- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Yettel topik
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 17T - T-modell
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
snakebait
senior tag
Sziasztok! Én is f8 pro tulaj lettem egy ideje. ☺️
-
Beer-Beep
csendes tag
A Poco F8 Ultráról várhatóan december első hetében, a Poco F8 Pro verzióról pedig egy kicsit később, de még az ünnepek előtt lesz tesztünk.
Mikorra várható ez a teszt?
-
lasse001
őstag
Lehet nem is léteznek ezek a márkák. Ha már senkinek nincs.

Nekem volt anno a legelső F1 ami nagyon csúnya volt, de tökéletesen megmutatta az utat a márkának, majd egy F2 Pro-m is volt, és mindkettő telefon annyira tetszett, hogy ráterelt a Xiaomi szériára. De ez a kis Pro ennyiért egy elég jó ajánlat, és a kisebb szenzorméret ellenére biztos vagyok benne, hogy teljesen elfogadható képeket készít majd a kamerája is.Én második telefonnak vettem.
-
Diabo6
senior tag
-
pusszycat
nagyúr
Sziasztok! Én nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel. Xiaomi 13 lite ról váltottam. Viszont egy problémám van. 2 simet használok. A második a céges és az ügyfelek számát a céges simre mentettem eddig. Most névjegy mentésnél nem ajánlja fel a sim kártyákat, csak a saját felhőimet. Én vagyok a béna?
Nekem sikerült éppen most poco f6, lent kell mütyürkézni, valaszthatod a sim et is vagy az eszköz és google vagy a xiaomi account és eszköz
-
Diabo6
senior tag
Sziasztok! Én nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel. Xiaomi 13 lite ról váltottam. Viszont egy problémám van. 2 simet használok. A második a céges és az ügyfelek számát a céges simre mentettem eddig. Most névjegy mentésnél nem ajánlja fel a sim kártyákat, csak a saját felhőimet. Én vagyok a béna?
-
oli987
tag
-
Graphics
Jómunkásember
Nem érzem a késztetést miért váltanék az F7 Pro-ról (370€ volt)
F7 Pro vs F8 ProÉvente nem is éri meg váltani.

-
AiRLAC
veterán
Nem érzem a késztetést miért váltanék az F7 Pro-ról (370€ volt)
F7 Pro vs F8 Pro -
zzola
titán
-
Graphics
Jómunkásember
-
zzola
titán
Csak a "szokásos" recept. Jónak mondható HW, kínai köntösben. Design - nekem nagyon bazári, még +2 kamerakört rárakhattak volna.
-
hegedis
tag
-
Graphics
Jómunkásember
a kijelző méret arány különböző, f8p: 19.5:9 vs f7u: 20:9 .
nem soknak tűnik így számalapján, de szerintem sokkal kellemesebbnek érezhető a 19.5:9 méretarány. a másik olyan keskeny és hosszúkás.
Nekem már ez deal breaker. Pedig most is 20:9-es telót nyomok, de amióta a kezembe került egy galaxy s25, ami 19.5:9-es azóta csak azt várom, hogy legyen már egy normál size középkategóriás telefon ezzel az aránnyal.
az f8p pont jó lenne, de még a büdzsén kívül van jelenlegi árazással.szerintetek lesz valamikor elérhető 150k körül vagy alatta?
Jó eséllyel kinti rendeléssel esetleg.
Hazai forgalmazásban előbb fog kifutni, miinthogy mínuszosan adják.
-
hegedis
tag
Sejtettem
F7u vs f8u már egy másik kérdés lenne. Ott max ár érték arányról lehet beszélni tán.
De f8p és f7u nál így ránézésre f7u tűnik jobb dealneka kijelző méret arány különböző, f8p: 19.5:9 vs f7u: 20:9 .
nem soknak tűnik így számalapján, de szerintem sokkal kellemesebbnek érezhető a 19.5:9 méretarány. a másik olyan keskeny és hosszúkás.
Nekem már ez deal breaker. Pedig most is 20:9-es telót nyomok, de amióta a kezembe került egy galaxy s25, ami 19.5:9-es azóta csak azt várom, hogy legyen már egy normál size középkategóriás telefon ezzel az aránnyal.
az f8p pont jó lenne, de még a büdzsén kívül van jelenlegi árazással.szerintetek lesz valamikor elérhető 150k körül vagy alatta?
-
Peaceliker
addikt
-
pusszycat
nagyúr
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
-
Graphics
Jómunkásember
-
kbyte1024
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
De ez sem az 5 ös soc. Épp azért kérdezem.
Akku az jogos, itt nagyobb. Viszont hasonló áron f7u pár téren erősebbBocsi, két F8 topicot hajtok egyszerre

