Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- One mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- One UI 7 frissítés: volt, nincs
- Redmi Buds 6 - ajándék fülesnek hallgasd a dalát
- Fotók, videók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rinocerosz
őstag
válasz
stvrbll #5820 üzenetére
Szia!
Van azért 1-2 dolog amit megtehetsz, hogy jobban működjön.Első dolog a beolvasásnál kezdődik. Szerintem a legjobb metódus ha elkezded az ujjad közepénél és mész jobbra balra. Utána az ujjbegyed felső és alsó részénél is ugyan így (közép-jobbra-balra). Ezt követően kicsit oldalasan is be kell ugyan így olvasni. Lényegében abban a pozícióban ahogy a telefont tartod.
Második dolog, hogy kiveszed az energiatakarékos módból.
Alkalmazások --> (jobb felső sarok 3 függőleges pont) Speciális hozzáférés --> Akkumulátorhaszn. optim. --> Nem optimalizált alk.ok --> kiválasztod a Mind-et --> (jobb felső sarok kereső) --> Elkezded beírni: "Biometrics" --> "com.samsung.android.biometrics.app.setting" a teljes neve --> Kikapcsolod.
Talán segítenek valamit. -
jacis
nagyúr
válasz
stvrbll #5823 üzenetére
Gyári fóliába én sajnos belekaptam így le kellett vennem mert felvált a sarka. Egyébként soha nem vettem volna le. Az elöző telefonomon (S10+) mai napig rajta van és egy-két pici karcot leszámítva tökéletes.
Magát az ujjlenyomat felismerését nem befolyásolja. Mondom ezt úgy hogy nekem most nincs fent semmi. -
jacis
nagyúr
válasz
stvrbll #5820 üzenetére
Első körben azt le lehet szögezni hogy a száraz ujjat nehezebben ismeri fel. Ez tény. Ezen nem lehet változtatni.
Annyit tudsz csinálni hogy jobb legyen hogy az ujjad a felismertetés közben 360 fokban forgatva ismerteted fel.
Továbbá javaslom hogy mind a négy ujjlenyomat regisztrációnál ugyanazt az ujjad add meg.
Nekem a fent leírtakkal nagyon jól működik.
Egyébként az S20 széria ujjlenyomat olvasója jobb lett szerintem mint az S10-é volt.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma 120 Hz-es kijelzővel, bivalyerős hardverrel, nagyobb akkumulátorral és akár 64 megapixeles fotókkal csábít az új duó az előzőhöz képest - a kellemes csomag valószínűleg megtartja a széria évtizedes, betonbiztos helyét az androidos csúcsmobilok piacán.
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Apple MacBook
- Gigantikus leépítéssel építené újra az Intelt a cég új vezére
- EA Sports WRC '23
- Lexus, Toyota topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- PlayStation 5
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- EAFC 25
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019- i7 9750H 16GB 500GB Radeon Pro 5300M 4GB hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus ProArt OC RTX 4070 OC 12GB GDDR6X videokártya 3 év garancia 27% áfa
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Egyedi ékszerdobozka
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest