Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt1

    tag

    válasz Aryes #3852 üzenetére

    #3852 Aryes
    Köszönöm a tippet, nekem is az optimalizált állapot volt kiválasztva (szóval a never sleepes beállítás mellett is optimalizáltban tartotta), ezért mind a három appot átállítottam korlátlanra, viszont egy gyors teszt után látszik, hogy a Gmail maradt ugyan olyan: az ugyanarra a wifi hálózatra csatlakozó, 6 évvel korábbi telefonomon pár másodpercen belül megkapom az értesítést, az újon pedig csak ha belépek az alkalmazásba. A Slack, Skype holnap csak holnap derül ki :)
    Arra gondoltam még, hogy a Gmailnél talán van valami limitáció, hogy csak egy készülékre küld értesítést :F, viszont úgy emlékszem volt már olyan email, amit ugyan később, de megkaptam mindkettőre.

    #3853 gerner1
    Köszönöm a tippet, a hálózati problémát egyelőre kizárnám, más telefonnal/laptoppal nem jelentkezik, illetve a telefonon is minden probléma nélkül netezek, és közben ugyanúgy nem kapom meg az értesítéseket. A késések is inkább órákban mérhetőek, nem pillanatokban/percekben, emiatt is másra gyanakszom inkább.
    A Samsung email klienst viszont ki fogom próbálni, ha más módon nem sikerül megoldani az email problémát. A másik kettőt sajnos nem tudom cserélni, szerencsére 95%-ban desktopon kell használnom, persze a legsürgősebb dolgok mindig az idő maradék 5%-ban jönnek, amit emiatt nem kapok meg :D.

Új hozzászólás Aktív témák