvetésre. Persze ezt nem lehet. Egy Apple topicban szentségtörés Apple-t kritizálni, pont mint a WP topicban a Microsoftot, Samsung topicban a Samsungot etc.

    [ Szerkesztve ]

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Syl #142 üzenetére

    Beleszoltal egy vitaba amirol kesobb kiderult (screenshot alapjan) hogy ostobasagot irt. Elotte meg elkezdtel szemelyeskedni, sertegetni.. Szerinted korrekt voltal? Gondolkozz egy kicsit ezen.

    Masreszt, idejonni csak azert, hogy feszultseget keltsen valaki, az egyertelmuen bunkosag. Elbol jonnek, ha van Apple hir.. Eleg elolvasni csak par HSZ-t... Raadasul ezek nagy resze eleteben nem probalt meg Apple termeket, am be akarja bizonyitani, hogy sz.rok es megprobalnak lebeszelni, hogy ne ezt vegyuk. Mi ez, ha nem hitterites. Majd ezek utan jonnek azzal, hogy Apple topicban az Apple userek a hitteritok? Nem mi megyunk mas forumokba hitet teriteni, ok jonnek bizonygatni mennyire szar az Apple. Ha nem vagy vak, szellemi fogyatekos, esetleg tudsz olvasni, akkor tapasztalhatod, hogy mi folyik itt. Aztan ha esz erveket sorakoztatsz fel akkor jon a "fanboy" duma. Termeszetesen ok elutasitjak azt, mikor trollnak hivjak oket..

    Mas dolog kritizalni valamit ugy, hogy megtapasztalod, ismered, es mas folog ugy kritizalni ahogy itt sokan teszik. Pl" azert szar a MacBook Pro, mert muanyag"-igen ezt az okossagot Az egyik itteni felhasznalo irta anno..En is tudom mik a gyenge pontjai a telefonomnak, az iPad-emnek es talan a Mac-emnek is..

    Olyanrol megy a vita amit egy halott ember mondott 6 evvel ezelott. Erdekes, olyat is nyilatkozott, hogy ha mas lesz az igeny, akkor az Apple igazodni fog az igenyekhez.. Ezt vajon miert nem hozzak fel amikor a kijelzo meretenek noveleserol fikaznak? Mert, epp Jobs mondta ugyanezt, ha jol emlekszem a D8-ban vagy egyeb mas forumon..
    Ebbol indult a vita.

  • Syl

    nagyúr

    válasz Touch-ko #143 üzenetére

    >Elotte meg elkezdtel szemelyeskedni, sertegetni.. Szerinted korrekt voltal? Gondolkozz egy kicsit ezen.

    Mert fanboynak neveztelek? Meg mert azt írtam, hogy elvakít a vérgőz?
    Ha ezt te sértegetésnek meg személyeskedésnek vetted, akkor bocsi!
    De te meg lebuziztál. Szóval.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Dany007

    veterán

    válasz Touch-ko #140 üzenetére

    Te meg 40 hsz-óta ezen ugrálsz, holott elég lett volna elolvasni a 109-es hszemet és már tudnád is mire gondoltam!
    Na akkor szerinted Te nem trollkodsz? Mindezt úgy, hogy az eredeti mondanivalót csak kb 20 hsz-szel később értetted meg...

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Syl #144 üzenetére

    Igen. Azert. En normalis hangon "beszeltem", erre te meg ilyen hangsulyban irkalsz?

    "De te meg lebuziztál. Szóval."
    -megint nem talat. Egy szoval sem
    Mondtam, hogy az vagy, raadasul nem is igy..
    Azt irtam (teljesen logikus gondolkodast kovetve) ha valamit gay-nek talalsz am ennek ellenere megveszed es hasznalod, akkor ott valami nem stimmel. Ezt irtam.. Nem gyanusitottalak meg azzal, hogy az vagy, egy szoval nem emlitettem semmi rosszat.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #145 üzenetére

    "Te meg 40 hsz-óta ezen ugrálsz, holott elég lett volna elolvasni a 109-es hszemet és már tudnád is mire gondoltam!"
    En elolvastam minden HsZ-edet. Egyiknel ezt irtad masiknal azt. Az egyik oltari nagy baromsag volt amire meg reagaltal is. Mellesleg Syl is.. Nem ugralok en semmin.. Mivel a 106-os HSZ-ben leirtakat nem korrigaltad. Teljesen egyertelmuen en 2 alkalommal is (ha nem tobbszor) leirtam, hogy valami nem stimmel az allitasoddal! Mivel te meg ezekre a kommentekre is reagaltal, egyertelmu, hogy olvastad, am erre Te nem is reagaltal... Tehat baromsagot irtal, nem olvastad el a kommentemet, es meg le is tagadtad, majd be sem ismered.. Most meg te vagy felhaborodva, hogy en ki mertelek javitani tobbszor is.

    Na akkor szerinted Te nem trollkodsz? Mindezt úgy, hogy az eredeti mondanivalót csak kb 20 hsz-szel később értetted meg..."

    -mivel trollkodnek? En jottem ide irkalni olyat amit Jobs 6 eve mondott (kb) es en jottem fikazni? Nem. Ellenben te teves informaciokat osztottal meg, majd engem gyanusitgattal, hogy "hazugsagot adok a szadba" majd ezek utan letagadtad. Aztan amikor kiderult, hogy mit is irtal, meg te vagy felhaborodva? Ezek utan mar csak egyetlen kerdesem van. Mindezt amit TE csinaltal, mindezek utan ki is a troll?

  • Cyberpunk

    félisten

    Nagyon átment valami sárdobálásba ez a topic, felnőtt emberek vagyunk gyerekek! Vagy nem? ;]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • macskea

    őstag

    válasz Cyberpunk #148 üzenetére

    Hát szerintem lassan egyeztethetnének egy címet és összeverhetnék egymást. mert mostmár kb az jön. :DDD

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • Touch-ko

    őstag

    válasz macskea #149 üzenetére

    Jaja lassan tenyleg ez jon.. Valamiert magneskent vonz bizonyos szemelyeket az Apple topic..

  • BlackSoft

    addikt

    válasz macskea #149 üzenetére

    Kéne egy full PH! találkozó :DD Az ország összes készenléti mentőjével ;]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • macskea

    őstag

    válasz Touch-ko #150 üzenetére

    Hát az Apple az kényesebb téma mint a többi az biztos, de megvannak ugyan azok a standard trolldumák a HTC meg a BlackBerry hírek alatt is, amiket sajnos "nem lehet kihagyni". Meg szerintem az összesnél, de azokat kevésbé látogatom.

    (151#) Szerintem oda is elkelne majd az osztrák segítség. :DDD

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • Touch-ko

    őstag

    válasz macskea #152 üzenetére

    Tudom, hogy mindenhol vannak trolldumak. Olvasd el a legutobbi iPhone6 pletykat az oldalon. Ott az elso kb 40 HSZ-bol alig volt olyan ami temahoz vag es nem fika..

    Ilyen aranyt nem nagyon latni mas topicokban..

Új hozzászólás Aktív témák