-
Peaceliker
addikt
-
Graphics
Jómunkásember
Most én látom rosszul vagy akkor egy f7u nem jobb deal?
Aki nem akar Elite 5 chipet, annak mindenképp jobb vétel.
Az aksi karcsú ott viszont.
-
Peaceliker
addikt
Most én látom rosszul vagy akkor egy f7u nem jobb deal?
-
novinyul
veterán
Tudja ő is
Együtt dolgoztunk ezen a vonalon
-
Luck Dragon
támogató
Nem is olyan rossz , sőt !
-
szkaroly
őstag
De felmerül a kérdés, hogy trollkodni jársz-e ide, vagy hosszabbtávú tervek is vannak?
Bocs, de egy ideje már OP, Vivo terméket használok, de nekem kellemetlen, ha ugyanannak a tábornak az emberei nem tudnak jól kommunikálni.
Ha számodra egy készülék érdektelen, akkor nem kell bepöfögni, hogy jajj mekkora szar... Ez kontraproduktív és szekunderszégyen kerülget.
A viselkedés neve amúgy flamekeltés...
"A Poco kb.6- 8 éve van itt Magyarországon" - Hülyeség

Ha nem követed és nem tudod mióta vannak itt, akkor ne erőlködj. Hivatalos forgalmazása igazán csak az elmúlt 1 évben van.. Előtte nem volt.
Ne szemetelj feleslegesen, ha csak nepperkedni jársz ide, akkor meg psszt..
Hosszú ideig volt hivatalos Poco nálunk, anno az F3, X3 Pro pl. kapható volt gyári garival az MM-ben és az Euronicsban is. Az X3 Pro egy ideig még a Telenor (vagy Yettel) kinálatában is benne volt. Az F5 idején ez valamiért megszakadt, nyáron jöttek vissza hivatalosan.
-
Graphics
Jómunkásember
-
joelke HU
őstag
Azért kíváncsi leszek élőben mennyire fog kompaktnak tűnni mondjuk egy 6,1" iPhone mellett.
-
janeszgol
félisten
-
oli987
tag
Nem látom az e-sim sok előnyét egyelőre, hacsak azt nem, hogy egy külföldi úton nem kell fizikai sim - et kajtatni. (ez sem túl problémás jelenleg, de online minden egyszerűbb) Fő kártyának értelmetlen. Ha bedöglik az e-simes mobil és csak a régi van, amin nincs e-sim, akkor lehet a szolgáltatóhoz mászkálni fizikai simért. A fizikai sim kínai készülékeken nem várható, hogy megszűnik, mivel Kínában nincs e-sim, ahogy a kínai piacra szánt készülékekben sincs. Ezért a globálosított készülékekben is meg fog maradni.
-
oli987
tag
Alin, POCO Storeban elég erősen le lehet tornászni az árát kuponokkal. Kettő van a termékoldalon begyűjthető, meg valahogy kettő BF kódot is hozzá tudtam adni kosárhoz, a 113e fölött -17k, meg a 170e fölött -24k kupont.
De ezt igy vámolhatják gondolom ugye? Mert kinából jön.
152-ért vevő lennék rá.
Szerintem is ezt vámolják. Úgy meg már nem olyan jó, és nem is gyors.
-
novinyul
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
Sajnos hiába írsz bármit, folytatja tovább. De igazából nem értem hogy minek mindenhol megjelenni és Vivo nagykövetet játszani. Mikor max. nepperkedik az aprón. De még evvel sincs baj, csak ne írjon már be a szakmai részbe

Poco F1 a Lurdy megnyitásakor hivatalos formában jelent meg. Persze akkor aznap be kellett szedni, mert Párizsba lett bemutatva. Azt egész nap a zsebemből mutattam az embereknek
Jó hétvégi nyitás volt
Tudom, mert ott voltam.
Régi szép idők.
Rá egy hétre talán már meg is volt nekem a 2-3. hivatalos példány, de lehet csak nagyképűsködök. -
novinyul
veterán
De felmerül a kérdés, hogy trollkodni jársz-e ide, vagy hosszabbtávú tervek is vannak?
Bocs, de egy ideje már OP, Vivo terméket használok, de nekem kellemetlen, ha ugyanannak a tábornak az emberei nem tudnak jól kommunikálni.
Ha számodra egy készülék érdektelen, akkor nem kell bepöfögni, hogy jajj mekkora szar... Ez kontraproduktív és szekunderszégyen kerülget.
A viselkedés neve amúgy flamekeltés...
"A Poco kb.6- 8 éve van itt Magyarországon" - Hülyeség

Ha nem követed és nem tudod mióta vannak itt, akkor ne erőlködj. Hivatalos forgalmazása igazán csak az elmúlt 1 évben van.. Előtte nem volt.
Ne szemetelj feleslegesen, ha csak nepperkedni jársz ide, akkor meg psszt..
Sajnos hiába írsz bármit, folytatja tovább. De igazából nem értem hogy minek mindenhol megjelenni és Vivo nagykövetet játszani. Mikor max. nepperkedik az aprón. De még evvel sincs baj, csak ne írjon már be a szakmai részbe

