Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz dilajoska1 #66 üzenetére

    A hír nem tudom mióta “androidos topik” . De biztos így van. A többi zöld robotos hittérítőnek meg annyit, hogy ti rendszeresen jártok iphone hírek alá valamint a topikokba, hogy elmagyarázzátok mennyire túlárazott szar az iphone és valamelyik sziamiau miért jobb választás. Véleményem szerint az meg vitathatatlan, hogy a droidba hatalmas biztonsági rések vannak. Főverzió frissítésről meg ne is beszéljünk. Jó esetben, kap 1db ot esetleg 2-t és itt kifújt a történet. Persze meglehet magyarázni, hogy az átlag usernek miért nincs is rá szüksége stb, de ezek kifogások. Megveszel egy droidos flagshipet 200.000+ forintért és jóesetben 2 főverzió frissítést él meg. Ez mi ha nem ciki ? Van innováció zöld robotos fronton, ez vitathatatlan, de ezt ti se tagadjátok, hogy a támogatás a vicc kategóriát súrolja még a nagy neveknél is. Az ilyen dzsunka kínai sufni brandekről meg ne is beszéljünk :K

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák