Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daniel909

    addikt

    válasz Dany007 #20 üzenetére

    nem feltétlen az Apple generálja a hisztit hanem a hírportálok. mivel sok kattintás, megosztás, LÁJK megy egy szifon 6 rumorra, ezért gyakran lehozzák hírnek. ezzel generálva a hypeot. csodálkoznék ha az Apple irányítaná ezt. szerintem ők titkolni akarják, nem érdekük h szivárogjon az info...

    nem segget csináltak a szájukból, egyszerűen mennek arra amerre az igények. a 3,5" tényleg jó méret, ezt Steve papa jól látta, de az embereknek valamiért a nagyobb méret is tetszik, hiába kompromisszumos. (bár a 3,5 is az sok esetben).
    szóval az Apple egyszerűen csak követi az igényeket a méret növekedéssel. mivel nem akarnak lemaradni, s görcsösen ragaszkodni valamihez ami felett eljárt már az idő. sose jó ebben a szektorban ha valamihez ragaszkodsz. lásd nokia, blackberry.
    egyszerűen meg kell lépni, és kreálni hozzá valami jó kis bullshitet miért is jó ez. ez menni fog nekik szerintem.

    ipad mini is lett holott anno steve nem akarta, azt mondta nincs értelme kisebb ipadnek. és bevállt, a mini elég népszerű lett. van amiben tévedett az öreg, szerintem utólag ő is belátná.
    appstore-t se akart eleinte, lol... na mindegy.. lenyeg h kell a nagyobb szifon :)

    [ Szerkesztve ]

    YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Új hozzászólás Aktív témák