Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kami11

    őstag

    válasz ViSAS #370 üzenetére

    Szia!

    - Beégés: 4 hónapos a készülék, ezt a kérdést tedd fel majd úgy egy év múlva! :P
    - Gorilla Glass védelem: GG4 van rajta. Itt csekkolhatod
    - Üzemidő: 2 napot simán elmegy nekem, úgy hogy napi 1,5-2 órát böngészek rajta, plusz munkahelyen 5-6 órát streameli a zenét minden nap bluetooth-on keresztül a fülhallgatóra.
    - A térerővel semmi gond, nem tapasztaltam vele semmi rendellenességet (mint pl. az Alpha-ról sokan írták, hogy "elmegy" a térerő), a wifije erős (ahol az S3 minimmel nem találtam jelet, ott ezzel vígan netezek), a GPS-t spec. még nem próbáltam tartósan, de az IGO-t feltettem, és a lakásban is befogta a műholdakat, szóval szerintem ezzel sem lesz gond.
    - Napfényben is jól olvasható, nem kell árnyékolni a kijelzőt.
    Eddig meg vagyok elégedve vele, mint hamarabb is írtam, Android vonalon ez az eddigi legjobb készülékem, jó választás volt!
    Egy dolog van ami lehetne jobb, mégpedig a hátlap lehetne "érdes" kialakítású, mert kicsit csúszós, szóval ha könnyen kiesnek a dolgok a kezedből, ajánlott egy Nillkin Super Frosted tok és a dolog megoldva.

    A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Új hozzászólás Aktív témák