Poco F1 a Lurdy megnyitásakor hivatalos formában jelent meg. Persze akkor aznap be kellett szedni, mert Párizsba lett bemutatva. Azt egész nap a zsebemből mutattam az embereknek
Jó hétvégi nyitás volt
-
Graphics
Jómunkásember
De felmerül a kérdés, hogy trollkodni jársz-e ide, vagy hosszabbtávú tervek is vannak?
Bocs, de egy ideje már OP, Vivo terméket használok, de nekem kellemetlen, ha ugyanannak a tábornak az emberei nem tudnak jól kommunikálni.
Ha számodra egy készülék érdektelen, akkor nem kell bepöfögni, hogy jajj mekkora szar... Ez kontraproduktív és szekunderszégyen kerülget.
A viselkedés neve amúgy flamekeltés...
"A Poco kb.6- 8 éve van itt Magyarországon" - Hülyeség

Ha nem követed és nem tudod mióta vannak itt, akkor ne erőlködj. Hivatalos forgalmazása igazán csak az elmúlt 1 évben van.. Előtte nem volt.
Ne szemetelj feleslegesen, ha csak nepperkedni jársz ide, akkor meg psszt..
-
Benhill
őstag
Alin, POCO Storeban elég erősen le lehet tornászni az árát kuponokkal. Kettő van a termékoldalon begyűjthető, meg valahogy kettő BF kódot is hozzá tudtam adni kosárhoz, a 113e fölött -17k, meg a 170e fölött -24k kupont.
De ezt igy vámolhatják gondolom ugye? Mert kinából jön.
152-ért vevő lennék rá.
-
pusszycat
nagyúr
-
oli987
tag
-
F.tibooo
aktív tag
-
novinyul
veterán
-
F.tibooo
aktív tag
A Poco kb.6- 8 éve van itt Magyarországon
Vivo hivatalosan 1 éve sem.... -
Oldfoksz
aktív tag
Holnap leülök a Szabadság téren....
hátha jön egy ijedt tekintetű ,- 5.45 dpt szemüveggel ,min.
három Vivo telóval
-
rtrace
tag
F7 Ultrában egyáltalán nem teljesített rosszul ugyanez a két kamera, sőt.
190-ért lehet megvenni a telót, ennyiért a legtöbb tele kamerát sem kínál, nem hogy ennél nagyobb szenzorral. Meg SD Elite procival..."Megjegyzem: én embert nem láttam, akinek Poco telefon lett volna a kezében."
Jó, hát más meg jó eséllyel Vivo-t nem látott még annyit összesen, mint amennyit te árulsz momentán (4db
). -
F.tibooo
aktív tag
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
-
F.tibooo
aktív tag
-
Oldfoksz
aktív tag
A forum olvasói-látogatói között drasztikus visszaesés várható ( vasárlói szándék,hajlandóság)két márka estetében
Moto
Vivo
Amit ennek a két márkának a fanboyai művelnek az kimeriti a kontraproduktivitás fogalmát
-
Bastee
tag
Lehet nem is léteznek ezek a márkák. Ha már senkinek nincs.

Nekem volt anno a legelső F1 ami nagyon csúnya volt, de tökéletesen megmutatta az utat a márkának, majd egy F2 Pro-m is volt, és mindkettő telefon annyira tetszett, hogy ráterelt a Xiaomi szériára. De ez a kis Pro ennyiért egy elég jó ajánlat, és a kisebb szenzorméret ellenére biztos vagyok benne, hogy teljesen elfogadható képeket készít majd a kamerája is. -
F.tibooo
aktív tag
-
BoJa1974
csendes tag
-
F.tibooo
aktív tag
-
kbyte1024
veterán
Ez is bőven elég mindenre is
a teszteken kiderül mit nyújt a kamera,mert a többivel tuti nem lesz gond. -
yuing
őstag
Már a Prónak is van akksi tesztje: Active use score 17:35h
Ez is szuper. -
pusszycat
nagyúr
Végre E-Sim egy Poco-ban. Ultrahangos ujjlenyomatolvasó egy Poco-ban? Ez igen. Hol van a Poco F8?
30 grammal nehezebb az ideális súlytól. A nekem ideális súlytól.
-
yuing
őstag
Ez is jó ajánlat, ráadásul kezesebb méretben.
-
F.tibooo
aktív tag
Gyenge kamerák. Futottak még kategória.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- AKCIÓ! Palit Gaming Pro RTX 3070 Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- MacBook Pro 16 i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD RX 5300M 1 év garancia
- 27% - Corsair Premium Individually Sleeved TÁPEGYSÉG KÁBEL Pro Kit Type 4 Gen4
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Space Gray használt szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Együtt dolgoztunk ezen a vonalon

Nagyon megbízható mind, ja k.rvára nem

Komolyan te egy zseni vagy, már ha a hülyeségről beszélünk
a teszteken kiderül mit nyújt a kamera,mert a többivel tuti nem lesz gond.

