Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery15

    addikt

    válasz Morris #14814 üzenetére

    Már megint ez a mennyiért vettem dolog. Annó már kiveséztük egyszer ezt és most is csak azt tudom mondani, hogy 19 életévemet nem sokára betöltve tavaly nyáron többek között ezért a telefonért is a saját két kezemmel dolgoztam meg, mármint az áráért... Te bevallottad még az elején, hogy nem foglalkozol ezzel a mókolásos, gariveztős dologgal mi ezt megértjük legalább is én... Nem értem, hogy miért kell siránkozni azon, hogy nincsen még hivatalos JB? Azóta használom az orosz JB, ahogy kiadták és lám azóta már jött hozzá frissítés is kétszer szóval ez a harmadik ruszki rom és elkezdték már a szerbeknél is kiadni a JB. Én bevállaltam, hogy letojom a garanciát és felteszem sőt még rootoltam is, ez ugyebár mind ütközik a garival. Amúgy is bevállalós "gyerek" vagyok akkor miért ne tenném fel a mi telefonunkra kiadott JB? Tisztába vagyok a gari vesztéssel, de hogyha kicsit is veszem a fáradtságot és elolvasom a leírt dolgokat tudom, hogy sima i9070-em van és nem i9070P!!! akkor nem teszem fel a JB, csak ugyebár az emberek lusták olvasni... utána meg jön a rinya, hogy tégla lett belőle. Van lehetőség visszatérni GB-re, akkor mitől féljek? Ha ne adj isten úgy mondja fel a szolgálatot a telefon, hogy semmire sem reagál akkor szervizben sem fognak vele foglalkozni, hogy ezen most milyen rom volt, ha pedig igen akkor 5 ezer forint ellenében visszaállítják. Igen, tudom nagyon jól, hogy ez is pénz... de vállaltam a gari vesztés amikor feltettem az orosz JB? Igen, akkor ezek után nem nincs miről beszélni... Jelezném, hogy 80+ért vettem a telefont én is nem sokkal azután, hogy kijött.

    (#14831) Carline: +

    [ Szerkesztve ]

    HyperX

Új hozzászólás Aktív témák