Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Dany007 #29 üzenetére

    "Igen az. Nem azt mondtam, hogy ez gond vagy probléma, de attól még az.
    Sok Apple-ös szidta a többieket, amiért a Samu meg az LG meg a többi "tepsitelefonokat" gyártott. Erre most az Apple is beszáll x évvel később. Ez nem az igények követése, hanem vontatott cammogás nagyduzzogva a vásárlói igények irányába... Azért nem ugyanaz."

    -a Samsung es tarsai innovaciokent adtak elo, holott egyertelmuen nem innovacio a nagy kijelzo. Nezd meg a legujabb Samsung reklamot amiben az iPhone-nal hasonlitjak ossze.

    "A szivárogtatások meg elég gázosak. Ugye i4-nél egy Apple melós hagyta ott véletlenül(!!!) a telefonját egy bárban. És úgy szivárgott ki az i4 design-ja. Na ne akarja már nekem bemesélni senki, hogy egy diplomás mérnök, aki a világ egyik "legnagyobb" cégének következő világmegváltó prototípusával mászkál, majd pont véletlenül(!!) hagyja ott egy kocsmában... "

    -errol is a D8-ban hallhattunk. Egy telefont nem eleg lab. Korulmenyek kozott tesztelni, ki kell vinni a szabadba, illetve mas helyekre, hogy teszteljenek minnel tobb mindent. Gondolom nem kell magyarazani miert..
    Amugy aki leadta az ismert oldalnak, akit kesobb megkeresett az Apple is, egyszeruen basztak visszaadni. Ha akkor visszaadjak (mert amit csinaltak az buncselekmeny, ugyanis a keszulek az Apple tulajdonat kepezte, amit nem adtak vissza megkeresesre sem). Tehat ha a Gizmodo akkor becsuletesen jar el, akkor ez meg sem tortenik.

    "Lásd i4 design, lásd 4 colos kijelző, lásd ujjlenyomatolvasó. Ezt mind mind hónapokkal az aktuális készülék megjelenése előtt már lehetett tudni olyan pletykákból, mint ez a hír is! "

    Az ujjlenyomat olvasorol elobb is lehetett hallani, mikor az Apple megvasarolt cegeket. Aztan ha megnezed, hogy milyen embereket vesznek fel, abbol is lehet kovetkeztetni a kovetkezo fejlesztesekre. Az, hogy a gyarbol ki mit hoz ki, vagy mit fenykepez le, arrol az Apple nem tehet. Mutass mar olyat amikor az Apple alkalmazott fenykepezett le dolgokat..

    "Nem csak Jobs mondta, hanem kb a komplett Apple fanboy közösség is egy az egyben. Ez volt az egyik indok amiért nem vesznek más gyártók csúcsmodelljét, mert más tepsit gyárt..."

    Szamomra nem az az indok amiert nem kell androidos csodamasina...

    "Szóval, hogy tisztázzuk. Én nem azt mondtam, hogy baj ha az Apple megy a piaci igények után. Ez nyilvánvaló. Csak az bosszant, hogy ez a fajta piaci igény már évek óta fennáll(!), miközben az Apple-ösök kb mindenki mást fikáztak ezügyben és maga az Apple is úgy kommunikálta le az egészet, hogy azért nem gyártanak tepsit mert az ő méretük a tökéletes, a kényelmes az ideális... Erre tessék."
    Mikor kommunikalta ezt az Apple az elmult 3 evben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák