Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz djnice #3163 üzenetére

    Ez szerintem tényleg TV függő lehet. Nekem a Samsung TV-n semmilyen röccenés nem látszik 24.000 alatt sem. Pedig szinte minimálisra van állítva a Motion Plus. A szappanopera jelenségre különösen érzékeny vagyok és nem bírom elviselni.

  • blakey

    titán

    válasz djnice #3163 üzenetére

    Nem érdekel, hogy mit és hogyan gondolsz. szomorú, hogy mindenhol azt hiszed, hogy te vagy a mindentudó és folymatosan ott kötsz bele a dolgokba ahol nem szégyeled. Most is belémállsz, mert az hiszed, hogy igazad van, hogy én valótlan állítok, pedig ennyit írtam: "A kadenciahelyesség egy jó TV-vel kiköszöbölhető, tudom, nem hiszed de ez van.", ezzel nem védtem a z Apple-t, de szerinted igen, szánalmas.

    Hol kérdeztél te többször, hogy mim van? Ha nem akarok akkor nem válaszolok, talán azért mert nem tartom relevánsnak. Jelenleg nem LG OLED-em van. Egyébként már szerintem megírtam, hogy jelenleg milyen OLED-em van, de nem csak 1 TV-m van így nem értem, hogy miért kéne a nagyvilággal megbeszélnem a cuccaimat. Azt sem írom le, hogy van Zidoo-m, Shield-em, Mi Box-om, Vim3L-em, Vim3 Pro-m, X96 Air-em, CE-t használok vagy sem, stb, mert nem látom értelmét. Én inkább használom őket, elég sok sorozatot meg filmet "kell bepótolnom".

    Az LG B8-nak De-Judder 2 és De-Blur 10-es beállítás mellett semmi gondja a mozgással, - egyszer leírtam, hogy kb. hasonló beállításaim vannak és szintén "belémálltál", mert szerinted nem jó ,erre tessék, nálad is hasonló a beállítás. :) Akkor most ki ért a TV-k beállításaihoz? Ki írta, hogy szappanoperát kell nézni? Talán korábban kéne kellned ahhoz, hogy a TV-k beállításaival kezdj el velem vitatkozni, mert én biztosan nem nézek szappanoperát és talán én vagyok az egyetlen (bár ez nem hiszem) aki műszer mellett még szemre is egész pontosan beállítja a színhelyességet és a mozgásmegjelenítést. Szóval ne gyere ezzel a B8-am van és tökéletes dumával, mert sok hibáról olvasni, ahogy Shield TV-nél, CoreELEC-nél, Mi boxnál, Zidoo-nál is, de ugye én "balga" nem megyek oda trollkodni, inkább hagyom, hogy mindenki élje az életét. janos666 is írta, hogy talán nem is baj ha pl. az Apple szabályozza a HDR10 MaxCLL/MaxFALL értékeket, mert pl. ő is úgy használja az OLED-jét.

    Légyszi ne feszülj a témának, mert semmi okot nem adtam rá. Inkább élvezd az eszközeid által nyújtott tökéletes, hibátlan képet és hangot és hagyd békén azokat akik esetleg nem úgy gondolkodnak ahogy te. :R

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák