Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz joey04 #34 üzenetére

    Óóó, már alig várjuk ;] :DDD

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Dany007

    veterán

    válasz joey04 #34 üzenetére

    Hát, elhiszem. Bár asszem neked felsős droidod volt, azért ott kevesebb a probléma.
    Én akkor csalódtam nagyot, mikor a kiadott két plusz rendszerfrissítésből egyik se volt használható és problémás lett tőle az amúgy tényleg problémamentesen használható telefon.
    A másik csalódásom akkor ért, amikor a gyerek kezébe került a telefon és kb fél óra alatt taccsravágta - állóra fagyasztotta - az amúgy 1,5 éve zökkenésmentesként használt Xperia P-t. :U
    Ugye, egymásra nyitja a youtube videókat, amit ez a szar meg is tart a háttérben.. plusz a játékok stb... és egy idő után behal tőle... Na mindegy a lényeg az, hogy pár évig még ki kell bírnom, aztán ha lesz fölös pénzem telefonra megint, akkor v.színű én is iOS eszközt veszek.
    Ja, mert amúgy a gyerek apám i4S-ét is nyúzza de azt még nem tudta kiakasztani! :D

    A pc-vel egyébként nincs bajom. Még egy iPad mini kéne a gyereknek (ugye ezen már agonizálok pár hónapja) de jelenleg nincs rá keret és egy ideig még nem is lesz. No, de ha lenne, akkor a PC már nálunk is csak filmezésre (tv-re kötve) meg játékra meg néha munkára kellene. És akkor a napi netezős dolgokat meglehetne oldani a minin. De hát ez még a jövő zenéje... hacsak nem szakad rám egy bank...

    A RMBP szvsz csak indokolt munka szempontjából éri meg az árát. Csak hogy leváltsunk egy random pc-t vagy laptopot, ahhoz szvsz túl drága.

Új hozzászólás Aktív témák