Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz kazanka #12549 üzenetére

    Melyik része nem működik? Nem indul el a felvétel, vagy halk a másik oldal? Nálam mivel nem támogatott a pie-ban rettenetesen halk a másik oldal, hiszen azt mikrofonból veszi fel. Erre csináltak opciót, hogy lehet állítani a felvételi erősítést, külön a tied és a másik oldalt , mert a tied nem kell hangosítani, sőt, míg a másik oldalt viszont nagyon.

    Én a saját oldalam szintjét kb 25%-ra állítom, míg a hívóét 800%-ra, és egész elfogadható lesz így a felvétel. Messze nem olyan, mint amit az előző telefonon (note 4) csinált, ahol támogatott volt az opció.

    Kali: értem, hogy minden változik, nekünk meg követni kell. Az értesítések nem zavarnak, ez a hely dolog igen. Kikapcsolom, csodálatos üzemidő, de minden fényképezésnél baszogat, hogy nincs helycímke, maps, hogy nincs hely, stb, vagy bekapcsolva hagyom merül a telefon, már délután tölteni kell, vagy kapcsolgatom szorgalmasan. A nem túl pontos helyadat jó dolog volt szerintem. Kár, hogy a fejlesztők nem így látják. :(

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák