Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
spect80
senior tag
1 napot volt fent mert a bejövő hívások nem javultak, viszont hívást indítani sem tudtam, mert mindig megszakadt, úgyhogy visszaraktam a stabil 12-őt.
Ma olvastam amit a többiek a beta carrier services-ről és phone app-ról írtak, szóval most megint fent van a 12L, kipróbálom úgy netes kártyával, jobb híján magamat hívogatva.
A céges kártyával nem szívesen tesztelgetek ilyesmit, mert gáz, ha nem érnek el. -
spect80
senior tag
úgy sejtem, hogy amikor a beta ROM-ot felrakod, akkor a play store-ból az ehhez tartozó beta alkalmazásokkal kell frissíteni a rendszert. A Pixel nagyon sok alapvető alkalmazást (pl a telefon és a szolgáltatói alkalmazások) a play store-ból frissít ellenben mondjuk egy Xiaomi-val ahol ezt a gyártó rakja a ROM-ba.
-
spect80
senior tag
én ezt próbáltam, de nem segített: https://www.reddit.com/r/GooglePixel/comments/s79ci1/trouble_with_adaptive_brightness_try_resetting_it/
-
*RLaci*
addikt
Nem bírta sokáig. Én valahogy most nem érzem ezt a szériát, kicsit olyan érzetem van mintha megjelent volna két új Samsung telefon, és nem két Google phone. Persze lehet, hogy pár hét múlva változik a véleményem, de ehhez a képalkotásnak lefosom a bokám kategóriát kell hozzon.
ghiottone kolléga majd hozza a tesztet, fotókat.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3060, 94% Akkumulátor
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 256GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 13 2022 M2 8GB 256GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad L14 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest