Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz tjokai #4602 üzenetére

    1. ezeket próbáltam ki a a gyári lejátszón, valóban kicsit darabosan játszotta le őket. még keresek egy normális lejátszót, ha jutottam valamire, még megírom.
    2. fogalmam sincs, sosem jutott eszembe kihangosítva zenét hallgatni rajta, plusz elég botfülem van, így nem is biztos, hogy releváns lenne, amit írnék.
    3. igen, bár a nagyfelbontású videókat lekonvertálja magának.
    4. van, akár az üzenetkezelőbe integrálva is használhatod, de van külön Facebook app
    5. van egy külön főképernyő, ami csak arra van kitalálva, hogy értesítőket mutasson. ide futnak be a Facebook / Twitter updatek, de az SMS-ek és az emailek is
    6. Igen, azt a Nokia folyamatosan karbantartja.
    7. Is-is. ha rádugod az USB-t, akkor alapból csak tölt, de átkapcsolhatod szinkronizációs módba, ekkor kell a Nokia Suite, de van sima mass storage mód is, ekkor egyszerű USB meghajtóként jelenik meg.
    8. alapból nem találtam ilyet, de külön telepített fájlkezelővel simán megy.
    9. erre keress teszteket, nem vagyok elég magasan kvalifikált, hogy megmondjam. a ZTE Bladenél szebb képeket csinál.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák